f WINTERSPORT Vishandel Pieter Smit uit de brand Nieuwjaarsconcert Julia! KPJ Nieuwjaarsreceptie I Kerstviering V.O.G.G. jacks HEREN 30°/“ PAGINA 11 10 Mexx Esprit H2O Tenson Gaastra Vrijdag 2 januari Nieuwjaarsreceptie. Om het nieuwe jaar wel kom te heten nodigen wij alle leden uit voor een Nieuwjaars receptie. Tevens word ook de verlate kerstbingo gehouden met ook dit jaar weer spetterende prijzen. Aanvang 20.00 uur. viering gepland op zondag 21 december a.s. in de Levenskerk in Oisterwijk. U bent allen van harte welkom om met de V.O.G.G. de Kerst in te luiden. De viering, die door Peter Wouters geleid wordt en waarin het Kerstverhaal op een bijzondere wijze onder uw aandacht wordt gebracht, begint om 18.00 uur. Na afloop van de viering is er een gezellige koffietafel voor de leden en hun gezinsleden bij ’t Oude Nest in Oisterwijk. De eerste dag na nieuwjaar is altijd bestemd voor het bezoeken van familie en/of kennisen om op nieuwjaarsdag een toost uit te brengen op het nieuwe jaar. De dagen erna is voor de thuis blijvers een kwestie van uitzitten totdat er weer gewerkt kan gaan worden. Julia heeft daar iets op bedacht. Op zondag 4 januari om 15.30 uur zal Julia een nieuwjaarsoptreden geven in de Veerkes. Prima reden dus om van huis te zijn, zo even nog voordat het werk weer hervat zal moeten worden, want er gaat toch niks boven om op een zondag bijvoorbeeld de klom pendans nog met z’n allen mee te stampen en zingen. Julia is al flink aan het repeteren, jullie ook? Een traditie moet je in ere houden, wordt vaak gezegd. Zeker als deze traditie echt leeft onder je eigen mensen. Als er een bijeenkomst is, die ieder jaar weer door vele leden van de V.O.G.G. bezocht wordt, dan is het toch wel de tradi tionele Kerstviering met aansluitend een heer lijke koffietafel. Daarom zal ook dit jaar deze traditie eer aangedaan worden en heeft de Ver eniging voor Ouders en verwanten van mensen met een verstandelijke handicap haar Kerst- Donderdag jl. brandde tijdens de wekelijkse markt in Oisterwijk de verkoopwagen van Vishandel Pieter Smit helemaal uit. 'n Catastrofe in deze periode van het jaar waarvoor natuur lijk zo snel mogelijk een oplossing moest komen, 'n Collega op de markt wist Pieter op het spoor te zetten van een collega-vishandelaar die hem tijdelijk aan een andere wagen kon helpen (zie foto). Zo is Vishandel Pieter Smit tijdelijk voorzien van een andere wagen, maar uiteraard wel met de vertrouwde kwaliteit en de bekende gezichten. Zij zien u graag op woensdag en vrijdag in Moergestel op het St. Jansplein! De Lind 30, 5061 HX Oisterwijk, Tel: (013) 523 08 75 Extra koopavonden: maandag 22 en dinsdag 23 december. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 n X' 4 A 7 AKTIE! DECEMBER

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 11