RLO NK VEL&rfIJDENH Nieuwe kampioenen in Moergestel ’Alpenjagers Carnavalesque Har tola I Con Amore neemt afscheid van Ad Verbakel Aphrodite Voorlichtingsavond voor ouders van kinderen in het basisonderwijs l't ypwMK 1A li if WOENSDAG 21 JANUARI 2004 - 28e JAARGANG - Nr. 1269 5 AvdW 22.00 uur Einde bijeenkomst Lfcfi Ons zelf wensen wij veel succes onder leiding van onze nieuwe dirigent. Vanaf januari repeteert Con Amore op woens dagavond in Happerij De Egelantier aan de Tilburgseweg. Huidverzorgingsinstituut Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigenlijk zou het evenement, muzikaal gezien, mogen heten ’Night of the Proms’. In die zin is 'n groot deel van het programma opgezet. Muzikale tegen stellingen die bijna onvoorstelbaar zijn. En onvoorspelbaar zeker! Tot op dit mo ment nog zwijgen de organisatoren in alle toonaarden. Hoewel? We weten in middels uit wat voor muzikale vaatjes er getapt zal worden. Natuurlijk zijn er De Alpenjagers zelf. In alle mogelijke samenstellingen kunt u ze aan het werk horen en zien. Zelfs héél fijngevoelige muziek staat op dit moment op de lessenaars tijdens de repetitie. De solistische medewerking van maar liefst 2 tot 8 fluitistes zal ’n speld doen horen vallen tijdens deze avond. Daarnaast is er Beierse muziek en muziek van BZN en, jawel, K3! Er zijn Oosterse en Zuid- amerikaanse klanken te horen en ook het oog zal vanwege de diverse uitstralingen naar harte lust worden verwend. En natuurlijk is er na afloop alle tijd om nog ’n lekker dansje te wagen en beleeft u nog eens een echt ouderwetse gezellige avond met en rond De Alpenjagers. Er is, gezien het uitge- Het team van de Bienekebolders ont vangt u graag op maandagavond 26 januari om 20.00 uur. De entree is gratis. breide programma, slechts ’n beperkt aantal zitplaatsen. De kaartverkoop gaat a.s. zaterdag van start: bij Jumbo Denissen, Kadoshop Van Wezel, Slijterij In Den Korenmaaier, in Tenniscentrum Stok- eind en bij Rien van de Wouw, Raamackerstraat 1 zijn de kaarten te koop voor slechts 5 Euro per stuk. Wees er vlug bij. Reserveer dus alvast: donderdag 19 februari om 20.00 uur in Den Boogaard: 'Alpenjagers Camavalesque’H! wat veranderd. Operastukken en musicals, maar ook andere muziek zijn erbij gekomen. Als de uren aan de club besteed mee hadden geteld voor de VUT had Ad al vele jaren eerder kunnen stoppen met werken. Ad die de pen- siongerechtigde leeftijd reeds enige jaren is gepasseerd gaf al een tijdje aan ermee te willen stoppen, maar trouw als hij was zeker niet voor er een goede vervanger gevonden was. Een nieuwe dirigent zoeken is echter niet zo snel gedaan, maar niettemin toch gelukt. Vanaf 1 januari wordt Ad zijn werk voortgezet door de bekende dirigent en zangpedagoog Wil van Leijsen uit Tilburg, Graag willen wij Ad nog uitvoerig bedanken voor inzet al die jaren en wensen hem samen met Toos nog vele gezonde jaren toe. Al snel kwamen ze er achter dat het zonder muzikale leiding niet eenvoudig was. Fien wist echter raad. Haar zoon Ad, die de kost verdien de met schilderwerken, had daarnaast een oplei ding Harmoniedirectie gedaan aan het avond- conservatorium. Met deze wel niet helemaal juiste opleiding zou hij de club toch wel even vooruit kunnen helpen. Dat dat ’helpen’ der tig jaar zou duren daar had Ad toch eigenlijk niet op gerekend. Gaandeweg de jaren boeide het repertoire van de vereniging