.4 Jll 4 KPI Hoofdweg 34 295.000 e Sinterklaasprogramma door de lekkernijenwereld d* Korting Keizer. GUO brengt Allan Taylor John Wright naar Oisterwijk MEDEDELING!!! H.S.V. ’De Rietvoorn’ SNERTCONCOURS I i Kopen zonder eerst te verkopen. Met de Doorstroomhypotheek van de Rabobank. Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. >3 De Engelse singer-songwriters Allan Taylor John Wright doen tijdens hun Nederlandse toernee ook Oisterwijk aan. Daar onderstrepen ze op uitnodig ing van podiumorganisatie ’Groeten Uit Oisterwijk’ op zaterdag 22 november om 20.30 uur hoe rijk de Engelse singer- songwriter-traditie is. Deze 'Two Men in Black’ beginnen hun concert in De Kunstkring om 20.30 uur. Alvorens hun paden kruisten, schuimden de charis matische John Wright en de ontwape nende Allan Taylor enkele decennia afzonderlijk concertzalen, radio- en tv- stations in elke uithoek van de wereld af. Samen vormen ze een puik duo met een staat van dienst van hier tot Tokyo. I I 1 Letters Lekkers De algemene ledenvergadering van 28 novem ber komt helaas te vervallen. Niet getreurd echter, want naar een andere datum werd ge zocht en is nou 12 december! De vergadering begint om 21.00 uur. Natuurlijk hopen we op een grote opkomst en veel nieuwe ideeën... Hé verplegende Zin in een werkvakantie? de Zonnebloem’ -i'. Op het gratis middagfestival zijn er optredens van zanger/dichter Henk Govaers, Chapman- stick-speler/componist Rob Rieter, klassiek Duo Cantesk, worldfolk-formatie Inner Strength en maatschappij-kritisch smartlap duo Tilia. GUO sluit niet uit dat ook John Wright Allan Taylor alvast een klein voor proefje geven op hun avondconcert. Bezoekers, van jong tot oud, zijn van harte welkom op dit gratis benefiet-festival. Verdere info via de GUO-foon: 5210175 of per e-mail: guo(a)parelnet.nl Door subsidie-afwijzingen van B&W en voorne mens om de Oisterwijkse podiumorganisatie te weren uit nieuw cultuurcluster Tiliander ten gunste van een extern commercieel bureau, dreigt GUO namelijk zowel platzak als dakloos te raken. De organisatie hoopt dat een bezwaar schrift, een raadsbesluit, een fondswervings actie, een publiciteitsoffensief en een gratis fes tival er alsnog voor zorgen dat ze het woordje voor de slash mag weggummen. Bij voorkeur met, maar desnoods zonder de gemeente Oister wijk, bij voorkeur in, maar desnoods buiten de Tiliander: de Oisterwijkse organisatie wil na dit seizoen hoe dan ook haar podiumactiviteiten in of om Oisterwijk voortzetten. Van 16 november t/m 5 december in het Scryption en Natuurmuseum Brabant Het is inmiddels een goede traditie om eind november het Scryption en het Natuurmuseum feestelijk te versieren in Sint-Nicolaassfeer. Ook dit jaar is er weer een leuke speurtocht voor kinderen vanaf 4 jaar. Letters en Lekkers begint zondag 16 november, de dag dat de Sint in Tilburg aankomt. De speurtocht is in een nieuw jasje gestoken en er zijn een paar leuke nieuwe spelletjes. Het sin terklaasprogramma gaat over allerlei leuke en lekkere dingen die het Sinterklaasfeest elk jaar weer met zich meebrengt. Zoals snuffelen aan snoep, letters herkennen met je ogen dicht en de staart van Sint zijn paard meten. Kinderen vanaf 4 jaar gaan in de twee musea aan de slag en versieren daarna zelf een chocoladeletter, die ze natuurlijk mee naar huis mogen nemen. RESERVERING EN INFO Tickets zijn nog tot vrijdag 2.1 november te reserveren. Dat kan digitaal via www.do.nl/guo of bij Rabobank Oisterwijk ter plekke (niet telefonisch, tijdens openingstijden). Eventueel resterende tickets worden verkocht tijdens een gratis benefiet-festival voor GUO dat op 22 november tussen 13.30 uur en 17.30 uur (dus voorafgaand aan het avondconcert) in De Kunstkring plaatsvindt. Dit gratis toegankelijk middagfestival draagt als titel ’Gemeenteraad Oisterwijk stemt GUO in mineur/majeur’. Gedurende deze speciale Sinterklaasactie is de entreeprijs voor de twee musea, inclusief choco- ladeletter, slechts 4,65 euro. Na het Sinterklaasprogramma kun je ook de tentoon stellingen in Natuurmuseum Brabant en het Scryption bezoeken. Om aan de vraag naar deze speurtocht te kunnen voldoen is het museum tijdens bovenstaande periode ook op maandag geopend. Wil je meer weten over Natuurmuseum Brabant en het Scryption? Neem dan eens een kijkje op www.natuurmuseumbrabant.nl en www.scryp- tion.nl of bel 013-5353935. De musea vind je aan de Spoorlaan 434 in Tilburg, tegenover het busstation van Tilburg CS. De openingstijden zijn van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Tijdens Letters Lekkers zijn we ook op maandag open. Tijdens de najaarsvergadering op 23 oktober werd Jan Rokven officieel ge huldigd. Hij werd benoemd tot keizer van H.S.V. ’De Rietvoorn’. Op 22 juni wist hij voor de vijfde keer het kon- ingsvissen te winnen. Een unieke prestatie. Jan ontving in het bijzijn van zijn vrouw een aan denken in de vorm van een oorkonde en vele felicitaties. Jan, van harte proficiat met het keizerschap! De eerste ’Snertwedstrijd’ in januari is zo goed bevallen dat er dit jaar nog een tweede georganiseerd wordt. Dat doen we op zondag 30 november van 9.00- 11.00 uur. We willen graag tijdig weten wie er mee doet i.v.m. het bestellen van het eten en drinken. Kosten: senioren Eur 3,5; junioren mogen gratis meedoen. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot 26 no vember bij Jan Rokven 513 3122 of Hans van Esch 0499-571189. Plaatsloting om 7.30 uur in Café de Klaore. Prijsuitreiking aan de waterkant. - MOERGESTEL PAGINA 5 i 3'W Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 19 NOVEMBER 2003 1 NATIONALE VERENIGING Postbus 2100. 4800 CC Breda Postbank 10 98 510 E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonnebloem.nl Wil jij de Zonnebloem helpen om 6750 langdurig zieken en l (zwaar) lichamelijk gehandi- capten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? j Sluit je dan aan bij ons team van 7000 vrijwilli gers. Het kost je een weekje van je vrije tijd, i maar je krijgt er dan ook i heel wat voor terug. Rabobank introduceert de Doorstroomhypotheek. Een hypotheek waarmee u een nieuw huis kunt kopen, zonder dat u uw oude huis al verkocht hoeft te hebben. Maak nu een afspraak met de hypotheekadviseur van uw Rabobank en vraag naar de voorwaarden. Bel 0900-0907 0,10 pm). Te koop: Ruime sfeervolle 2 onder een kapwoning.Goed onderhouden en onlangs verbouwd:luxe keuken en badkamer. L-vormige living met massief houten vloer. Ie verdieping 4 slaapkamers, badkamer en berging. Ruime tuin grenzend aap water. Perceeloppervlak 249 m2, woonoppervlak 160 m'. Aanvaarding in overleg.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5