door het centrum van het dorp. van 11.00 tot 16.00 uur. Eerste steen slagerij Ketelaars Concert rond de Kerst galerie de verdieping zaterdag 20 december loopt de kerstman met versnaperingen Tevens zal er op het St. Jansplein een levende kerststal te zien zijn. Welkom!!! X-mas schuimparty in Hartelijk dank Kunstkring in Oisterwijk. Met dirigent Walther Kuyten zingt Zanggroep Joy de meest uiteen lopende liedjes. Vaak wordt thematisch naar een concert toegewerkt. Vanavond dus wellicht het naderende Kerstfeest. Onder winterse omstandigheden werd donderdag 4 december jl. de eerste steen gelegd voor de nieuwbouw van slagerij Ketelaars aan de Kerkstraat. Die eerste steenlegging had echter nogal wat ver traging opgelopen door het feit dat de hele bouw op palen gezet moest worden vanwege de ondergrond (moer...). De steen werd gelegd door Ad Ketelaars en Nienke van Dal: de oud ste van de oude generatie Ketelaars en de oud ste van de jongste generatie (Nienke is de dochter van Ard en Judith). De nieuwbouw bestaat naast de slagerij uit een woonhuis en drie appartementen. Naar verwachting wordt de slagerij medio mei opgeleverd. Woonhuis en appartementen volgen later. veel enthousiasme zullen zij een grote diversiteit aan kunst ten toon stellen, die uw bezoek en aan dacht meer dan de moeite waard zullen zijn. Met deze openingsexpositie zal tevens een (oude) Moergestelse traditie in ere worden her steld: de eindejaarsexpositie van ’’Moergestel- KreatiefEen mooiere combinatie is nauwelijks denkbaar. Graag nodigen wij alle dorpsgenoten uit, een bezoek te brengen aan galerie ”De Verdie ping”, en de openingsexpositie door 22 Moer gestelse kunstenaars. De tijden waarop u de openingsexpositie in galerie ”De Verdieping” kunt bezoeken zijn: 2e Kerstdag (opening) 13.00-17.00 uur; extra: Nieuwjaarsdag 13.00-17.00 uur; alle zaterda gen 13.00-17.00 uur; alle zondagen 11.00-17.00 uur tot en met zondag 25 januari 2004. U kunt Galerie ”De Verdieping” vinden aan de Industrieweg 16 (zij-ingang rechts). Zaterdag 20 december a.s. geeft Muziek vereniging Prinses Juliana weer een concert. Plaats van handeling: Party centrum Den Boogaard. Kiest deze harmonie rond de jaarwisseling vaak een Oudjaars- of Nieuwjaarsconcert, dit keer is het een Concert Rond De Kerst. Niet specifiek een Kerstconcert, maar een min of meer nor maal optreden zoals men dat van ’’Prinses Juliana” kan verwachten. Natuurlijk kan men niet om het Kerstgebeuren heen en daar wordt dan ook de nodige aandacht aan besteed. Dat ervaart men al meteen bij binnenkomst in Den Boogaard waar Zanggroep Joy uit Oisterwijk de gasten al zingend verwelkomt. Wie is Zanggroep Joy zult u zich afvragen. Joy bestaat uit een zo’n twintig mannen en vrouwen die zingen als hobby hebben en daartoe iedere woensdag ijverig en enthousiast repeteren in de Het concert begint om 20.00 uur. Voor de pauze hoort men achtereenvolgens het Opleidingsor- kest en de Slagwerkgroep waarna Zanggroep Joy het deel voor de pauze afsluit. Meteen na de pauze opent Joy ook weer waarna het de beurt is aan het harmonieorkest. Onder leiding van Arthur Verhofstad zullen enkele bijzonder mooie (en pittige) nummers ten gehore worden gebracht. Het concert wordt besloten met een gezamenlijk optreden van Joy en Muziekver eniging Prinses Juliana. Na afloop is het, zoals gewoonlijk, nog een tijdje gezellig nakeuvelen. Iedereen is welkom, de toegang is gratis. De Zonnebloem Afd. Moergestel wil langs deze weg alle mensen bedanken die hebben mee gedaan aan de actie ”Zon in de Schoorsteen”. Dankzij u hebben we weer een aantal inwoners van Moergestel kunnen verrassen. Op deze manier hebben we een aantal mensen het gevoel kunnen geven dat ze niet vergeten worden. Dat ze er ondanks hun eenzaamheid, ziekte of handicap toch bij horen. Ook Frank Verhaaren willen wij heel hartelijk danken voor de leuke fruitmandjes. Lieve mensen, nogmaals hartelijk dank en wij hopen dat we volgend jaar weer op uw deelname aan deze actie kunnen rekenen. Vele weken lang hebt u via dit blad kunnen lezen, dat Moergestel vanaf 2e Kerstdag een belangrijk stuk aan zijn culturele erfgoed zal gaan toevoegen. Galerie ”De Verdieping” zal dan nl. zijn deuren openen voor het publiek. Na een maandenlange voorbereiding en enorm veel werk te hebben verzet, zullen de initiatief nemers onder leiding van hun grote stimula tor Ed Hurkmans, u met gepaste trots ontvan gen in een gloednieuwe galerie, die de toets der kritiek op alle punten met glans zal weten te doorstaan. Daar is hard en met tomeloze energie aan gewerkt. Dat de 22 Moergestelse kunstenaars, die hun werk zullen presenteren op de openingsexpo sitie er evenveel zin in hebben, is al gebleken tijdens de gezamenlijke bijeenkomst zoals die inmiddels heeft plaatsgevonden. Met enorm is op 10 januari '04 en je kunt je inschrijven tot 1 januari '04. Je kunt meedoen vanaf 10 jaar en het inschrijfgeld is eenmalig €1,50. De duur van de competitie hangt af van aantal inschrij vingen. Dus schrijf je nu in door te bellen naar Vision, tel. 013-5133261 of te mailen naar info@jcvision.nl De basisschoolkinderen kunnen op zaterdag 20 december bij Vision van 14:00 -16:00 uur place mats maken. De entree is 1,50. Op woensdag 24 december is er voor de jeugd vanaf 8 jaar een kerstbingo. De entree is 1,20 en er zijn leuke prijzen te winnen! Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Zaterdag 27 december is er van 19:00 - 21:00 uur voor de groepen 7 8 en van 21:00-23:00 uur voor de eerste en tweede klas van de mid delbare school een geweldige kerstschuimpar- ty. De entree is 1,50. Zaterdag 20 december is er een filmavond van 21:00- 22:30 uur (entree 1,20), waar de film wordt gedraaid waarin Eddy Murphy probeert een creche op te zetten. De zaal gaat om 20:30 uur open en na de film is Vision nog tot 2:00 uur open. Dan hoefje geen entree meer te beta len. Vanaf januari start jongerencentrum Vision te Moergestel met een poolcompetitie. De wed strijden zullen plaatsvinden op de vrijdag middagen vanaf 15:30 uur. De eerste wedstrijd ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 7