’t Allegaartje en de Kammeraoj winnen Pieregeblèr! Een goed(koop) notariskantoor? ’t Allegaartje fltl De Hair Maris Notarissen Wilt u uw bedrijf omzetten in een BV? De Hair Maris Notarissen Wilt u gratis advies bij het kopen van een huis? De Hair Maris Notarissen Wilt u een expert op alle notariële gebieden? Deze bijdrage is geschreven door mw. mr. M.E. Oude Engberink-Overbeek (kandidaat-notaris bij De Hair Maris Notarissen te Oisterwijk overlijdt? Dat kunt u vastleggen in een testa ment. En wat zijn de gevolgen voor uw eigen zaak? Het is dus belangrijk dat een notaris zich niet alleen beperkt tot de gegeven opdracht, maar ook nog verder met u meedenkt. schakelt u een notaris in (o.a. bij het aankopen van een huis, het beginnen van een eigen zaak, het opstellen van een testament). Neem de tijd om de zaken goed te regelen en laat u goed voorlichten. U zult begrijpen dat een kwalitatief goed (totaal) product van een notaris geld kost. Het is dan ook maar zeer de vraag of de goedkoopste notaris alle bovengenoemde aspecten in acht kan nemen en kan naleven. Let daarom bij uw notariskeuze niet alleen op de prijs, maar ook op de hier bovengenoemde aspecten. Want anders kan goedkoop u wel eens slecht gaan bevallen of zelfs duurkoop worden. Kijkt u voor meer informatie op onze website: www.hairmaris.nl De Kammeraoj en ’t Allegaartje laten tot slot nogmaals zien waarom ze de begeerde prijzen in de wacht hebben gesleept. Telefoon (013) 52 33 400 CONCLUSIE Bij veel belangrijke gebeurtenissen in uw leven INLEIDING Zoals u waarschijnlijk wel weet, zijn de notaristarieven sinds een tijdje vrij (op enkele uitzonderingen na). Dat betekent dat een notaris zelf mag bepalen welk tarief hij voor zijn diensten bij een cliënt in rekening brengt. U als cliënt zult nu waarschijnlijk denken: ”Nou, dan kies ik toch voor de goedkoopste?” Dat is volgens mij iets te kort door de bocht en ik zal u uitleggen waarom. ALLEMAAL WINNAARS Niemand in het publiek die zich daar druk over maakt. Er zijn zoals prins Harry den Urste na afloop van de optredens terecht opmerkt, alleen maar winnaars. En met name het publiek is winnaar. Vanaf het begin gaan de handen op elkaar en de ogen wijd open. Het niveau is bij zonder hoog en niet op het minst die van de pre sentaties. Het kijkspektakel wordt elk jaar grootser. Iedere deelnemer maakt werk van decors, kleding en een intro. De laatste jaren overheersende groepen in de categorie Presen tatie, De Brouwer Junior, De Durdraaiers en De kan het voorkomen dat u uiteindelijk meer moet betalen dan waarop u had gerekend. Het is daarom verstandig om een offerte schriftelijk te laten bevestigen. Deze offerte dient ook bijkomende kosten en belastingen te vermelden, zodat u een compleet overzicht van alle kosten en belastingen heeft en u later niet voor verras singen komt te staan. ALLE KENNIS ONDER ÉÉN DAK Het notariaat bestaat uit verschillende vakgebieden, te weten: - personen en familierecht (o.a. samenlevings contract, huwelijkse voorwaarden); - erfrecht (o.a. testament, verklaring van erf recht, estate-planning); - onroerend zakenrecht (o.a. aan-/verkoop van een woning, hypotheek, erfdienstbaarheden); - rechtspersonenrecht (o.a. oprichting BV, stich ting, vereniging). Deze vakgebieden hangen nauw met elkaar samen, al zou men dat niet op het eerste gezicht zeggen. Als u bijvoorbeeld een huis aankoopt, moet u erbij nadenken op wiens naam het huis komt te staan. Als het huis voor de helft op uw naam en voor de andere helft op naam van uw ongehuwde partner komt, is het verstandig om ook een samenlevingscontract af te sluiten. En wat gebeurt er met het huis als u of uw partner De Kammeraoj dien zo vaak herhaald dat iedereen het aan het einde van het lied meeklapt en -zingt. Muzikaal valt het nummer in het genre feestmuziek. Lekker vlot, vrolijk, heerlijk ritmisch met een aardige tekst die simpel is en enigszins ver wijst naar het motto. Het ’tjoeke tjoeke’ blijft je bij en iedereen zal zich jaren later nog de prachtige podiumvullende trein herinneren, gemaakt door Jantje Janssen. De NS kan dit model direct adopteren. Tot in het detail klopt alles wat je ziet, ’t Allegaartje wil ook duidelijk een gooi doen naar de presentatieprijs. Openhartig vertelt Frans Habraken na het optreden van ’t Allegaartje aan de fan tastisch debuterende presentatrice Danny Antonis, dat zijn zoon Joep, de lead zanger van De Kammeraoj, veel eerder is begonnen met de voorbereidingen op ’t Pieregeblèr, dan hij. Desondanks