I HM Zaterdag 7 februari: Sauwelen 31 januari: Pieregeblèr Nieuwkomers gaan voor titel! Aphrodite ”De Tweede Jeugd” speelt weer ’Alpenjagers Camavalesque’: nieuw evenement op uitgaanskalender hT T J BRILLEN LENZEN WOENSDAG 14 JANUARI 2004 - 28e JAARGANG - Nr. 1268 Uit het rijke, bijna historische Alpenjagers-archief. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Donderdag 19 februari: avond om van te smullen. Niet alleen muzikaal, maar ook voor het oog. Kaarten voor dit nieuwe evenement kosten slechts 5 Euro, en de opbrengst van de avond wordt beschikbaar gesteld aan een goed doel dat tijdens de avond wordt bekendgemaakt. Reserveer dus alvast: donderdag 19 februari om 20.00 uur in Den Boogaard: ’Alpenjagers Camavalesque’!!! Volgende week kunt u in deze krant lezen hoe u aan kaartjes kunt komen. De opbrengst wordt, zoals gebruikelijk, bestemd voor een plaatselijk ’goed doel' dat door de sauwelaars zelf werd gekozen. gelaten i.v.m. zijn opschepperij met zijn kam- meroaj. Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 Ruim 75 jaar fietsplezier! De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 U BENT DUS VAN HARTE WELKOM OP: Donderdag 15 januari om 14.00 uur (alleen voor K.B.O-leden. Entree: 2 euro). Zaterdag 17 januari om 20.00 uur en maandag 19 januari voor iedereen. Entree op zaterdag en maandag: Volwassenen 4 euro. Kinderen 2 euro. Verder is opvallend dit jaar het debuut van Kees van Dijk. Jawel. Kees speelt al enige jaren toneel bij De Tweede Jeugd (ga komend week end zeker eens kijken) en wilde graag mee doen. Samen met een tekstschrijver die in het verleden zijn sporen al meer dan verdiende, is Kees aan de slag gegaan. Hij heeft er zin in! Andere Moergestelse deelnemers zijn Corrie Laurenssen en Maikel Denissen. Naast dit plaatselijke viertal komt Cees Kooien het spits afbijten die avond, mogen we uit Hil- varenbeek (en dus voor ons nieuw) Jasper van Gerwen verwachten en komt uiteraard aard onze (bijna) vaste gast uit Weert: Mies Grijmans. De avond wordt muzikaal omlijst door de win naars van het Blaoskapellenfestival ’Zuutjes Aon’. Zaterdag 7 februari wordt er weer gesauweld. Onder de deelnemers dit jaar helaas niet, u zult begrijpen waarom, Eric Boogaers, maar zijn plaats wordt ingenomen door (terug van weggeweest) Will Habraken! Toen duidelijk werd dat Eric niet mee zou kunnen doen meldde zij zich spontaan aan om de opengevallen plek in te nemen. 't Stokske: een groep van 11 dames, die alle maal onder het bewind staan van uitbater Jan. Hadden ook zoiets van: daar moeten wij aan mee doen en hadden het al enkele keren tegen Jan gezegd en Jan zei: Jè des goed, ik bel dieje miens wel. Na lang aandringen had Jan de mens gebeld die het liedje moest schrijven en muziek moest maken en waren de voorberei dingen begonnen. Doen ook vooral voor de lol mee en hopen natuurlijk dat hun nummer veel gedraaid zal worden in de diverse cafés tijdens het komende carnaval. Ze denken dat het moei lijk is om het eerste jaar de titel te winnen, maar hopen ervaring op te doen om zodoende de komende jaren nog beter voor de dag te komen. Ze komen trouwens zonder hun be drijfsleider John van Esch red.) op het po dium, omdat ze die buiten de groep hebben Mocht u het vorige week per ongeluk over het hoofd hebben gezien, wat we ons bijna niet voor kunnen stellen, houdt u er er dan rekening mee dat wij het toneel spel ”Het oude ijzer” van Hans Nesma voor u gaan opvoeren in partijcentrum Den Boogaard. De vorige week hebben we al een tipje van de