Richard Bruurs, Nico Oerlemans en Miriam Melchers winnen sportprijzen! Aphrodite Pieregeblèr 2004 mMMmIebs. Anneke, Miet en Kee feestten mee... p p,eregeblèr WOENSDAG 28 JANUARI 2004 - 28e JAARGANG - Nr. 1270 Richard Bruurs Miriam Melchers Nico Oerlemans Lees verder op pagina 3 Huidverzorgingsinstituut Drie Awards voor Moergestelnaren! Tussen al deze Sportprijzen door werd het hele podium ook nog eens volledig bezet door de vele kampioenen die er het afgelopen jaar op sportgebied waren. Zij kregen allemaal een herinneringsmedaille mee naar huis. jï Voor de verkiezing van de Sportvrijwilliger van het Jaar had de jury lang en uitvoerig de genom ineerden met elkaar vergeleken. ’Het waren stuk voor stuk kanjers’, zo schrijft het juryrap port. Bart de Laat van Judoclub St. Jan, Lambert Sprangers van HOCO, Elly van de Wiel van Nevelo en Nelly Massuger van Sla Raak. De Jeugdstimuleringsprijs was voor Sabine Becx van voetbalvereniging Oisterwijk. Zij is de beste keepster van Nederland in de leeftijd 6-9 jaar. Sanne Prince van ’t Halster was de andere genomineerde. Bij de keuze van de Sportman van het Jaar viel de keuze op Richard Bruurs die als mountain biker tot de Nederlandse top behoort. De meest opmerkelijke prestatie van Richard was de acht ste plaats (eerste Nederlander) tijdens de Trans alp. ’n Achtdaagse mountainbiketocht die als zwaarste van Europa geldt. Verder werd hij zevende Nederlander in de Grand Raid in Zwit serland. Vanwege deze en zijn extreme duur- prestaties was de keuze voor Richard bij de jury doorslaggevend. De andere genomineerden in deze categorie waren Joop van de Pas van Atletiekclub Taxan- Dinsdag 13 januari jl. vierde de K.V.O. haar vijfenzeventigjarig bestaansfeest. Om 10.00 uur werd er in Den Boogaard begonnen met een heilige mis, opgedragen door pastor van den Tillaart. Het thema van deze viering en van de hele dag was: door de jaren heen. Daar werd door de dag heen steeds op terug gekomen, door de diverse sprekers en spreeksters, want veel is veranderd en veel is gebleven. bereiding en het tot stand brengen van deze dag hartelijk dank. De K.V.O. gaat verder met het organiseren van diverse activiteiten onder andere een avond met medewerking van een schoonheidsspecia liste. Nadere berichten hierover komen in ’De Gèsselse’. Niet-leden zijn hierbij ook van harte welkom. Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 Ruim 75 jaar fietsplezier! gaartje zal dit zeker niet willen toestaan en zal er alles aan doen om zelf het grootste feest op deze avond te vieren. Andere outsiders die zeker niet onderschat mogen worden zijn natuurlijk De Poekeltjes en Will Bax-Habraken met haar bekende gevolg. Ook Kees Kouwen- berg (in samenwerking met De Peestekers) ont breekt dit jaar weer niet op ’t Pieregeblèr. En dan zijn er natuurlijk nog de Kammeroaj, die in de wandelgangen al getipt worden voor het erepodium. Na hun geweldige debuut van vorig jaar hebben zij er dit jaar nog een schepje boven op gedaan! Komende zaterdag Zaterdag 31 januari a.s. zullen weer zo’n honderdvijftig Moergestelse artiesten hun beste beentje voorzetten tijdens het 9e Pieregeblèr. Dit jaar zullen er 10 Moergestelse groepen gaan strijden om het Moergestels Carnavalslied van 2004. Dat zij hiervoor helemaal willen gaan, getuigt wel uit de maandenlange voorberei dingen en de vele tijd en energie die de deelne mers nu al hebben gestoken in decors en kle ding. De grote vraag is natuurlijk: Wie gaat met de titel van beste Moergestelse carnavalslied 2004 naar huis? Zou het de Brouwer Junior lukken om na de overwinning van vorig jaar weer op het