nieuws Audacia-^ J eugdwielrennen Uitreiking Sportawards 2003 Revanche voor Audacia? Sportvereniging ’’ROEF!” Judovereniging St. Jan Geslaagd trainingskamp voor wedstrijd schaatsers van ”Rabo-De Vennen-ploeg” Kersttoernooi ’’Stokeind” I *1 .aanw. 14.30 HANDBAL IS ALTIJD RAAK!!! .aanw. 15.00 word collectant a.s. Zondag is de winterstop weer voor bij. Gestart wordt met een thuiswed strijd tegen Tuldania uit Esbeek, de eni ge ploeg, die in de eerste helft van de competitie Audacia op een nederlaag trakteerde. Het zal duidelijk zijn dat dit recht getrokken moet worden. 14.30 12.00 12.30 11.00 12.30 10.00 10.00 U wilde toch meer gaan bewegen? Kay We hen tweede plaats op het podium bij de wedstrijd in Deume in categorie 4. Programma 17-1-2004: Roef. Fl - Vessem F2.... aanv. 15.00 Roef. Cl - Rosoio C3 aanv. 15.35 Wil je ook eens korfballen kom op maandag avond om 18.00 uur naar sporthal Stokeind. Voor inlichtingen bel Corrie Schilders 513 2326 of Peter Vrijhoeven 513 3455. Iedereen is welkom, de toegang is gratis en de koffie staat voor u klaar! AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 17 januari: Audacia Al - Nevelo. Audacia BI - ’t Zand. Audacia Cl - Zigo Longa - Audacia C2 Audacia C3 - Gloria UC Audacia C4 - Rijen Zigo - Audacia Dl Beerse Boys - Audacia D2 Audacia D3 - Zigo Zigo - Audacia El Audacia E2 - Zigo Zigo - Audacia E3 Audacia E4 - Zigo Zigo - Audacia E5 Audacia E6 - Zigo Audacia Fl - SVSSS Audacia F2 - Beerse Boys. Zigo - Audacia F3 Beerse Boys - Audacia F4. Audacia F5 - Audacia F6 Programma 17 januari 10.00 uur GDJ GHV-Roef.Vertrek 9.15 10.50 uur JCJ Olympia-Roef Vertrek 9.30 ROEF KORFBAL WEER OVERWINNING Deze week is gestart met de returns. De eerste wedstrijd van de tweede competitiehelft is tegen Vriendschap. De thuiswedstrijd eindigde in KIENEN BIJ AUDACIA Vrijdag 16 januari is het weer kienen bij Audacia en zoals u gewend bent zijn er ook dit keer weer mooie prijzen te winnen met als hoofd prijs 115 Euro. Natuurlijk staat uw kopje koffie ook weer klaar. We beginnen om 20.30 uur. Kienliefhebbers: u bent van harte welkom!!! In alle andere gevallen: 0900 - 8844 aanw. 13.30 ...aanw. 12.15 .vertrek 11.30 ...aanw. 12.15 ...aanw. 12.15 ...vertrek 8.45 ...vertrek 9.45 aanw. 9.00 .vertrek 10.00 aanw. 9.00 .vertrek 10.00 aanw. 9.00 .vertrek 10.00 aanw. 9.00 ...aanw. 11.00 ...aanw. 11.00 .vertrek 11.00 ...vertrek 8.45 ...aanw. 11.00 Kortom het belooft weer een leuk spektakel te worden met verrassende acts, veel muziek en entertainment, de presentatie is in vertrouwde handen van John Kooij. Deelnemers en begeleiders trainingskamp. Volgens traditie heeft de wedstrijdploeg van Schaatsclub ”De Vennen” van vrijdag 2 t/m zondag 4 januari een trainingskamp in Lim burg gehad. Overnacht werd in een scouting- gebouw nabij Maastricht en een groot deel van het programma vond plaats in sportcen trum Glanerbrook in Geleen. Centraal in dit programma stonden drie schaats- trainingen, twee op de onoverdekte 400 meter baan en een techniektraining in de ijshockey- hal. Tevens kregen de schaatsers in sportcen trum Glanerbrook een aerobics- en een kick- ROEF HANDBAL Uitslagen: GDJ Blauwwit-Roef 8-2; JCJ Blauwwit-Roef 15-4; HS Blauwwit 1-Roef 1 18-18; DS Tornado-Roef 14-8; MBJ Dongen- Roef 37-3 HS Elshout 1-Roef 2 8-26. Zondag 18 januari 14.50 uur DS Groene Ster -RoefVertrek 13.30 11.00 uur MBJ Tornado-Roef....Vertrek 10.00 14.35 uur HS Tornado 1-Roef 1 Voor alle vrijwilligers van onze afdeling orga niseren wij weer een avondje en wel op vrijdag 16 januari, wij verwachten iedereen om 20.00 uur. In de maanden november en december hebben de Moergestelse jeugdwielren- ners regelmatig aan de veldritten deel genomen. De eerste veldrit van het seizoen werd georganiseerd door wielerclub Pijnenburg op het nieuwe cyclocross parcours. box-training, die zeer waardevol bleken voor de conditie, kracht, lenigheid en coördinatie. Het Zuid-Limburgse heuvelland bleek bovendien uitermate geschikt voor een tweetal lange fiets trainingen. Naast de trainingen was