Open Dag Basisscholen Een Basisschool kiezen? Neem er de tijd voor! Nog geen Bingokaart??? J Aphrodite E.J. van Delft HUISARTS Melanie Hoffmans Turnkampioene Zuid-Oost Brabant Frank Burgers cum laude geslaagd Afgelopen vrijdag is Frank Burgers uit de Heuvelstraat cum laude geslaagd voor de opleiding fiscaal recht aan de Universiteit van Tilburg. De jeugd van ’Prinses Juliana’ in concert Donderdag 29 april ’Den Boogaard’ Afwezig van maandag 22 maart t/m vrijdag 26 maart na De basisscholen in Moergestel nodigen u uit voor de OPEN DAG op dinsdag 23 maart 2004 WOENSDAG 10 MAART 2004 - 29e JAARGANG - Nr. 1275 R.K. Basisschool ’Graaf van Ursel’ Dond O.B.S. ’De Bienekebolders’ Voorverkoop 25,-) v.a. vrijdag 12 maart in alle horeca-bedrijven van Moergestel! Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Ji Huidverzorgingsinstituut n erda8 11 maart tV-BINGO hfe voor de kinderen hun speeltoestel! R.K. Basisschool ’Hertog Jan’ de esselse Doe Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond U bent welkom van 8.30-11.30 uur en van 12.30-17.30 uur. Tevens wordt een informatieavond gehouden op maandag 22 maart van 20.00-22.00 uur Bosstraat 1 Dir. Mevr. Connie Schellens, tel. 5136228 Weekblad voor Moergestel U bent welkom van 9.00-12.00 uur, van 13.00-17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Kloosterlaan 32 Adj. Dir. mv P. Snijders, tel. 5131560 Veel van die keuzes maken we zonder al te veel problemen. Wat eten we vandaag? Waar gaan we dit weekend naartoe? Welk TV-programma kijken we vanavond? Enz. Andere te maken keuzes leveren ons aanmer kelijk meer problemen op. Kopen we een huis of gaan we toch maar huren? Waar gaan we op vakantie? Schaffen we ja of nee een nieuwe auto aan.en.naar welke basisschool sturen we onze kinderen? Een keuze maken in verband met het laatste onderwerp is zeker geen eenvoudige. Op dinsdag 23 maart bent u de van harte welkom op de R.K. Basisscholen ”De Graaf van Ursel”, op R.K Basisschool ’’Hertog Jan” en op Openbare Basisschool ”De Bieneke bolders”. Op de volgende tijden kunt u een bezoek brengen aan de scholen. ’’Graaf van Ursel” en ’’Hertog Jan”: van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur; in de avonduren van 19.00 tot 20.00 uur. ”De Bienekebolders”: van 8.30 tot 11.30 uur en van 12.30 tot 17.30 uur. Bovendien kunt u maandag 22 maart op deze school terecht voor een informatieavond. Aan vang van deze avond 20.00 uur (tot 22.00 uur). ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl Graaf van Ursel, Hertog Jan, Bienekebolders. En u weet het: de kinderen van de Graaf van Urselschool rekenen op u: Speel mee om de kinderen te laten spelen! i iuiuvvit-viyiiiyjiiiouii Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 René Froger U kunt op de Open Dag bij het team met al uw vragen terecht en u krijgt op deze manier ook mooi de gelegenheid om een indruk van het gebouw met al zijn mogelijkheden op te doen. Mocht u op dtze dag al kunnen beslui ten naar welke school uw kind gaat, dan kunt u vanzelfsprekend ook meteen inschrijven op de door u gekozen school. We willen u graag de gelegenheid bieden om uw keuze verantwoord te maken. Graag tot 23 maart Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 Laat tijdig uw medicijnen aanvullen Ten overstaan van o.a. Prof. Essers verdedig de hij ter afsluiting van zijn studie met succes zijn scriptie met als onderwerp ’’Overheids ingrijpen in de landbouw”. Hierin wordt be schreven wat de fiscale gevolgen zijn wanneer (met name) landbouwers worden getroffen door gedwongen verkoop aan de overheid. De prestatie is des te glansrijker daar Frank de studie heeft gevolgd naast zijn fulltime-baan als belastingadviseur bij ABAB Accountants. Een basisschool kiezen voor uw kinderen doet u niet zo maar een, twee, drie Het maken van keuzes, daar staan we eigenlijk allemaal dagelijks voor. Heel jammer, maar zeker nog geen probleem. U kunt n.l. nog tot donderdagmid dag 5 uur (morgen dus), bingo-kaarten kopen bij Jumbo Denissen, Super de Boer, Slijterij In Den Korenmaaier en Novy van Wezel. De opbrengst van deze Bingo-actie zal worden aangewend, om speeltoestellen aan te schaffen