Het feest kan beginnen! Veel plezier! 10e Inblaosavond Scouting verkoopt oliebollen Organisatie (s)taporkest d’Ambiejans tijdens de optocht j Aphrodite Brandweer huldigt Ton Fonken P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN fPrettige Carnaval! WOENSDAG 18 FEBRUARI 2004 - 28e JAARGANG - Nr. 1273 Afwezig van maandag 23 t/m vrijdag 27 februari. Vrijdag 20 februari: duidelijk zijn. Wie alle ophef in de politiek bij gehouden heeft omtrent subsidies begrijpt hoe belangrijk alle ’extra’ aan het worden is. Daarom lieve mensen, koop die bollen en u steunt hier mee de Scouting. Met een persoonlijke toelichting wer den onderscheidingen uitgereikt aan Jo van den Bosch en Hans Elands, beide van de post Oisterwijk, deze ontvingen de onderscheiding voor 35 jaar brandweerdienst. Ton Fonken van de post Moergestel kreeg de onderscheiding voor 20 jaar brandweerdienst. E. van DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK De prijs? 5 oliebollen voor 2 euro!!! We wensen u een prettige carnaval en hebben nog één verzoek. Graag zouden wij willen weten wat u van onze jaarlijkse oliebollenactie vindt. Alle reacties kunt u kwijt op www.scout- ing.moergestel.nl Daar ziet u van alles over de scouting en kunt u tevens een reactie kwijt in ons gastenboek. Voor de tiende keer: HEBT U VOORKEUREN? DAT KAN! Bekijk het overzicht van de spelende orkesten en zoek uit welk orkest U wilt horen: (s)tapor- kest d’Ambiejans (als organiserend orkest) - De Plekkers - Traihmalanto - Dees 1st - Vinger in de Pils - Is Dè Wè - D’Opscheppers - Kaai Gaaf - Nie Nix - Mar Amper -Nonsjalaant - De Fluutjes - De Fontanelli’s - AA Band - Heuke- loms Hermenieke - She’s Show Band - Tsmoesje - Julia - DB Band - The Bloopers - Sorry - 3 x Roaje - Blaost Um Op - Uhhhhh. Met dank voor zijn inzet werd aan Frans van Elderen van de post Oisterwijk na een diensttijd van 32 jaar eervol ontslag verleend. Als waardering voor zijn lange staat van dienst werd aan hem de leg penning met inscriptie van brandweer Nederland uitgereikt. Op deze avond werd ook het nieuwe personeel/materieelvoertuig (brandweer- busje) van de post Moergestel in gebruik genomen. Het lijkt zo kort geleden, maar het is toch al weer 1 jaar geleden, dat de alom befaamde Inblaosavond daags voor Carnaval werd gehouden. Een daverend spek takel dat ieder jaar weer groter en kwalitatief beter wordt. Wat indertijd begon met enkele orkesten is in middels uitgegroeid tot een Carnavalsbegin met naam. Nu voor de 10de keer wordt deze avond gehouden, zodat alle echte Carnavals vierders kunnen genieten van echte Carnavals muziek door maar liefst 25 orkesten van bin nen en buiten de regio. Kortomeen ideale gelegenheid om ont spannen de komende Carnaval in te zetten. Daarom bent U van harte welkom op vrijdag 20 februari vanaf 20.00 uur in café de Klaore en café de Brouwer. Op maar liefst 3 podia zal de beste Carnavalsmuziek ten gehore worden gebracht in een strak schema, maar zo dat ieder orkest voldoende gelegenheid krijgt om te brengen wat ze willen brengen. Mocht u hier trek in hebben dan raden wij u aan om op 22 februari vanaf 12.45 klaar te staan langs de route die de carnavalsoptocht maakt. Jawel, voor de tiende keer verkoopt de Scouting oliebollen in de optocht. Mogen wij u vragen om rekening te houden met onze verkopers? Het zijn namelijk kinderen van 10-14 jaar en die zijn niet altijd zo ”bru- taal”dat ze zomaar naar vreemden lopen om te vragen of ze oliebollen willen kopen. Als ze u niet zien staan of ze lopen voorbij, roep ze dan even. Hiervoor alvast onze dank. Voor diege nen die geen oliebollen lusten, trekken de kin deren een verzamelton mee. Hierin mag u naar hartelust uw euro’s werpen/schenken! Tien jaar geleden zijn wij begonnen met de oliebollenverkoop. Als een ludieke actie wilden we iets meer doen dan alleen maar om geld vragen, want dat zo’n actie geld oplevert mag Huidverzorgingsinstiti Volgende week >r> /erschiMt O® Gesselse' NIET' Woensdag 3 maart' zyn we er Weerf Tijdens de op vrijdag 6 februari in de Kunst kring gehouden korpsbijeenkomst van de brandweer Oisterwijk zijn jubilarissen gehul digd, werd er afscheid genomen en werden aan zo'n 35 leden de in 2003 behaalde diplo ma’s en certificaten uitgereikt. Burgemeester Kortmann bedankte in een kort woord je de brandweerlieden voor hun inzet, en de partners voor hun ondersteuning in het afgelopen jaar. Door hem werd ingegaan op de komende bestuurlijke veranderin- Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl gen in de brandweerzorg zoals de vor ming van de veiligheidsregio Midden- en West Brabant. Een schaalvergroting waarbij de lokale brandweervrijwilligers voor de veiligheid in hun eigen gemeen schap onmisbaar zijn en blijven. de else Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel Waarneming: Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel I I - Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 j

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1