er ook tijd voor ontspannende activiteiten zoals zwem men, een zaalvoetbaltoernooi en een bonte avond. De trainers van de wedstrijdploeg van ”De Vennen” hebben er alle vertrouwen in dat tijdens dit kamp een goede basis is gelegd voor een succesvol tweede deel van het schaats seizoen 2003/2004. Op dinsdag 20 januari a.s. zullen in Den Boogaard voor de zesde maal op rij de winnaars bekend gemaakt worden van de Sportawards 2003. ER ZIJN VOOR DRIE CATEGORIEËN AWARDS BESCHIKBAAR TE WETEN: I. De Sportman c.q. Sportvrouw over 2003 Welke sportman of -vrouw heeft zich in 2003 zodanig onderscheiden dat hij/zij een voor beeld is voor de gehele sport in Oisterwijk? II. De Rabobank-Sportvrijwillig(st)er van 2003 Wie heeft op sportgebied zowel tijd als kwaliteit gratis beschikbaar gesteld aan de sport verenigingen en staat model voor alle sportvri- jwillig(st)ers in Oisterwijk? III. De Jeugdsportstimuleringsprijs van 2003 Welke talenten zijn er in 2003 in Oisterwijk op gestaan en zullen naar verwachting zich de komende jaren gaan bewijzen? De vierde categorie die ook in het zonnetje zal worden gezet is een selectie van de vele kam pioenen die in 2003 de kampioensvlag hebben mogen strijken. Programma zondag 18 januari 2004 Audacia 1 - Tuldania 1 RKTW 3 - Audacia 2 Spoordonkse Boys 3 - Audacia 3 VIOLA 3 - Audacia 4 Audacia 5 - Hilvaria 3 Audacia 6 - Gloria UC 4 Audacia 7 - Veerse Boys 6 een 11-4 overwinning dus naar verwachting kan wederom gewonnen worden. Het is echter Vriendschap dat via een toegekende strafworp de eerste kans krijgt. Deze wordt gemist en in de daarop volgende aanval neemt Roef via Jenny van Velthoven de leiding. Opnieuw mist de thuisspelende ploeg een strafworp vooraleer ze gelijk maken. Via Emely op ’t Hoog komt Roef, op 1 - 2, maar direct daarna is het weer gelijk. Via tweemaal Jenny van Velthoven en wederom een door Vriendschap gemiste straf worp komt Roef op een 2-4 voorsprong. Nog eenmaal komen de gastvrouwen terug maar dan loopt Roef via Emely op ’t Hoog en Jenny van Velthoven uit naar een ruststand van 3 - 6. Na rust komt de voorsprong niet meer in gevaar en deze wordt zelfs via Cheryl Werdmuller en nogmaals twee scores van Jenny van Velthoven uitgebouwd tot een eindstand van 4 - 9. Terug kijkend een goede wedstrijd die een verdiende overwinning heeft opgeleverd, waardoor Roef weer enkele plaatsen in de eindrangschikking stijgt. Jasper de Laat startte in categorie 2 en nam in de laatste ronde de leiding. Hij behaalde hier mede als eerste Pijnenburgrenner een over winning op het prachtig aangelegde parcours. In categorie 4 stonden werd Kay Welten 14e, Djago Smits 22e en Joep Hoffmans 15e. Stijn de Laat reed in categorie 5 naar een 19e plaats. Het eerste Landelijk jeugd toernooi vond op 8 november plaats in Schijndel en tijdens deze wedstrijden word een klassement opgemaakt wat bepalend is voor de start volgorde voor het Nederlands Kampioenschap. Jasper was gevallen tijdens de start maar wist toch nog een 5e plaats te behalen. Kay Welten reed een superstart en reed als derde het bos in, maar tij dens de wedstrijd kon hij de beste renners nog niet bij houden en werd zodoende 15e. Djago Smits stond achteraan met de start en wist iedere ronde renners te passeren en behaalde plaats 33e. In categorie 5 wist Stijn de Laat tien renners voor te blijven en klasseerde zich als 40e. Driebergen vond plaats op 15 november. Jasper kreeg pech en na een inhaalrace werd een 9e plaats behaald. Kay Welten reed in categorie 4 een goede wedstrijd waardoor hij 9e werd. Stijn reed ook een constante wedstrijd en klasseerde zich als 20e. 23 november was er een wedstrijd in Dommelen op het Euro Circuit. Uitslag: Jasper de Laat werd 3e; Kay Welten 12e; Stijn de Laat 21e. De Bavaria veldrit vond in Lieshout plaats op 30 november. Jasper werd 2e; Kay Welten werd 6e. Djago reed de gehele wedstrijd voor een mooie klassering, maar door een valpartij moest hij in de een na laatste ronde de cross verlaten. De Rabo-veldrit van Moergestel werd gereden op 6 december