voor de speelplaats van de Moergestelse basis school: Graaf van Ursel. Iedereen kan daaraan een steentje bijdragen, en dat kan heel eenvoudig: u koopt één of meerdere Bingo-kaarten tegen een bedrag van Eur 1,25 per stuk. Wat u vervolgens moet doen? Op donderdag avond 19.00 uur naar MTV kijken: daar zal de rechtstreekse trekking plaatsvinden. Sneller en makkelijker kan het bijna niet lijkt ons! De prijzen die u daarmee kunt verdienen liegen er uiteraard ook niet om! Wekelijks bestaat het prijzenpakket uit: een hoofdprijs van Eur 135, lx Eur 90, lx Eur 45, 2x Eur 35 en 4x Eur 10. Daarnaast zullen er per trekking een aantal prijzen in natura worden verloot, via het lot nummer dat op uw Bingo-kaart staat afgedrukt. De gewonnen prijzen kunnen de dag na de trekking (vrijdagavond) tussen 18.00 en 20.00 uur worden afgehaald bij Karin Verbakel, Kerckackerstraat 3. Behalve de trekking van morgen, donderdag 11 maart, kunt u hierna nog 3 x meespelen en uw geluk beproeven. De volgende trekkingen zijn n.l. op de donderdagen: 18 en 25 maart én op donderdag 1 april (nee, géén aprilgrap), telkens om 19.00 uur via MTV. Iedere zaterdag daaraan voorafgaande zal men (vergezeld van een geluidswagen) de nieuwe Bingokaarten huis aan huis komen verkopen. Mocht u op dat tijdstip toevallig niet thuis zijn: geen nood, want u kunt ze dan vanaf maandag tot donderdagmiddag 5 uur nog kopen bij de verkoopadressen, zoals die hierboven staan ver meld. Waarschijnlijk vond u het sturen van uw kind naar de peuterspeelzaal al een hele verandering. Straks moet uw kind naar de basisschool en is die verandering waarschijnlijk nog veel ingrij pender. We zeggen nadrukkelijk ’’moet”, want we ken nen in Nederland de leerplichtwet en dat be tekent dat er een moment komt waarop u ver plicht bent om uw kind op een basisschool in te schrijven. Vroeger leverde dat niet echt problemen op. Naar welke school uw kind ging stond al vrij wel vast. Gelukkig is dat tegenwoordig anders. U, als ouder, kiest voor uw kind. Daarom wilt u er zo zeker mogelijk van zijn dat u de beste keuze maakt en daarom is het belangrijk dat u goed wordt geïnformeerd. We willen u graag een handje helpen bij het maken van uw keuze. Melanie turnt bij Taxandria G&A in Oisterwijk. Bij voorwedstrijden begin februari in Heeswijk- Dinther plaatste zij zich met een mooie 3e plaats voor 2 toestelfinales. nl. de vrije oefen ing met muziek op vloer en sprong. Ook plaat ste zij zich voor de regiofinale in Eindhoven. Bij deze finale behaalde ze een le prijs op sprong en een 3e prijs op vloer. De finale Zuid-Oost Brabant rondde ze af met een le plaats: 8.03 pt op brug, 9.15 pt op balk, 9.15 pt op vloer en 7.8 pt op sprong. Melanie wij wensen je veel succes bij de dis- trictsfinale (Zuid Nl.) op 27 en 28 maart in Voerendaal en wellicht bij het N.K. op 15 en 16 mei in Opmeer. Zondag 14 maart geeft het Opstaporkest en het Opleidingsorkest van Muziekvereniging Prinses Juliana een Voorjaarsconcert in Den Boogaard. Om 11.00 uur treedt allereerst de jeugd aan van het Opstaporkest om de resultaten van de studie aan de muziekschool en het wekelijks repeteren eens te laten horen. Hierna zijn de jon geren van het Opleidingsorkest aan de beurt om ook hun beste beentje voor te zetten. Beide orkesten, die hier en daar wat aangevuld met enkele geoefende muzikanten, staan onder lei ding van Mathias van Nispen. Er komt ook een kwartet jeugdigen ”aan het woord” om en kele speciale werkjes ten gehore te brengen. Niet alleen familieleden van de muzikanten zijn welkom. Ook vrienden en vriendinnen nodigen wij graag uit om eens te komen luis teren naar de resultaten van het muziek maken van hun vriendje of vriendinnetje. Ook zij kun nen dan eens ervaren hoe leuk het is om een muziekinstrument te bespelen en welk goed gevoel het geeft om, samen met anderen, muziek te maken. En...natuurlijk moeten ze komen supporteren. Iedereen is welkom zondag 14 maart a.s. om 11.00 uur in Den Boogaard. U bent welkom van 9.00-12.00 uur, van 13.00-17.00 uur en van 19.00-20.00 uur. Duyvekotstraat 19 Dir. Dhr. H. van de Ven, tel. 5131886

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1