Doe mee aan de Diensten veiling van het SMC Stanislaus, Reuselhof en de Thuiszorg willen zich graag aan u presenteren De eerste prijzen zijn eruit!! Wie volgen?? Hans van Brunschot en Toine Verheijen exposeren in galerie de verdieping Bingo-boos! Uitreiking van Moergestelse vrijwilligersprijs De redactie van ’De Gèsselse’ naar het bijzonder ■ax: 513 2871 of buro76@wolmail.nl Bingo-winnaar Ruud Timmermans krijgt de prijs uit handen van Esther van den Heuvel, voorzitster van de OKG. Tot en met zondag 28 maart kunt u een expositie bezoeken van abstracte kunst door de Moergestelse kunstenaars: Hans van Brunschot en Toine Verheijen. Deze beide Moergestelse kunstenaars kennen elkaar al vanaf de kleuterschool, en zijn sinds die tijd vrienden. Zij vervulden samen hun dienstplicht, wonen als buren naast elkaar, en werken beiden als docent beeldende vakken op dezelfde school (Midden Brabant College in Tilburg). Er blijken al groepen te zijn die aan het overleggen zijn wat ze over hebben voor het uitstapje dat De Brouwer aanbiedt tijdens de dienstenveiling van het SMC op 24 april aanstaande in Den Boogaard. En we horen van Jumbo Denissen dat klanten komen vragen of ze na sluitings tijd mogen komen oefenen, omdat ze willen bieden op de dienst van 1 minuut kosteloos winkelen. Maar we hebben nog veel meer moois!!! Het past dan ook perfect in dit patroon, dat zij gezamenlijk hun expositie verzorgen van een groot aantal abstracte werken in olieverf en acryl. Graag nodigen wij u uit voor deze expositie, die uw bezoek meer dan de moeite waard zal zijn. U kunt de werken van Hans en Toine nog be zichtigen tot en met zondag 28 maart in Galerie De Verdieping aan de Industrieweg 16: elke zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Daniël Moorman en Evy Verbakel assisteer den bij de bingo. Cook); lot 869: hobbypakket (Op ’t Hoog Doe ’t Zelf); lot 659: pakket diversen (Boerenbond); lot 866: fles wijn waardebon (De Korenmaaier en B&E); lot 1023: spel (Novy van Wezel). PARTYBOERDERIJ T DRAAIBOOMPJE Ook deze ondernemer staat meteen klaar voor het goede doel. Zelf is ’t Draaiboompje een en thousiaste organisator van het kindercarnaval in de eigen horecagelegenheid. En vele Moer- gestelnaren vieren daar al jarenlang met kin deren graag het jaarlijkse zottenfeest. Maar zeker zo bekend is ’t Draaiboompje als dé gelegenheid voor feesten en partijen. Vooral als je van plan bent om in de toekomst een feestje te organiseren (bruiloft, jubileum, perso neelsfeest etc.) is de dienst van ’t Draaiboompje zeer aantrekkelijk. Want voor de eerste 25 feest gangers van uw feest wordt er geheel gratis een koud of warm buffet geserveerd!!! Zowaar de moeite waard om daar een bod op uit te bren gen. Want de kwaliteit van de buffetten van D’n Draai worden alom geroemd! Tot slot is iedereen welkom die graag eens een verzorgingshuis van binnen bekijkt. We zien u graag op 20 maart, de koffie staat klaar! 20 maart a.s.: Open dag van de zorg OP VAKANTIE IN OOSTENRIJK Veel Moergestelnaren kennen Oostenrijk als hét vakantieland. En er zijn er die daar zelfs een vakantiewoning hebben. Pedro Op ’t Hoog is zo iemand. En hij biedt de organisatie meteen spontaan aan om zijn huis te veilen als vakantie woning. Het uiteindelijke bod schenkt hij aan het goede doel, te weten het kinder- en senioren carnaval in Moergestel. We hebben wat ges nuffeld op het Internet bij www.landal.nl, want in dat park ligt het en we vonden het volgende: ”Op zoek naar de schitterende