Stars SINTERKLAASAVOND! De andere helft krijgt u straks gratis! 1 1 2 RUUD PANIS Nieuw in Moergestel: ’De Aanbeveling’ Jubileumconcert Rabobank Lezing met dia’s Just girls Officiële intocht Kerstman bij Sportiom Nog 3 weken en het is zover: op 2e Kerstdag zal aan de Industrieweg 16 Galerie ”De Verdieping” worden geopend KERSTBUFFET 2003 Wij wensen u een leuke Sinterklaasavond www.rabobank.nl Alarmnummer voor als het écht nodig is... De kantoren van Rabobank De Hilver zijn vrijdag 5 december, tot 16.00 uur open. De avondzitting komt te vervallen. U kunt uiteraard gebruik blijven maken van onze geldautomaten, Rabofoon en internet. Ruud Panis brillen ruimt op. Van 6 tot 20 december 2003 is een flink aantal monturen uitdagend zacht geprijsd. Graag tot ziens! De Lind 35a - 5061 HS Oisterwijk - Tel. (013) 528 48 99 PTT Harmonie Tilburg en Tilburgse Operette Vereniging Zondag 7 december zal de PTT Harmonie Til burg o.l.v. dirigent Roger Cobben samen met slagwerkgroep PTT Tilburg o.l.v. instructeur Ludwig Smits haar jubileumconcert verzor gen t.g.v. het 80 jaar bestaan van de vereniging. Waar enkele jaren geleden nog Bar ’De Steeg’ gevestigd was, op het adres Rootven 6, huist nu sinds enige tijd ’De Aanbeveling’. Eigenaars zijn Ronnie de Rooij en Mark Wolfs. Beiden hebben in Berkel-Enschot ’n eigen bedrijf: ’De Bron’ is van Ronnie; Catering Wolfs is van Mark. Samen waren ze op zoek naar ’n plek die ze konden verhuren voor besloten feesten. Dat werd dus Rootven 6 in Moergestel dat al ’n tijdje leeg stond. Na een totale reno vatie (nieuwe toiletgroep, totale isolatie, aanleg airco) van het pand kunnen er nu besloten Vakanties COMPUTERTYPEN We starten in maart 2004 met extra groepen (dus na de cito-toets)vanaf groep 6 In Den Donk op woensdagavond Nog voor de vakantie je diploma halen. 179,- all in (geef je tijdig op) TYPEBUREAU VAN DER PLUIJM 013-5133793 feesten worden gehouden. Uiteraard zijn die compleet voorzien van drankje en hapjes. Ér kan voor ’n hele avond worden ’afgekocht’ maar ook kan ’n feest uiteraard op maat worden verzorgd. ’De Aanbeveling’ is dus geen café of bar die da gelijks open is. Wilt u informatie over mogelijkheden: 513 2223 of kijk op www.deaanbeveling.nl De Tilburgse Operette Vereniging onder leiding en begeleiding van dirigent en pianist Frans van den Hoven verleent ook haar medewerking aan dit concert in Cafe Theater ’t Plein, Tonger- loplein 1 te Udenhout. Aanvang 14.00 uur en de toegang is geheel gratis. De Kleine Meijerij Op maandag 15 december a.s. zal de heer Han Janssen uit Vught een lezing met dia’s houden in Café ’Den Bartel’, Driehoeven 2 in Haaren. De aanvang is 20.00 uur. De toegang is gratis en niet- leden zijn ook van harte welkom. De le zing gaat over ”De cultuurgeschiedenis van de speelkaart”. Han Janssen raakte al gauw geïnteresseerd in de speelkaart vanuit zijn vak als grafisch ontwer per. Zijn belangstelling richtte zich vooral op de geschiedenis vanaf de intrede in Europa in de 14de eeuw, de verbodsbepalingen, de belastingen, de bijdrage aan de ontwikkeling van de boekdrukkunst, kortom de speelkaart als een spiegel van zijn tijd. De inleider is auteur van een tweetal boeken over speelkaarten en is internationaal bestuurs lid van diverse verenigingen op het gebied van speelkaarten. met recht trots op mag zijn. Ook u kunt daar getuige van zijn: op de openingsdag (2e Kerstdag dus), is de galerie geopend vanaf 13.00 tot 17.00 uur. Daarna is deze expositie nog te bezoeken op Nieuw jaarsdag tussen 13.00 en 17.00 uur, en ver volgens tot met zondag 25 januari 2004 op de zaterdagen tussen 13.00 en 17.00 uur, en op de zondagen tussen 11.00 en 17.00 uur. Wij nodigen u uit, om met ons het glas te komen heffen op de opening van Galerie De Verdieping. U bent méér dan van harte welkom! Noteer de datum dus in uw agenda: 2e Kerstdag tussen 13.00 en 17.00 uur: Open- ingsexpositie door 22 Moergestelse kunstenaars in Galerie De Verdieping, Industrieweg 16. Er is een meidenavond van start gegaan bij jon gerencentrum Vision op de woensdagavonden van 19:00-21:00 uur voor meiden van 12-15 jaar. Er komt van alles aan bod en het mooie is dat alle meiden mee mogen beslissen. Om een idee te geven wat er te wachten staat, hier wat ideeën: er kan een kapper komen om ons de kneepjes van het vak te leren, een make up workshop, als iemand ergens informatie over wil, kunnen we iemand in huren die de vragen kan beant woorden, een filmpje huren en er worden uit stapjes gemaakt waar we voor kunnen sparen. Het belooft veel gezellige avonden. Wil jij hier graag aan meedoen en ken je nog leuke meiden schrijf je dan samen vandaag nog in want er is maar plaats voor 15 meiden! Dit kan door te bel len naar Vision, maar je kunt ook gewoon eens langs komen op een woensdagavond. De basisschoolkinderen, die bezig zijn met hun speelfilm, gaan op woensdagmiddag 10 decem ber aan de tweede filmdag beginnen. Dus als je nog in de film wilt figureren moet je woens dag om 13:30 uur bij jongerencentrum Vision zijn! Zaterdag 6 december is er weer een dance avond van 22:00 - 02:00 uur; de entree is gratis. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl PARDOES EN KINDEREN VERWELKOMEN DE KERSTMAN Op woensdag 10 december komt de Kerstman met zijn arreslee aan bij zijn enige echte officiële residentie in Neder land, de familleschaatsbaan Arctic Har bor in Sportiom. Hier zullen diverse Bossche basisscholen en Pardoes (na mens Villa Pardoes) de Kerstman ver welkomen na zijn lange en vermoeien de reis vanuit het koude Lapland. De Kerstman zal woensdagochtend om 10.30 uur arriveren bij het sportcomplex in ’s Her- togenbosch. De schaatsbaan Arctic Harbor is door de Kerstman zelf gekozen als zijn resi dentie in Nederland omdat deze het meeste lijkt op zijn verblijf in Lapland. Het is zelfs er kend door TPG-post als zijn officiële postadres. Hier is bovendien een uitgebreide staf aan wezig die de Kerstman helpt met het beant woorden van alle post die hij van vele kinderen heeft ontvangen. Ook Pardoes zal, als mascotte, bij de aan komst van de Kerstman aanwezig zijn omdat de Kerstman ook dit jaar weer een warm hart toedraagt aan het goede doel, namelijk Villa Pardoes. Dit is een vakantieverblijf voor kinderen met een levensbedreigende ziekte. Nadat de Kerstman samen met zijn elfjes is gearriveerd en begroet door de menigte, zal hij zich samen met de kinderen naar de schaats baan begeven. Deze is, net als de rest van het complex, speciaal omgetoverd tot een prachtig winters kerstdecor. Hier zal de Kerstman zijn intrek nemen in zijn kersthuisje. Hij zal hier bij worden geholpen door Pardoes die de Kerst man de sleutel van zijn residentie overhandigt. Wanneer de Kerstman de deur van zijn huisje opent zullen er vele lampjes gaan branden en de kerstmuziek gaat spelen. De kerstperiode is dan officieel begonnen! Van 10 tot en met 17 december is de Kerstman iedere woensdag, zaterdag en zondag te vin den bij zijn huisje op de schaatsbaan Arctic Harbor. Vanaf zaterdag 20 december tot en met zondag 28 december is de Kerstman dagelijks aanwezig bij Sportiom. Op feestdagen heeft Sportiom afwijkende open ingstijden. De exacte tijden en overige infor matie zijn te vinden op www.sportiom.nl of www.kerstman.net Nog drie spannende wekengalerie de verdieping Uit alle voorgaande informatie hebt u al begrepen, dat de deelname door 22 plaat selijke kunstenaars aan de openingsex- positie boven verwachting groot is. Om u een idee te geven over welke kunste naars het gaat, stellen wij hun graag aan u voor: Ria Navest, Helma Kuypers, Joke Doornen, Jan van de Wouw, Ria Vertogen, Jan Geerts, Roger Hurkmans, Ineke van de Loo, Jeanne Geubbels, Toos Reijnders, Geert Bierkens, Bart Trompenaars, Tosca van Waelsden, Huub Ver- heijen, Joost Theeuwes, Gera Roozen, Jeanne de Vries, Ria van Gisbergen, Cas van Houtert, Annemiek van Seters, Betty Nagel en Christien Simons. Zij exposeren de volgende kunst werken: schilderijen, aquarel, olieverf, pastel, keramiek, glas-in-lood, kleidieren, foto’s, grafiek, collages, beelden en beeldhouwwerken. Een mooiere openingsexpositie is nauwelijks voor te stellen: een grote diversiteit aan lokale kunst, waar galerie De Verdieping, onze hele gemeente, en alle deelnemende kunstenaars, Stars Party Service D'n Duyp 10 5066 GB Moergestel Tel. 013 5133297 ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 3 DECEMBER 2003 PAGINA 5 PartyService {Reumafonds Sterk In beweging Rundvleessalade Gevuld ei Ardennerham Paté Ham/aspergerolletje Vissalade Gerookte zalm Varkenshaasje met champ./roomsaus Chipolatabavarois Appelstroedel met vanillesaus Kruidenboter Harde minibroodjes Het Reumafonds organiseert al 45 jaar onbezorgde vakanties voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen hotel en bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe: T 038 447 24 00 BRILLEN LENZEN U kunt de vakantiegW» Reizen 2004 nestellen via onze afdeling Reizen. T 020 589 64 85 De Hilver met het Reumafonds Vanaf 2 personen €15,00 per persoon wordt bij u thuis gebracht tijdig reserveren bij: F j

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5