Nu 2,6% rente op de Rabo Beschermings hypotheek. O KVO Schepens Tweewielers: 80 jaar jong! Jeugd ’Prinses Juliana’ naar De Efteling Zondag 14 maart j.l. was een heugelijke dag voor het Opstap- en Opleidingsor- kest van Muziekvereniging Prinses Julia na. Om 2 redenen; allereerst verzorgden deze beide orkesten een zeer geslaagd Lenteconcert en ten tweede werd bekend dat door de Efteling gehoor gegeven is aan het verzoek om in dit sprookj espark op te treden op zaterdag 17 april a.s. Motto 2005: ’Ge staot er gekleurd op’ I Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. In dit jubileumjaar 2004 zal Schepens Twee wielers nog vaak van zich laten horen door in het oog springende acties. Zoals de ludieke actie van deze maand: een cadeaubon van S0 Euro bij aankoop van een Gazelle-rijwiel. Er komen ook wedstrijdjes voor de jeugd en steeds zullen er leuke prijsjes beschikbaar gesteld worden. een leuk motto waar vrolijkheid, dubbelzin nigheid, kleurrijk en vooral de carnavaleskheid vanaf straalt en waarmee carnaval 2005 weer tot een knallend en in dit geval kleurrijk feest kan worden gemaakt. Laat het nieuwe motto voor velen weer inspiratie zijn voor de vele komende carnavalsactiviteiten (optocht, Pieregeblèr, sauwelen, kinder-en seniorencarnaval etc.etc). Langs deze weg willen wij als SMC iedereen hartelijk bedanken voor de vele motto’s die werden ingeleverd. Mede door uw inbreng werd het weer een geslaagde carnavalsavond. We hopen met het nieuwe motto een gezellig en feestelijk carnaval 2005 te mogen vieren Ook willen wij voorzitter Martien Oerlemans bedanken voor zijn inbreng tijdens deze avond. Graag ontmoeten wij u tijdens één van de komende carnavalsactiviteiten, te beginnen natuurlijk op zaterdag 24 april tijdens de dien stenveiling van het SMC want: Doe mee met de dienstenveiling van het SMC! Schepens Tweewielers aan de Kerkstraat in Oisterwijk bestaat 80 jaar. Een bij zondere mijlpaal die door Dion en Annita Schepens is aangegrepen om de winkel ’n complete metamorfose te laten ondergaan. Ook de naam is aangepast en die luidt voortaan ’Schepens Tweewielers’. Inderdaad, de samenwerking met de lan delijke organisatie is vervallen. Het bedrijf werd in 1924 door Jo Schepens op gericht aan de Oisterwijkseweg in Moergestel. In 1981 besloot Henk, zoon van Jo en vader van Dion, een tweede bedrijf te openen in Oister wijk. Van lieverlee verhuisde alles naar Oister wijk en van daaruit nam Dion op 1 januari 1995 de zaak over. Sindsdien is de derde veran dering van de winkel gerealiseerd. Naast alle merken Nederlandse fietsen is Schepens Tweewielers ook Gazelle Select Center geworden. Kortom: bij Schepens kan men terecht voor kwaliteitsproducten die betaalbaar zijn voor elke beurs. Naast fietsen zijn dat allerlei accessoires en onderdelen voor de doe-het-zelver. Daarbij merkt Dion op: ’Annita en ik zijn er trots op dat wij voor Oisterwijk en omgeving het grootste assortiment aan kinderfietsen en Afgelopen zaterdag 21 maart heeft in Partyboerderij ’t Draaiboompje de jaar lijkse mottoverkiezing plaatsgevonden. Uit de vele ingeleverde motto’s (plm. 140) heeft de jury ’Ge staot er gekleurd op’ als winnaar aangewezen. steps in huis hebben. We zijn er steeds op uit wanneer kinderen hier hun fiets of step komen kopen dat ook de fiets of step moet zijn die ze op hun verlanglijstje hebben’. Al bestaat het bedrijf al 80 jaar, men is en blijft bij de tijd. Samen met het personeel blijft men op de hoogte van de trends in de rijwielwereld en worden door iedereen regelmatig opfris cursussen gevolgd. De jaarlijkse mottoverkiezing is een van de activiteiten van het SMC (Samenwerkend Moergestels Carnaval). Ook dit jaar is er weer volop actief meegedacht om een nieuw motto te verzinnen. De vele, meestel originele, dubbelzinnige, Gèsselse, en gewoon leuke motto’s waren daarvan het bewijs. Na bestudering van de motto’s was het aan de jury (Prins Harry van CV de Pierewaaiers, Prins Cornells van CV de Dorstvlegels en Prins Hendrik van CV de Durdaaiers en onafhanke lijk voorzitter Martien Oerlemans) om uit de vele inzendingen het nieuwe motto voor 2005 te kiezen. Winnaar van de avond werden De Kammeroaj. Een zeer zelfverzekerde en met flair opererende groep die de afgelopen jaren tijdens het Pieregeblèr en het Artiestengala van de Durdraaiers, meer dan hun sporen in het Moergestels carnaval hebben verdiend. Met ’Ge staot er gekleurd op’ heeft Moergestel Woensdag 31 maart van 18.00 tot 22.00 uur is er in Den Boogaard een beurs van KVO-leden uit de regio die actief zijn op het gebied van crea tiviteit. Vanaf 21.00 uur kan er ook gekocht worden. Het Lenteconcert op 14 maart was zeer suc cesvol. Zowel het Opstap- als het Opleidings- orkest kregen veel complimentjes van de talrijk aanwezige toehoorders. Er zit duidelijk progres sie in de muzikale prestaties van de jeugd-in- opleiding, was een opmerking die vaak gehoord werd. En dit is natuurlijk een verdienste van de jonge muzikanten doch ook van de enthou siaste dirigent, Mathias van Nispen. De jongeren van Muziekvereniging Prinses Juliana gaan binnenkort ook op kamp, zoals dat heet en wel van 16 t/m 18 april a.s. Zo’n kamp- weekend staat ieder jaar op het programma van de jeugd; heerlijk enkele dagen ongedwongen onder elkaar in een kampeerboerderij. Er is dan veel aandacht voor de muziek, er wordt veel geoefend en natuurlijk wordt ook het aange name met het nuttige afgewisseld en is er ruimte voor ontspanning. Het kamp dit jaar is in de buurt van de Efteling en natuurlijk zou het leuk zijn als het Opleidingsorkest een concert zou kunnen geven in dit wereldbekende attrac tiepark. En... dat is gelukt. Zaterdag 17 april zal het Opleidingsorkest van Muziekvereniging Prinses Juliana’s middags twee optredens van ruim een halfuur verzorgen in de Efteling. Dit zal ongetwijfeld het hoogtepunt van dit studie weekend worden. Noteer deze dag in uw agenda en, indien mo gelijk, als u toch plannen hebt om eens naar de Efteling te gaan... Zaterdag 17 april a.s. kunnen wij u dan van harte aanbevelen. En aan de jongeren van ’’Prinses Juliana”: suc ces en veel plezier. De Kammeroaj winnen mottoverkiezing PAGINA 5 Hypotheekrente 1 jaar vast met NHG, effectieve rente 2,7%, toetsing en registratie bij BKR, rentewijzigingen voorbehouden, vraag naar de actievoorwaarden. ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 24 MAART 2004 gi

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5