natuur?! U hóeft niet eens te zoeken: het is overal rondom deze luxueuze appartementen in het Salzburgerland. Bij plaatsnamen als Zell am See, Saalbach-Hin- terglemm en Kaprun beginnen alle spieren al Donderdag 11 maart heeft de le trekking van de Bingo plaatsgevonden. Zoals u weet komt de opbrengst daarvan ten goede aan de aanschaf van speelattri- buten van de Graaf van Urselschool. De Ouder Kontakt Groep is de grote organisa tor, in samenwerking met de lokale omroep M TV. En die eerste trekking was al meteen een doorslaand succes: er werden maar liefst (bijna) 1500 Bingoloten verkocht. Een record in de geschiedenis van de Bingo-acties via MTV. Volop reden dus om alles op alles te zetten dit succes te continueren. Morgen: donderdag 18 maart zal om 19.00 uur via MTV de tweede trekking worden gehou den, daarvoor heeft men afgelopen zaterdag weer huis aan huis de loten te koop aangebo den. Diegenen die op dat moment niet thuis waren, kunnen nog tot donderdag 17.00 uur Bingo-kaarten kopen (a 1,25) bij Jumbo Denissen, Super de Boer, Novy van Wezel en Slijterij In den Korenmaaier. Vervolgens zal men a.s. zaterdag (20 maart), tussen 10.00 en 14.00 uur weer huis aan huis de loten komen aanbieden voor de 3e trekking van donderdag 25 maart. De uitslag van de le trekking: le prijs Ruud Timmermans; 2e prijs Jordy Verkooyen (na mens Juflr. Mansueta); 3e prijs Dennis Vermeer; 4e prijs Chantal Meekens; 5e prijs Roger op ’t Hoog; 6e prijs Angelique van Strijdhoven; 7e prijs Corry Mallens; 8e prijs Tess Steenbakker; 9e prijs Marlies van Houtum; 10e prijs Britt Vogels. Daarnaast werden zes lotnummers getrokken, waarop de volgende prijzen zijn gevallen: lot 0043: tas (Aphrodite); lot 658: klok (Thomas te kriebelen die u nodig heeft om te skiën, te langlaufen en te snowboarden. Maar u kunt er ook heerlijk wandelen, raften, golfen, paragli- den, mountainbiken en nog veel meer. Tja, in welk seizoen gaan we nou?” Pedro biedt het appartement in de maanden mei en juni of in de maanden september t/m novem ber aan voor 1 week (7 dagen), uiteraard exclu sief vervoer, linnengoed, schoonmaakkosten en toeristenbelasting. Je kunt er met 6 perso nen in. Kijk maar eens naar de foto en dan breng je op 24 april graag een bod uit om er ver volgens met het gezin of een vriendengroepje naar toe te trekken! Het moet niet gekker worden. Afgelopen donderdag op de voice-mail van onze krant... 17.40 uur... Leest u maar wat deze persoon nogal boos insprak: ’Ik noem geen naam en ook geen nummer. Om vijf over half zes viel ’De Gèsselse’ hier in de bus waarin stond dat er op donderdag tot vijf uur bingo-loten te koop waren in de win kels. Dat ging toen dus niet meer.Oké?’ Leuk, zo’n berichtje, alleen moet u volgende keer wel zo flink zijn om uw naam te noemen, maar vooral: de hand in eigen boezem steken! Het bericht van de bingo en de kaarten stond ’n week eerder al uitvoerig in deze krant! En uw naam of nummer? De nummermelder geeft het ons feilloos. Ook deze beide dienstenaanbieders tot 24 april a.s. en alvast bedankt namens alle car- navalvierende kinderen en senioren. En beste lezer tot volgende week en vergeet het niet: ”Doe mee aan de Dienstenveiling van het SMC!” De vrijwilligersprijs Moergestel heeft betrek king op het jaar 2003. Voorheen werd de vrij willigersprijs steeds uitgereikt eind van het jaar tijdens het Kerstconcert of het Oudjaarsconcert van de Moergestelse harmonie. De prijsuitrei king vindt voortaan echter plaats tijdens