ga UITVERKOOP’- i Gewijzigde openingstijden! Kerstprogramma 50% KORTING! 2$ Ontwikkelbureau de Hilver gesloten tussen kerst en nieuwjaar Driekoningenzingen 2004 EE Alle Kerstkleding 20% korting! Voordelig 2004 in’. Rabobank Wij wensen u prettige feestdagen! www.rabobank.nl iiLj, - Op al onze dames-, heren- en kinderkleding tot LET OP: Sloggi-actie: 4 halen - 3 betalen! Leden denk aan het afhalen van uw bestelde gepersonaliseerde agenda PROFITEER ERVAN! Wees er vlug bij, u heeft NU nog de beste keus! ondersteuning worden gegeven aan initiatief- nemer/trekker. De initiatiefnemers dienen in eerste instantie zelf zorg te dragen voor uitvoering van de pro jecten. Iedere maandag is het kantoor geopend van 09.00-16.00 uur en kunt u terecht met al uw vra gen en/of ideeën. U kunt ook telefonisch een afspraak maken indien de maandag u niet goed uitkomt. I. v.m. de sluiting van het kantoor vervalt de in- loopdag van 29 december a.s. Telefoon (013) 505 8209. Bezoekadres: Vrijthof II, Hilvarenbeek. De koningen worden op dinsdag 6 januari tus sen 17.00 en 18.00 uur verwacht in Den Boogaard. Daar kunnen zij de collectebus inle- verën en hun lied voorzingen. Een deskundi ge jury zal de mooist verklede groep, het best gezongen lied en de meeste opbrengst aan geld belonen met een prijs. Alle kinderen krijgen een koek, een beker cho colademelk en een kleine attentie. In enkele koe ken zitten bonen, die ook nog goed zijn voor een prijs. Zoals je ziet is het de moeite waard om een col lectebus op te halen en ’s middags langs de deu ren te gaan zingen voor pater Theo Raaijmakers. Tot 6 januari in Den Boogaard. BS.: Ook wordt er gecollecteerd tijdens de dien sten in de kerk in het weekend van 3 en 4 janu ari en in het Parochiecentrum tijdens de dienst op de eerste vrijdag van de maand 2 januari 2004. Hoewel het nog geen Kerstmis is willen wij toch nu al denken aan 6 januari 2004, het feest van Driekoningen. Sinds jaar en dag wordt op 6 januari door kin deren, verkleed als koning, langs de deuren ge gaan om te zingen. Ook in 2004 wordt het Drie koningenzingen georganiseerd door de M.O.V.- groep van Moergestel. De deelnemende kin deren collecteren voor het goede doel: het project van straatkinderen van Theo Raaij makers in Bolivia. De kinderen kunnen inschrijven en een collec tebus ophalen op maandag 5 januari op hun ei gen school na schooltijd (dus om 14.30 uur voor Bienekebolders of 15.15 uur voor Hertog Jan en Graaf van Ursel). Voor kinderen die niet in Moergestel op school zitten zijn de bussen verkrijgbaar bij Familie Smolders, Burg, van Heeswijkstraat 9 of Familie Reinders, Krieken- akker 24. Alle kinderen krijgen voor de kerstvakantie een kleurplaat op school. Deze kleurplaat kun je in de kerstvakantie kleuren en daarna inleve ren als je je gaat inschrijven voor Driekoningen zingen. Je maakt dan kans op een extra prijs. Ontwikkelbureau de Hilver is gesloten van maandag 29 december 2003 tot maandag 5 januari 2004. Ontwikkelbureau de Hilver geeft ondersteuning aan initiatieven op het gebied van Ruimtelijke Ordening, Economie en Maatschappij. Indien er projecten of vragen zijn, kan aan het Ontwikkelbureau om ondersteuning gevraagd worden. Er zal dan hulp worden geboden bij het zoeken naar de juiste bestuurlijke en ambte lijke contacten, bij het zoeken naar financie- ringsmogelijkheden, advies t.a.v. aanpak en samenwerking en indien nodig zal inhoudelijke Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 2004 H MODEHUIS PAGINA 5 De kantoren van Rabobank De Hilver zijn met de feestdagen als volgt geopend: Woensdag 24 december 2003 alle kantoren normale openingstijden Woensdag 31 december 2003 alle kantoren tot 12.00 uur geopend. F Wanneer uw