28e Kalender komt eraan! Bedankt allemaal!!! (013) 513 32 84 VOGELS Koninginnedag in de winter. I Aphrodite tW, PROFILE P P P p p Bij aankoop van een step €5 KORTING! ^*4 0®wSir®iniw®ftfi® Opnieuw Prins Harry d’n Irste! Audacia F2 najaarskampioen! WOENSDAG 19 NOVEMBER 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1262 Huidverzorgingsinstituut Weekblad voor Moergestel Industrieweg 14a - 5066 XJ Moergestel www.allroundreiniging.nl De Sint heeft ook genoten van de rijtoer door Moergestel temeer omdat hij zag dat alle kinderen weer blij waren met zijn komst. Ook was de Sint verheugd met de extra inspannin gen die de kinderen van de Graaf van Ursel- school en buurtvereniging de Heidevelden ge daan hebben om de intocht nog extra op te luisteren. De Sint en zijn pieten hebben ook met alle ple zier ieder Moergestels kind tussen de 2 en 8 jaar ontvangen in Partyboerderij ’t Draaiboompje en ze hebben de kinderen ook alvast in Sinter klaasstemming gebracht door middel van een persoonlijk gesprekje en een presentje. Deze ontvangst was niet mogelijk zonder de financiële steun van de Moergestelse bevolking en de hulp van de vele collectanten. Dat het allemaal ordelijk verlopen is in ’t Draai- ’n Klein beetje wel ja, want wat schetst de verbazing van het Oranjecomité afgelopen week? Er kwam nog een ballonkaartje terug van een op Koninginnedag opgelaten ballon! Dirk van Nuenen, Past, van Doorenstraat 11, kreeg vorige week ’n brief thuisgestuurd met daarin zijn ballonkaartje. Het was door Steffen en Tobias Englich uit het Duitse Espelkamp bij hun grootouders gevonden. De ballon had tot daar een afstand overbrugd van maar liefst 330 km.! Dirk heeft voor het geduldige lange wachten nog ’n klein prijsje in ontvangst mogen nemen al was de prijsuitreiking al bijna ’n half jaar achter de rug. Het Oranjecomité vond het allemaal zo bijzonder dat ze Dirk alsnog wilden verrassen. Zaterdagavond 8 no vember kwam Harry Smits opnieuw tevoor schijn als voorganger van de Moergestelse carnavallisten tijdens het komende camaval- sjaar! De drukbezochte en sfeervolle avond ken- de rond de klok van 23.11 uur het hoogtepunt in de bekendmaking van de ’nieuwe’ Stadsprins. Dat was dus wederom Prins Harry d’n Irste. Harry wordt tijdens de dagen van zijn bewind terzijde gestaan door Sander Smits die benoemd werd tot zijn adju dant. hebben inmiddels al iedere avond hun keeltjes schor gezongen en al vaak hun schoeisel bij de schoorsteen gezet in de hoop deze ’s-morgens gevuld terug te zien. Maar hieraan voorafgaand hebben vele ouders en hun kinderen afgelopen week end met een overweldigend enthousiasme de Sint verwelkomd in Moergestel. boompje, voor en tijdens de voorstellingen is mede te danken aan de zaalwachters. Verder mogen wij van het Sint Nicolaascomité de volgende bedrijven en instanties zeker niet vergeten om onze dank te betuigen en we hopen tegelijk dat we ook in de komende jaren van hun diensten gebruik mogen maken: Rabobank ”de Hilver”; Ondernemend Moergestel; C. van Dijk Partyverhuur; Partyboerderij ’t Draai boompje; Chris van den Bijgaart; Harmonie Prinses Juliana; Elektrotechnisch installatie bedrijf Frans van Velthoven; Verbakel schilder sbedrijf; Burgemeester Wethouders van Oisterwijk; B&E Groenten; Novy Van Wezel; MTV; notaris van Heesewijk; Camping ”de Bosfazant”; D-Clean. Bedankt allemaal namens het Sint Nicolaascomité Op zaterdag 8 november jl. is Audacia F2 kampioen geworden. Na een ongeslagen reeks van vijf wedstrijden werd bij Taxandria de Kampioenstitel in de najaarscompetitie in de wacht gesleept. Deze kampioenswedstrijd werd, na een moei zame eerste helft, uiteindelijk met 6-0 gewon nen. Jongens proficiat! Hierbij willen wij de in grote getale meegereisde supporters bedanken, het was geweldig. Verder willen wij als team ook onze shirtsponsor, Bergman Eurotrans, bedan ken. Audacia F2 bestaat uit: Paul Vermeer (trai- ner/leider), Michiel Jans, Jim van Gestel, Joris van Gerven, Pim Vermeer, Wim op ’t Hoog (leider), Stef op ’t Hoog, Willem op ’t Hoog, Toos Swinkels (leidster), Roel Kools, Bram Swinkels, Mark Jans. tj kalenders te koop op de volgende adressen: Super de Boer aan de Raadhuisstraat, Novy van Wezel en de Jumbo Supermarkt beiden aan het Rootven, Slijterij In Den Korenmaaier aan de Schoolstraat en bij de familie van de Wouw, Raamackerstra at 1 en de familie Smits, Kruijsackerstraat 20. Ook hier slechts voor het spotprijsje van 3,— per stuk. En...o...ja!!! Noteer in uw kalender van dit jaar zaterdag 20 december. Dan organiseert onze harmonie, zo vlak voor de Kerst, een spe ciaal concert. Geen concert met louter en alleen Kerstliederen maar een Concert rond de Kerst. Zaterdag 20 december dus. Nader nieuws hierover volgt nog. Nog een paar dagen en hij is er weer! De unieke, nostalgische en o zo aparte en typisch Moergestelse kalender voor het nieuwe jaar 2004. De enig echte kalen der van Muziekvereniging Prinses Juliana. Zaterdag 22 november a.s. komen leden van onze harmonie huis-aan-huis langs om deze kalender, met de altijd weer boeiende foto’s van het Moergestel van de vorige eeuw, aan te bieden. Nog steeds voor de ongelooflijk lage prijs van slechts 3,- per stuk. Vele foto’s komen uit het archief van Ad Wolfs. Men kan dan ge rust zeggen dat ze van historisch belang zijn. Geen wonder dus dat deze kalender telkenjare bij velen een gewild hebbedingetje is; een waar collectorsitem. Vaak wordt door het thuisfront hier een of meer exemplaren verstuurd naar verre familieleden in b.v. Canada of Australië. Mocht u onze mensen zaterdag mislopen, geen nood. Vanaf maandag 24 november liggen de Met Kerst lekker uit eten? ?'e Pagina 7 Schepens Tweewielers J Het is al weer bijna een week gele den dat de Sint en zijn pieten in ons de esselse Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Edelsmid Beeldend kunstenaar Sieraden Sculpturen Repareren en restaureren van sieraden Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 r_ r r IHj ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Tilburgseweg 11, Moergestel, 013 5133168 Open: ma, di, do en vr van 10.00-18.00 uur Zaterdag van 9.00-13.00 uur En na telefonische afspraak Woensdag gesloten I" DÉ FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21. Oisterwijk. Tel. 5217326 èjl E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! I»

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1