(013) 513 32 84 1-Persoons 140x200 van 134,95 2-Persoons 200x200 van 179,95 Engelen 7'3 XJan Micpiels Lits-jumeaux 200x240 van 225,95 143^^ jollen 4's®’’°en dekbed v eO mét 9ara rtin9i’! eXTRA *ort'"9 Hl 3 Advents- vredeswandeling Protestantse Gemeente Oisterwijk Driekoningen zingen voor Theo Raaijmakers Wij wensen u fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! voor€ 79?5 Ook andere maten leverbaar. voor€ 119®5 NU Th. Schepens, pastoraal werker Th. Schepens, pastoraal werker H.v.d.B. www.woninginrichting-janmichiels.nl Industrieweg 14a - 5066 XJ Moergestel www.allroundreiniging.nl Waarom is Kerstmis zo’n blij feest? Dat is, omdat God ons nabij komt in een Kind. We hoeven niet meer te vrezen, we hoeven niet meer te wanhopen. Dit Kind geeft ons hoop, geeft ons leven zin. En dat is goed nieuws in een wereld vol waanzin, oorlog, geweld en wanhoop. En het zijn de engelen die dat nieuws wereldkundig maken, zo lezen we in het kerstverhaal. Daarom heeft de nachtmis (21.30 uur) als thema: ’Engelen brengen het goede nieuws’. In de kerstnacht waren het de herders die het eerst het goede nieuws hoorden. ’’Daar hoorden zij d’engelen zingen”, zo zingen we elk jaar weer. De herders stonden ervoor open, ze werden niet gehinderd door zelfgenoegzaamheid of door de waan van de dag. Kunnen wij het opbrengen om met dezelfde openheid te luisteren naar het goede nieuws van de engelen? Zodat we zouden kunnen zingen: ’’Daar hoorden wij d’en gelen zingen” (zo luidt het thema van de jongerenviering om 23.30 uur). Het zou het kerstfeest compleet maken. In die geest wens ik u allen een Zalig Kerstfeest. Wij wensen en Je ziet ze weer, engelen, in winkels, op televisie, in boeken. Ze zijn terug van weggeweest; ze mogen weer. De kerstvieringen op kerstavond in de kerk hebben allemaal een thema dat over engelen gaat. Zo is het thema van de gezinsviering (19.30 uur): ’Stralende engelen’. Dat geeft goed de sfeer van Kerstmis weer: Kerstmis is een blij feest, een feest van licht, niet een beetje, maar overal: stralend licht, licht van stralende engelen. DRUNEN HAAREN MOERGESTEL We kwamen met ongeveer vijftig personen bij elkaar rond de adventskrans. We zongen een vredeslied en ontstaken aan de krans de lantaarn, om bet licht mee te nemen op onze wandeling. Het licbt ging van hand tot hand.Met het lied in ons hoofd wandelden we naar het Diaconieven. We stonden er bij stil en luisterden naar de stilte.een kinderstem klonk in de verte. ’’Diaconie”: wat betekent dat? We vonden bij elkaar bet antwoord: alles, wat met dienst aan de samenleving te maken heeft. Langs het Rietven kwamen we bij de Mariakapel. De Protestante medewandelaars ruimden het misverstand op, alsof zij niks met Maria ’’hebben”: ook voor hen is zij een bij zondere, begenadigde vrouw. De kapel is vlak voor de oorlog gebouwd. Geen wonder, dat het een kapel werd om te bidden om vrede. Sommigen staken een kaarsje op. In de Waterhoefstraat fietste een bejaarde dame en zei: ”Als ik dat geweten had.Ze had het natuurlijk kunnen weten, als ze de Gèsselse goed gelezen had... We stonden nog even stil bij het standbeeld van generaal Barber, die Moergestel bevrijd heeft en begaven ons naar het Antoniushuis, waar we gastvrij werden ont vangen. Er was heerlijke snert en zuster Egberta deelde vredeswensen uit, om mee naar huis te nemen.”Dat moeten we meer doen” was het slotwoord. Zondag 21 december Voorganger mw. ds. W. van Egmond. Aanvang 10.15 uur. Er is kindernevendienst en crèche. Jeugdkerk van 11-14 jaar. Zondag 21 december: 17.00 uur Kinderkerst- feest. Kinderen, hun ouders en grootouders zijn van harte uitgenodigd. Woensdag 24 december: Kerstnachtviering 22.00 uur. Voorganger mw. Ds. W. van Egmond. Het thema is: Geboorte. Donderdag 25 december: Kerstviering. Voorganger mw.ds. W. van Egmond. Er is kindernevendienst en crèche. Zondag 28 december: Voorganger mw. ds. W. van Egmond. Aanvang 10.15. Er is kindernevendienst en crèche. De jeugdkerk heeft vakantie. Donderdag 1 januari: Voorganger mw. ds. W. van Egmond. Aanvang 11.30 uur. Morgengebed in het kader van het Nieuwe Jaar. Op dinsdag 6 januari trekken kinderen van Moergestel weer zingend rond om geld op te halen voor de straatkinderen van Theo Raaij makers in Bolivia. Al spelend leren onze kin deren zo om zich in te zetten voor kinderen in de Derde Wereld, die het in materieel opzicht aanzienlijk minder hebben dan zij. Door uw gave steunt u de kinderen in Bolivia en draagt u bij aan de (mondiale) opvoeding van onze eigen kinderen. Er zal ook worden gecollecteerd na afloop van de Missen in het weekend van 3 en 4 januari en de Eerste Vrijdagviering op 2 januari in het Parochiecentrum. De complete woninginrichter Prettige Kerstdagen een gezond 2004! ’n kopje koffie staat altijd voor u klaar en (gratis) parkeerruimte is er bij onze winkels in overvloed!!! WwIbtoSlIl®!!! Tegen ^evertng van de2e bon Texel k OP Van een ««Sr-kbe- EXTRa KORTING!!! 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 PAGINA 3 Texe Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 3 i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3