bovenste trede te staan of zal het dit jaar de Durdraaiers lukken om na 1 jaar de de groot ste beker wederom in de lucht te houden, ’t Alle- ’De motivatie om jeugdsecretaris van voetbal vereniging Audacia Nico Oerlemans te kiezen als Sportvrijwilliger van het Jaar was zijn lange staat van dienst bij Audacia en zijn veelzij digheid binnen de club. Hij is al jaren een full time vrijwilliger’, zo eindigt het rapport. Het hoogtepunt van de dag was wel de huldi ging van drie leden die al vanaf de oprichting lid zijn: Anna van den Meijdenberg-Burgers, Miet Verhoeven-Mulders en Cornelia Wolfs- Pijnenburg. Deze drie dames, alledrie in de negentig jaar, genoten zichtbaar van de woor den tot hen gesproken, en de bloemen die wer den aangeboden door burgemeester Kortmann en zijn echtgenote. De burgemeester had een hartelijke toespraak tot de dames en onze feest vierende vereniging. Tot de genodigden behoor den ook Theo Scheepens, de bestuursleden van de gewestelijke K.V.O., de kring, de rayonaf- delingen en het plaatselijke VN .K.V Een diavoorstelling van door de jaren heen bracht vele herinneringen boven. De volks dansgroep bracht mooie dansen op het toneel. Het was een bijzonder geslaagde dag; de sfeer was prima, en de verzorging buitengewoon. Aan allen die meegewerkt hebben aan de voor- 3 De Sportvrouw van het Jaar werd Miriam Mel chers, onlangs nog gekroond als Nederlands kampioen veldrijden. Haar opvallendste resul taten in 2003 waren het behalen van de zilveren medaille tijdens het wereldkampioenschap op de weg in Canada en het winnen van de 4-daag- se klassieker Emakuun Bira in Spanje. De andere genomineerde in deze categorie was Wendy van der Zanden, de Sportvrouw van 2001. Medewerker Rabobank vraagt nooit naar uw pincode Voorkom fraude met uw pinpas Momenteel is er een man actief in de omgeving die zich uitgeeft als medewerker van de Rabobank. Hij probeert met name ouderen de pin pas en pincode afhandig te maken door te zeggen dat deze vervangen moeten worden. Vervolgens neemt hij geld op van de betaalrekening van zijn slachtoffer. De Rabobank wil graag voorkomen dat u slachtoffer wordt van fraude met uw pinpas en wijst erop dat haar medewerkers nooit naar uw pincode vragen. Wanneer uw pin pas vervangen wordt, ontvangt u op tijd be richt van de Rabobank. VEILIG GEBRUIK VAN UW PINPAS Om te voorkomen dat anderen misbruik van uw pas maken, geeft de Rabobank onder an dere de volgende tips: Bewaar uw pincode nooit bij uw pas. Maak uw pincode nooit bekend aan an deren. Toets uw pincode bij de geld- of betaal automaat zodanig in dat anderen niet mee kunnen kijken. Maak geen gebruik van de ’hulp’ van anderen bij de geldautomaat. Bewaar uw pas op een veilige plaats. Meld verlies of diefstal van uw pas on middellijk bij Interhelp (0499 499 112). Hebt u nog vragen over het gebruik van uw pinpas? De medewerkers van de Rabobank geven u graag antwoord. Bij de jaarlijkse uitreiking van de Sportawards door de Oisterwijkse Sportraad vori ge week dinsdag zijn drie van de vier prijzen in Moergestel terechtgekomen. In een werkelijk bomvolle zaal werden de prijzen uitgereikt. De Commissie van Aanbeveling, om tot de keuze van de winnaars te komen, bestond uit vijf personen die elk op hun eigen gebied veel affiniteit met de sport hebben. dria, Dennis Mul van Petanqueclub Oisterwijk en Mike van der Zanden, de Sportman van 2002. januari Zorg dat u erbij bent.’ L de esselse -■ ■4 »v'%ca Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel MOERGESTEL ira Tel. 013-513 1474 H H g M /M Schoolstraat 5 5 lp ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1