sluier opgelicht en gaan we u nu weer wat meer verklappen. Niet teveel natuurlijk, anders is de spanning eraf. Het gaat dus over geld en wat de familieleden met al dat geld gaan doen. Dit allemaal tot groot verdriet van het familiehoofd, August. Het wordt hem soms een beetje teveel. Och ja, een beetje drama mag er toch ook wel bij, niet waar? Het carnavalsconcert is niet meer... Tenminste niet in de hoedanigheid zoals we het kenden. De harmonie had al eer der dit jaar aangegeven om van verde re organisatie ervan af te zien. ’De Alpenjagers’ kregen dit te horen en vonden het jammer dat deze avond, in de jaarlijkse voorbereiding op carnaval, zou komen te ver vallen. Zij bekeken de afgelopen maanden om van de avond een programma te maken dat qua show en presentatie het publiek aan zou moeten spreken. Het gevolg is een avond in carnavaleske sfeer die zijn weerga niet kent. Aan de avond wordt bijv, meegewerkt door de harmonie, samen met De Alpenjagers, de groepen Clapopp, Ambiejans en Julia, het kinderkoortje van de parochie, Thea Vermeulen-Peek (zij zingt liedjes van BZN), er zijn steltlopers in Indische sferen, er is Beierse muziek en nog véél meer, kortom, een Op 31 januari a.s. wordt alweer voor de 9e maal het Pieregeblèr gehouden in den Boogaard. Dit jaar zullen er weer 11 Moergestelse groepen gaan strijden om het Moergestels carnavalslied 2004. 3 NIEUWKOMERS BEVINDEN ZICH ONDER DEZE DEELNEMERS TE WETEN: JULIA, ’T STOKSKE EN FREEM. Julia: een groep bestaande uit 15 personen die voortgekomen is vanuit de plaatselijke har monie, die ongeveer 1 jaar bezig zijn in deze for matie. Ze hadden vorig jaar het Pieregeblèr gezien en zeiden tegen elkaar: volgend jaar staan wij op dat podium. Het gaat hen vooral om de gezelligheid om mee te doen, maar pro beren toch een serieuze gooi te doen naar de titel, en zodoende waardering te krijgen van het pu bliek. Julia is na de vakantie begonnen met het nummer en zijn in januari 2004 met de gehele groep gaan oefenen. Qua voorbereidingen liep alles soepel, behalve het jurylid vinden, vinden ze nog het moeilijkste. Freem: 5 Moergestelse dames vol passie en hartstocht, die ook serieus een gooi gaan doen naar de titel. Het motief om mee te doen, werd ook aan de bar geboren (al 4 jaar geleden) en hebben dit jaar dus eindelijk de stoute schoe nen aangetrokken. Mark Boogaers werd bena derd om het liedje mee te schrijven en te maken. Het moeilijkste vonden ze waar ze moesten beginnen: moeten we eerst de muziek hebben? moeten we eerst de tekst hebben?. Tijdens de voorbereidingen hebben ze ook veel lol en moeten nog wel oefenen met de microfoon, want nog niemand van de groep heeft ooit ge zongen. Ze hopen ook dat hun nummer veel te horen zal zijn in de cafés. Tot slot hadden ze alle drie de mededeling dat het hun niet uitmaakte als ze als eerste op zouden moeten treden, als de zaal maar mee doet zodat ze zich op hun gemak gaan voelen. Julia wenste verder alle andere deelnemers veel succes toe en ’t Stokske sloot zich daarbij aan. Freem zei zeer twijfelend: Jè doe ok mar Wij hopen u hiermee al een tipje van de sluier opgelicht te hebben van wat u deze avond te wachten staat. Wij hopen u natuurlijk ook te ontmoeten op 31 januari a.s. in den Boogaard Pieregeblèrcommissie 2004 tn tï vu Schoolstraat 5 MOERGESTEL M tit a^^ Tel. 013-513 1474 im Donderdag, zaterdag en maandag DeTweedeJeugd- O'Sian|4.00u.(KBO) za- 17 jan. 20.00 u. ma- '9 jan. 20.00 u. I HF’I de esselse 1 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1