het voorjaarsconcert. Daarom is de toekenning voor 2003 eenmalige een paar maanden ver daagd. De Moergestelse vrijwilligersprijs is een ge meentelijke prijs, destijds ingesteld door de Stichting WieKentKunst. Alle drie de kernen die samen de gemeente Oisterwijk vormen heb ben nu een eigen gemeentelijke vrijwilligers prijs. De prijs bestaat uit een bronzen replica Van 12.00 tot 15.00 uur staat bij zorg centrum Stanislaus de deur open voor mensen die belangstelling hebben eens een kijkje te komen nemen in een zorg centrum of om geïnformeerd te worden over het verblijf of het werken in een ver zorgingshuis of in de thuiszorg. De jaarlijks terugkerende landelijke ’’open dag van de zorg” is ook nu aanleiding om u uit te nodigen. In Stanislaus zullen medewerkers van zowel de Reuselhof, de thuiszorg als Stanislaus aanwezig zijn om u te informeren, uw vragen te beantwoorden of u het huis te laten zien. Als u belangstelling heeft om ook in de Reusel hof een kijkje te nemen, dan kan dat ook. Daar voor kunt u zich aanmelden tijdens deze open dag in Stanislaus. U bent op deze dag van harte welkom als u overweegt om: de stap naar een verzorgingshuis te zetten om er te gaan wonen Burgemeester Y. Kortmann van de gemeente Oisterwijk reikt aanstaande zater dag 20 maart de Moergestelse vrijwilligersprijs uit. Het eerbetoon vindt plaats in Den Boogaard na afloop van het voorjaarsconcert van de koninklijke erkende muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel. Dit concert is voor iedereen gratis toegankelijk. Er is een gastoptreden van de harmonie van Udenhout. van de reuzin Ermelindis. Dit prachtige beeld je is gemaakt door de Moergestelse kunstenaar Kees Ketelaars. Voor de vrijwilligersprijs Moergestel 2003 waren elf personen en groepen genomineerd. Een on afhankelijke jury had slechts een stemronde nodig om unaniem tot een voordracht te komen. De jury staat onder voorzitterschap van me vrouw Annie van Roessel. De juryleden zijn: mevrouw Corrie op 't Hoog-Basemans, me vrouw Lian Kocx en Maarten Lapien, Frans van der Poel, Jan van Dijk en Willem Ligtvoet. Samen vormen zij een goede dwarsdoorsnede van de Moergestelse samenleving. De vrijwil ligersprijs wordt voor de vierde keer uitgereikt. Alle winnaars van harte proficiat: de prijzen kunnen worden afgehaald (t/m 16 april) op vrijdag tussen 18.00 en 20.00 uur bij Karin Verbakel, Kerckackerstraat 3. Wat de volgende trekkingen betreft: nieuwe ronde, nieuw geluk. Gewoon meespelen dus, zo doende maakt u kans op diverse leuke prijzen en u geeft de kinderen een kans op blijvend speelgenot! De Graaf van Ursel rekent op u! thuiszorg in te schakelen om het zelfstandig wonen thuis mogelijk te laten blijven; er is een breed scala aan producten die hierbij nuttig voor u kunnen zijn als medewerker in een van beide zorgcentra aan de slag te gaan. Met name voor oproep krachten en vakantiekrachten in de verzor ging zijn er op dit moment vacatures. als medewerker in de thuiszorg te werken: in Stanislaus is een zorgmanager van Thebe aanwezig die de mogelijkheden tot werken in de thuiszorg met u kan bespreken. Als vrijwilliger in een van beide zorgcentra aan de slag te gaan. Er zijn verschillende mo gelijkheden om als vrijwilliger te werken en we hebben altijd taken die door een vrijwil liger uitgevoerd kunnen worden. We infor meren u daar graag over. PAGINA 3 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 MAART 2004 f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 3