schriftelijke betalingsopdrachten uiterlijk maandag 22 december 2003 om 9.00 uur voormiddag in ons bezit zijn, kunt u er zeker van zijn dat deze betalingen nog dit jaar verwerkt worden. Via Internetbankieren kunt u uw opdrachten tot en met dinsdag 30 december 17.00 uur opgeven voor verwerking in 2003. Zondag 4 januari van 10 tot 12 uur: U kunt weer luisteren naar onze wekelijkse radio-uitzending met daarin: veel aandacht voor lokale nieuwtjes, interessante gasten en uiteraard: sfeervolle muziek. Ook al zijn bij het ter perse gaan van dit blad de namen van de presentator en de tech- ^nicus nog niet bekend: u mag er uiteraard op rekenen dat zij present zullen zijn! Donderdag 25 december van 10.00 uur 14.00 uur: JUBILEUMUITZENDING! Traditiegetrouw zenden wij op 1 e Kerstdag een radioprogramma uit onder de naam: ’’Zeven Ballen en een Piek”. Het zal tevens de 450e MTV radio-uitzending zijn, die gepresen teerd gaat worden door: Corné Schoenmaker, Martien Oerlemans, Peter van de Wouw en Jan van Eijndhoven. De techniek zal daarbij voor rekening worden genomen door Marcel Oerlemans en John Steijger. Over de inhoud van deze uitzending kunnen wij u verklappen dat u kunt luisteren naar een Kersthoorspel in 4 afleveringen, diverse Kerstgedachten en -wensen door bekende Oisterwijkers en Moergestelnaren, en natuurlijk veel mooie en sfeervolle Kerstmuziek. De moeite van het luisteren meer dan waard lijkt ons. Donderdag 1 januari 2004 (Nieuwjaarsdag) om 19.00 uur én om 21.00 uur: Vanavond kunt u nogmaals kijken naar de herhaling van onze TV-uitzending, zoals wij die op oudjaarsavond, gisteren dus, hebben uitgezonden. Een programma vol ver rassende terugblikken op het afgelopen jaar, afgewisseld met actualiteiten en gezellige live-muziek. Donderdag 18 december om 19.00 én 21.00 uur: Ook vanavond kunt u kijken naar de HERHALING van onze TV-uitzending. Hierin zullen de volgende onderwerpen uitvoerig aan bod komen: SINTERKLAAS: verslag van zijn intocht in Moergestel PRINSENVERKIEZING: de Moergestelse Prinsen stellen zich aan u voor PROMO: vooruitblik op de opening van Galerie ”De Verdieping" IN GESSEL STAAT EEN HUIS: deze keer vanaf de Klaore tot en met 't Centrum MUZIEKMIDDAG: Con Amore, Crescendo en de Dongelander Muzikanten traden op NATUUR: Gerard Kuijpers krijgt hierbij gezelschap van Jeanne Geubbels Voor degenen die ons niet kunnen ontvangen: vanaf heden ligt de videoband bij de bibliotheek. Zondag 21 december van 10 tot 12 uur: Radio-programma live vanuit de MTV-studio. Presentatie: Corné Schoenmaker; techniek: Marcel Oerlemans. Donderdag 25 december om 19.00 én om 21.00 uur: Wij herhalen vanavond nog twee keer onze laatste TV-uitzending. Voor de inhoud van het programma: zie de opgave onder: donderdag 18 december Zondag 28 december van 10 tot 12 uur: Het wekelijkse radio-programma van MTV met daarin: aandacht voor het lokale nieuws, spraakmakende gasten en natuurlijk veel muziek. Presentatie: Jan van Eijndhoven. Techniek: John Steijger. Verder attenderen wij u graag op onze OUDEJAARS-UITZENDING! Woensdag 31 december om 19.00 uur zal MTV een live TV-programma uitzenden, waarin we u een grote diversiteit aan verrassende en interessante gasten en onderwerpen zullen voorschotelen. Zoals de planning er op dit moment uitziet, wordt het een programma dat u beslist niet mag missen. Kijk en geniet dus naar de Oudejaarsuitzending van MTV, op woensdag 31 december om 19.00 uur: de manier om het oude jaar prettig af te sluiten, en het nieuwe jaar in te luiden! De Hilver ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 1 Poiriers Zaterdag 27 december 2003 kantoor Moergestel normaal geopend

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5