Ad echter zodanig dat hij niet meer wegging. Bij alle lief en leed van de club was Ad betrokken. Was er in het begin hier en daar voorzichtig een con cert, al snel werd groter gedacht: Weense Avon den en Den Boogaard in Oostenrijkse sferen met bonte versiering en het publiek aan lange tafels. Weer een stap verder waren er complete ope rettes met orkest en solisten. Vaak waren er vele extra repetities nodig om dat alles tot een goed einde te brengen, kortom Ad was er altijd en had alles onder controle. Het repertoire van de vereniging is in de jaren wel Maandag 26 januari Voorlichtingsavond basisonderwijs Iedereen welkom! Dit zijn allemaal vragen, welke tijdens een voorlichtingsbijeenkomst op maandagavond 26 januari aan de orde komen. Locatie: Biene- kebolders (Bosstraat 1). De Bienekebolders organiseert deze bijeen komst, niet alleen voor ouders van kinderen op deze school, maar ook ouders van kinderen op andere Basisscholen in Moergestel zijn van harte welkom! Als organisatie stellen wij er prijs op als ouders van kinderen van andere scholen zich van te voren even aanmelden. U kunt dit doen door u aan te melden. Dit kan per mail (info@bienekebolders.nl) of per telefoon bij Connie Schellens 513 6228. Bij voorkeur aanmelden op vrijdag 23 januari. Con Amore met uiterst rechts dirigent Ad Verbakel. Dertig jaar geleden was zijn moeder Fien Verbakel een van de oprichtsters van een zanggroep die later Con Amore zou gaan heten. Aanvankelijk was het een gemengde zangvereniging, later werd het een operettevereniging. Donderdag 19 februari: Als ouders van kinderen in het basisonderwijs vraagt u zich vast en zeker wel eens af of uw kind(eren) wel voldoende voedingsstoffen binnenkrijgt. Of maakt u zich zorgen over de kleine hoeveelheden fruit en groente die uw kind eet. Misschien heeft uw kind last van overgewicht. Of drinkt uw kind onvoldoende of vraagt zich af wat de invloed is van voeding op het gedrag van uw kind? HET PROGRAMMA IS ALS VOLGT: 20.00 uur Ontvangst 20.15 uur Diëtiste, Marielle Caron, houdt een korte inleiding 20.40 uur Interactief gedeelte aan de hand van stellingen Heel sportminnend Moergestel weet inmiddels wel dat wij topsporters in ons midden hebben gekregen wonend aan de Kriekenakkker. Herkenbaar aan een ’’Olympische auto” wonen daar Mirjam Melchers met haar partner Jean-Paul van Poppel, ex sprintkanon, ploegleider en nu begeleider van zijn vriendin. Ook zoon Boy van Poppel heeft hier zijn adres. Vooral Mirjam spreekt thans tot de verbeelding, na Leontien (Zijlaart) van Moorsel is zij onbetwist de popu lairste wielrenster van Nederland. Ook op de wereldranglijst neemt zij de tweede plaats in. Een beetje mosterd na de maaltijd (sorry, we moeten er even aan wennen) gaan we uiteraard haar prestaties volgen in ’De Gèsselse’. Als training en leuk uitstapje deed zij op 11 jan uari mee aan het Nederlands Kampioenschap en dat wist zij prompt te winnen. Ook Boy haalde in de categorie nieuwelingen de titel. De ’’bindingen” met Moergestel zijn niet toe vallig. Mirjam is nu op trainingsstage in Zuid- Afrika en daardoor komen wij daar in een later stadium in een interview op terug. de esselse IC ES S; -~~ZZ -— Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl HSSgg Feeërieke steltlopers werken mee aan Alpenjagers Carnavalesque! H P UI frites *w 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1