rekent Frans er op niet bij voorbaat kansloos te zijn. Sterker, hij veronderstelt dat hij dit jaar zijn zoon kan verslaan. Is de missie van Frans geslaagd? Misschien wel, want hij strijkt met zijn Allegaartje in een bomvolle en met veel sfeer omgeven zaal de prijs op van het Moergestelse carnavalslied 2004 met het lied ’’Aon dun Boemel”. Zoon Joep wordt op een haartje tweede met De Kammeraoj en hun lied ”Ahoy, ut leve is zo mooi”. Maar er is ook nog de ”Cees van Esch Wisselbokaal” uit te reiken aan de groep met de beste presentatie van het lied. En die sleept zoon Joep net voor de neus van pa Frans weg. Stand 1-1?!! Poekeltjes, krijgen deze ronde van het 9e Pieregeblèr concurrentie van zowat elke tegen stander. Zelfs de debuterende groepen Julia, De Timmies en Freem komen met acts die in een musicalproductie niet zouden misstaan. ’T ALLEGAARTJE MET ’’AON DUN BOEMEL” De groep barst van de ervaring, van de ambitie en van het talent. Al jaren draaien ze bovenaan mee in de wedstrijd en al tijdens de repetitie op vrijdag wordt duidelijk hoe makkelijk het num mer in het gehoor ligt. Het refrein wordt boven- DE KAMMERAOJ MET ”AHOY, UT LEVE IS MOOI!” De groep was vorig jaar debutant en toen de grote verrassing met een geweldig nummer en al een zeer acceptabele presentatie. Dit jaar hebben ze er nog meer werk van gemaakt en verwachten hoge ogen te gaan gooien. Dat hoeft inderdaad geen valse verwachting te zijn, want voordat de groep meedeed aan het Pieregeblèr, won het al drie jaar op een rij het artiestengala in ’t Draaiboompje ’s zaterdag met carnaval. Het spannendste gedeelte, de uitslag, zorgt voor de enige stille momenten van de avond, waarbij af en toe luid gejuich losbarst. De jury geeft hoge punten. Zessen komen nau welijks voor. Daarmee uit de jury veel waar dering voor de deelnemers. En na de uitslag tonen publiek en deelnemende groepen veel waardering voor de jury. Ondanks het al jaren veelvuldig bekritiseerde jurysyteem is ieder een content met de winnaars van deze 9e editie. Presentatieprijs: 1. De Kammeraoj; 2. ’t Allegaartje; 3. De Brouwer Junior; 4. De Durdraaiers; 5. De Poekeltjes; 6. Will Bax-Habraken; 7. De Timmies; 8. Julia; 9. Freem; 10. Kees Kouwenberg. SERVICE Op het moment dat u een opdracht geeft aan uw notaris wilt u graag dat de notaris uw op dracht zo spoedig mogelijk in behandeling neemt en afwerkt. Daarbij wenst u uiteraard dat u tijdig een concept van uw akte ontvangt en dat uw eventuele vragen snel en deskundig worden beantwoord. De persoon die uw zaak in behandeling heeft moet goed bereikbaar zijn. De hele kantoororganisatie is hier ver antwoordelijk voor (van telefoniste tot notaris). Voor een korte vraag of gratis advies moet u al tijd op het kantoor welkom zijn (op afspraak of zomaar even binnenlopen). Ér moet tijd voor u worden genomen. Ook bij De Kammeraoj wordt het podium ge heel gevuld door een imposant piratenschip ’Camaris’ genaamd met verhoogd voorsteven, stuur, werkende en confettischietende kanon nen, bewegende golven, storm, onweer, en een mast met piratenvlag. Een schitterend uitge doste bemanning voert geheel synchroon een uitgekiend dansje op. Het verhaaltje is simpel, maar o zo duidelijk. Net als het lied. Dat wordt Muziekprijs: 1. ’t Allegaartje; 2. De Kammeraoj en Will Bax-Habraken; 3. De Poekeltjes en De Brouwer Junior; 4. Kees Kouwenberg; 5. De Timmies; 6. De Durdraaiers; 7. Freem; 8. Julia. SCHRIFTELIJKE OFFERTE Het opvragen van een offerte gebeurt veelal telefonisch. Veel notariskantoren geven hun tarief dan ook telefonisch door. Over bijko mende kosten en belastingen wordt dan meestal niet gesproken. Ook niet over de werkzaam heden die voor dat tarief worden verricht. Zo langzaam opgebouwd, waarbij leadzanger Joep zijn prachtige stem geheel kan benutten. 7 --jO p A A L PAGINA 7 www.hairmaris.nl of bel voor een afspraak www.hairmaris.nl of bel voor een afspraak Postbus 67 5060 AB Oisterwijk De Balbian Versterlaan 6 Oisterwijk E-mail notarissen@hair.maris.knb.nl De Balbian Versterlaan 6 Oisterwijk E-mail notarissen@hair.maris.knb.nl Postbus 67 5060 AB Oisterwijk De Balbian Versterlaan 6 Oisterwijk Postbus 67 5060 AB Oisterwijk E-mail notarissen@hair.maris.knb.nl Telefax (013) 52 33 401 Telefoon (013) 52 33 400 Telefax (013) 52 33 401 Telefoon (013) 52 33 400 Telefax (013) 52 33 401 ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 4 FEBRUARI 2004 www.hairmaris.nl of bel vooreen afspraak

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7