en hierbij namen alle 5 jeug- drenners deel. Jasper reed nu wel een goede start en nam in de tweede ronde de leiding en reed solo naar de overwinning. Kay, Djago en Joep reden na de start met zijn drieën achter elkaar voor een 15e plaats. In de laatste twee ronden wist Kay nog een zestal plaatsen op te schuiv en en kwam als 9e over de streep. Joep en Djago wisten ieder een renner te passeren en werden 13e en 14e. Stijn reed in zijn categorie na een goed gereden wedstrijd als 20e over de streep. Het tweede Landelijk Jeugdtoernooi vond op 13 december plaats in Emmen. Jasper werd 6e; Kay werd 12e. Leden van onze Judovereniging St. Jan behaalde tijdens wedstrijden in Goirie de volgende uitslagen: Joep van Spaendonck 2e; Geer Pijnenburgle; Alex Hendrickx3e; Robert Heessels le; Tijmen van Gils 2e; Stef Smulders 3e; Gijs van Gils 2e. Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... Kay Welten deed als enige Moergestelse ren ner mee aan de veldrit in Oploo op 14 decem ber. Een 5e plaats was het eindresultaat. In de bossen van Deurne werd gereden op 21 december. Jasper werd 3e; Kay behaalde in een mooie lange sprint een hele mooie 2e plaats. Djago en Kay reden in Berghem bij Oss. Kay werd 4e en Djago 15e. Een dag na Berghem werd de Oliebollencross verreden op 28 december in de avonduren op een verlicht parcours in kerst sfeer. Kay en Djago namen hier aan deel en behaalde bijna de zelfde uitslag als de dag ervoor: een 5e en 16e plaats. De derde en het laatste Landelijk jeugdtoernooi vond plaats in Bakel op 4 januari. Jasper werd 4e; Kay werd 9e; Djago werd 21e; Stijn werd 37e. Na deze afloop van dit tournooi werd het eind klassement van de drie landelijke wedstrijden bekend gemaakt. Jasper werd 4e, Kay 10e, Djago 33e en Stijn 37e. Het programma voor de laatste wedstrijden: 17 januari Lierop en op 24 januari het Nederlands Kampioenschap cyclocross voor Jeugdrenners in Woerden met vier Moergestelse deelnemers. Een jaarlijks terugkerend Moergestels sport evenement dat in onze regio en ver daarbuiten het predikaat van perfectie en gezelligheid heeft veroverd. Ter illustratie: Het kersttoernooi trok de maximale bezetting van 424 deelnemers/ sters aan. Rondom de kerstdagen werden 362 wedstrijden gespeeld met als hoogtepunt 13 finalewedstrijden op zondag 4 januari jl. Dankzij de tomeloze inzet van alle betrokke nen in de organisatie kan dit 7e kersttoernooi in de analen beschreven worden als zeer succes vol. De toeschouwers hebben volop kunnen genieten van oogstrelende tennispartijen waar bij de geëtaleerde technische balvaardigheden op het groene tapijt veelvuldig beantwoord werden met applaus van de echte tennisliefheb ber. Ook de getoonde sportiviteit en het enthou siasme van alle deelnemers werden bijzonder gewaardeerd. Na huldiging van de kampioenen werd het nieuwe jaar aangevangen met een nieuwjaarsreceptie waarbij het plaatselijke or kest ”de Alpenjagers” en disckjockey Nick voor de muzikale begeleiding zorgden. Óp de dans vloer werd 2004 swingend ingeluid. Het was een groot feest, het was volop genieten van sport, gezelligheid en muziek. Een per fecte combinatie om je in een koude periode warm te voelen. De Kampioenen: HD 5/6 Ruud Linkels Twan Verhoeven HD 5/6 Henk Leermakers Ton Jacobs HD 7 Koen de Bes Michael van Zoest HD 7 Ben Kolsteren Jan Paijmans HD 8 Raymond Blom Mark Spruit DD 5/6 Debbie Sprangers Mara Pruyssers DD 7 Marjo Janssen Constance Janssen DD 8 Jeanne van Gils Rianne Heuvelmans GD 5/6 Leontine van Spaendonck Marcel van den Aker GD 5/6 -I- Ineke Leermakers Henk Leer- makers GD 7 Femke Kuhlmann Bart Leijten GD 7 Paula Mannaerts Henny Berkelmans GD 8 Sandra van As Harko van de Wal V iReumafonds Sterk In beweging Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaandeweg voller raakt. Komt u in de week van I4t/m 20 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij mevrouw Geertje van den Berg, 020 - 5896471. «w- PAGINA 7 ’DE GÈSSELSE’ WOENSDAG 14 JANUARI 2004

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7