90-Jarige exposeert... (013) 513 32 84 BME-MIMWO Kerstactie Audacia Koninklijk bezoek J h Kalender en concert rond de kerst PR HL- Aphrodite P. Terwmdt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN P p 0 Geen praktijk van vrijdag 19 t/m zondag 28 december Felicitatieregister geboorte prinses in het gemeentekantoor Schepens Tweewielers J WOENSDAG 10 DECEMBER 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1265 Kerst. Versch/jnen’ Omstreeks 23.00 uur wordt onze grote onbe kende een bekende. U bent daarbij van harte welkom. De entree is uiteraard gratis. Tot dan, C. 17 De Durdraaiers Ter gelegenheid van de geboorte van het eerste kind van Prins Willem Alexander en Prinses Maxima heeft het College een felicitatieregister open gesteld in het gemeentekantoor aan De Lind 44. U kunt daar tot en met woens dagochtend 24 december 2003 tijdens kantooruren terecht om uw gelukwensen op te tekenen. In overleg met de Dienst van het Ko ninklijk Huis wordt op een later moment beslist wat er met het felicitatieregister gaat gebeuren. E. van DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 Al is het weer nog zo guur en koud, de D-pupillen van Audacia komen a.s. zaterdag 13 december tussen 13.00 en 17.00 uur bij u aan de deur (in Moer gestel). Zij hebben een kerstpakketje bij, bestaande uit een mooie kerstmuts met de tekst ’Vrolijk Kerstfeest - Audacia’ gevuld met kerstkoekjes, t.w. van 3,00 (2 stuks voor 5,00). De op brengst komt geheel ten goede aan de jeugd van Audacia. Steun de jeugd van Audacia en koop zo’n kerstpakketje. 24 en za/ 'l niet Industrieweg 14a - 5066 XJ Moergestel www.allroundreiniging.nl veiligheid komt dan niet in het geding en eventueel fouilleren kan tijdig en zorgvuldig gebeuren. U mag eventueel oranje gekleed zijn voor onze gasten maar dit is geheel vrijblij vend. De avond belooft weer een waar spektakel te worden met, zoals u van ons gewend bent, een scala van optredens met een werkelijk verras sende ontknoping die u zeker niet mag missen. De avond begint ongeveer 20.45 uur met het aftreden van onze Prins Hendrik. Hierna wordt hij door de ex-prinsen opgenomen in hun club je. Aansluitend wordt u in de stemming ge bracht door gezellige muziek, hét bezoek en met verschillende optredens. Op 11 december 2003 wordt de heer Blansjaar, al enkele jaren bewoner van de Reuselhof, 90 jaar. Zijn geboortedatum is dan ook bijzonder: 11-12-T3. Na een arbeidzaam leven is hij op 69-jarige leeftijd begonnen met schilderen. Hij heeft dat zichzelf aangeleerd. Landschappen en stillevens waren zijn voornaam ste inspiraties. Om zijn verjaardag luister bij te zetten is er een tentoonstelling van zijn werk inge richt in de hal van ’De Reuselhof’ waar een aantal van zijn mooiste werken te zien zijn. De schilderijen zijn nog te zien tot 21 december a.s. in ’t Draaiboompje! Jawel a.s. zaterdag komen ze!! Alex en zijn Max komen in Brabant ideeën opdoen hoe ze hun prinsesje in het zonnetje kunnen zetten. Daarvoor hebben ze onze lokatie uitgezocht en hebben ze toegezegd de hele avond aan wezig te zijn. Wij zijn daar uiteraard zeer vereerd mee. Omdat dit de nodige voorzorgsmaatrege len vergt doen we een klemmend beroep op iedereen om op tijd (20.30 uur) te komen. De Enkele weken geleden zijn leden van Muziekvereniging Prinses Juliana ons zo mooie dorp ingetrokken om 3° de prachtige en dus weer felbegeer de kalender voor het nieuwe jaar 2004 huis aan huis aan te bie den. Het kan zijn dat u even niet thuis was en dus onze mensen hebt gemist. Wij willen met dit berichtje uw ongerustheid wegnemen geen kalender meer kunt bemachtigen. Wij wijzen u er graag op dat bij enkele alom bekende adressen nl. de Jumbo, Super de Boer, Novy van Wezel, In den Korenmaaier en bij de familie van de Wouw, Raamackerstraat 1 en de familie Smits, Kruijsackerstraat 20 nog exemplaren te koop zijn voor slechts 3 Euro per stuk. U komt daar mee in het bezit van zo’n dozijn prachtige kiek jes van het Moergestel van weleer en tegelijk ertijd steunt u de harmonie die steeds acte de présence geeft als er in Moergestel belangrijke gebeurtenissen plaats vinden. Bovendien laat deze vereniging op gezette tijden van zich horen door een concert ten beste te geven. En dat gebeurt weer op zaterdag 20 decem ber a.s. U bent welkom in Partycentrum Den Boogaard voor het Concert Rond De Kerst. De 3 onderdelen, de Slagwerkgroep, het Op- leidingsorkest en het Harmonieorkest, zullen beurtelings een optreden verzorgen en boven dien is er deze avond de speciale medewer king van de Zanggroep Joy uit Oisterwijk. Het begint om 20.00 uur en d’n inkom is vrij. Votgmde wee/q %&stfyant Onze jaarlijkse; Kerstkrarit verschijnt volgende week woensdag., In die krant Rond de °P de woensdagen n 21 december 4 P 4 E de esselse I o 1 Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel Waarneming: Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! T De redactie j ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! vindt.u naast een jaaroverzicht ook de traditionele Kerst- en Nieuwjaarswensen. n «n c K JHS p 4 P Iff dus rekening mee a.u.b. bij het inleveren van tek- sten/advertenties. De eer ste krant daarna mag u verwachten op woensdag 7 januari 2004. - «WIWMWmiMOIWlW Tot volgende week! Heeft uw bedrijf of vereni- I ging daarin ook interesse I en is dat voor u/hen de eerste keer, laat het ons dan even weten. Het mak- B kelijkst is dat via e-mail. Mochten wij al vele jaren I uw groet verzorgen, dan hoeft u niet te reageren. Na volgende week ver schijnt 'De Cèsselse' twee I weken niet. Houd u daar j Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 a ’'////X7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1