Meer rente over uw spaargeld? Ben jij het nieuwe talent? BIBLIOTHEEK Feest voor oog en oor: ’Alpenjagers Carnavalesque voor de mooiste momenten vindt u bij ons de mooiste kaartjes... stichti ng^openbare Het Is tijd voor de Rabobank. Buro '76 Oisterwijkseweg 43, Tel. 513 2268 De Nederlandse Kinderjury ook in jouw bibliotheek Knutselen voor de jeugd in Vision Protestantse gemeente Oisterwijk Th. Schepens, pastoraal werker Rabobank 5 krijgt u te horen zoals u ze nog nooit gehoord Sparen via internet was al makkelijker, veiliger en sneller. Nu is het ook nog eens aantrekkelijker. Met Rabo Internet- BonusSparen. U krijgt een rente tot maar liefst 3,5%.Ga snel naar www.rabobank.nl en profiteer extra van uw spaargeld. Voor meer info bel 513 261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Vanaf 1 februari mogen alle kinderen tussen 6 en 12 jaar meedoen met de Nederlandse Kinderjury. Zij kiezen hun favoriete boek uit titels die voor het eerst verschenen in 2003. Tot 1 juni kun nen kinderen hun stem uitbrengen in de bibliotheek via een speciale stemfor- mulier of gratis via internet. Er zijn 2 leeftijdscategorieën (6-9 en 10-12 jaar). Medio juni is de bekendmaking van de uitslag, tijdens een tv-uitzending van de NPS. Voor alle kinderen die op de basisschool zitten is dit het bericht dat je zeker even moet lezen. Vind jij het leuk om een spetterend optreden te geven? Dat kan! Zondag 22 februari 2004 is het weer zover. In ’t Draaiboompje mag jij laten zien welk liedje jij het mooist vindt. Want ook dit jaar organiseert C.V de Durdraaiers weer een Mini-playbackshow. We zouden het heel leuk vinden als je meedoet. Je kunt je tot en met 13 februari opgeven bij, Jessica van Boxtel, tel. 513 2015 of 06-53583713. Dus kies alleen of samen met je vrienden en vriendinnen een leuk liedje uit en geef je meteen op! In de bibliotheek staan de boeken waarop ge stemd kan worden. Kinderen krijgen een pasje en mogen, na het lezèn van een boek, hun stem uitbrengen voor de plaatselijke kinderjury in de daarvoor bestemde stembus. Als ze 5 boeken hebben gelezen, kan er landelijk gestemd wor den. Voor deze kinderen is een kleine verras sing. Voor meer informatie kan de internetsite van de kinderjury worden geraadpleegd (www. kinderjury.nl) of kom eens langs in de biblio theek! De basisschooljeugd vanaf 6 jaar kan zaterdag 7 februari lekker kleien van 14:00-16:00 uur in jongerencentrum Vision. De entree is 1,50. ’De 13 Durskes’.Jawel, ook zij leveren een bijdrage aan deze zonder meer ver rassende avond van ’De Alpenjagers’. Ook de komische noot mocht op deze avond natuurlijk niet ontbreken, van daar dat de organisatoren deze dames uitnodigde. Wie het zijn of wat ze doen? Tja, dat zult u zelf moeten komen ervaren! Intussen krijgt de muzikale invulling van de avond al volop kleur. We hebben in een eerder artikel al verteld dat deze muzikale invulling niet alledaags is, en ook ’De Alpenjagers’ maken.” Weer een ander schreef: ’’Dank U, Heer, dat U mij hier naartoe hebt gebracht.” Tot slot: iemand uit Den Haag schreef: ”We had den zo graag in de kerk gebeden. Maar de rust in de kapel vergoedt veel.” Er staan trouwens vaker opmerkingen in, dat mensen het jammer vinden dat onze mooie kerk overdag gesloten is. Het internetten bij jongerencentrum Vision is voortaan het eerste uur gratis. Het tweede uur internetten kost 1,50. Natuurlijk kun je dan ook een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren relax en, kletsen enz. enz. Zondag 8 februari Kerkstraat 64. Voorganger ds. W. van Egmond. Aanvang 10.15 uur. De Schriftlezing is 1 Korinthe 15: 1-11 en Lucas 5: 1-11. Er is kindernevendienst en crèche. Er is jeugd- kerk van 11-14 jaar. OISTERWIJK EN MOERGESTEL Woensdag 11 februari kan de jeugd vanaf 8 jaar Valentijnskaarten maken van 13:30-15:30 uur. Zo kan je nog net op tijd een mooie kaart voor je vriendje of vriendinnetje maken of natuur lijk voor je stille liefdeDe entree is 1,-. Donderdag 19 februari: hebt. Dat het stuk voor stuk muzikanten waren wisten we natuurlijk bijna 30 jaar geleden al, maar dat ze na zovele jaren afwezigheid nog tot de muzikale prestaties in staat zijn zoals u kunt horen op donderdag 19 februari.... Absoluut verrassend! Hier en daar aangevuld met fantastische solo- instrumenten kon ook een ander muziekgenre worden uitgevoerd. Bij al dat moois kunt u genieten van nog meer komisch spektakel tijdens ’Alpenjagers Carnavalesque’ en uiteraard is er aan het eind van de avond nog volop gelegenheid om gezel lig te dansen. Verzeker u daarom alvast van toegangskaarten. Deze zijn voor slechts 5 Euro te koop bij Jumbo Denissen, Novy Van Wezel, In den Korenmaaier, in Tenniscentrum Stokeind en bij Rien van de Wouw, Raamckerstraat 1. De opbrengst van de avond (waaraan ook nog eens wordt meegewerkt door ’n groot aantal sponsors) wordt in z’n geheel bestemd voor een goed doel dat tijdens de avond wordt bekendgemaakt. PAGINA 5 J O rXJ G E R E rJ ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 4 FEBRUARI 2004 vervolg Parochienieuws

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5