a 295.000 Hoofdweg 34 LIGTVOET NIMCO Rode Kruis en haar activiteiten Nog 6 weken..9°lefie de verdieping Nog 6 weken hebben wij de tijd om van de ”De Verdieping” een galerie te maken, waar men in Moergestel trots op mag zijn. Alle voorbereidingen verlopen volgens plan, en ”De Verdieping” krijgt van dag tot dag meer het aanzien en de allure van een heuse galerie. Ij Meidenavond in Vision €7,50 Kopen zonder eerst te verkopen. Met de Doorstroomhypotheek van de Rabobank. De kalender komt er weer aan... DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 12 NOVEMBER 2003 Rabobank Van 22,99 nu voor Het is tijd voor de Rabobank. MOERGESTEL: Raadhuisstraat 15, tel: 013 - 513 18 67 Openingstijden: ma. t/m do. 09.00-18.00 uur, vrij. 09.00-20.00 uur, zat. 09.00-17.00 uur GRATIS parkeren voor de deur! Warme huissloffen van 100% wol, in de maat 23 t/m 35 Wat we u echter al wél willen laten weten is, dat u op 2e Kerstdag vanaf 13.00 uur tot 17.00 uur van harte welkom bent in Galerie De Verdieping, Industrieweg 16, om zelf deze nieuwe galerie en de aldaar geëxposeerde werken van een zeer groot aantal Moerges- telse Kunstenaars te komen bewonderen (meteen al een prima tip voor uw culturele uit stapje op 2e Kerstdag). SCHOENWINKEL Stichling Welzijn Ouderen in de gemeente olsterwijk 8 IR Waarvoor zet de afdeling Oisterwijk- Haaren van het Rode Kruis zich in? Het verzorgen van recreatieve middagen voor ouderen en mindervaliden. Thuisbezoeken aan alleenstaanden en zieken. De telefooncirkel voor blijvende kontakten. Eerste hulp bij even ementen, zoals opvang en verzorging bij cala miteiten. Aangepast rolstoelvervoer. Begeleiding bij het zwemmen voor mindervaliden. SIGMA- team een snel inzetbare groep voor medische assistentie. Hulp bij het G.O.N. St.Liduina Stand-by ambulance en vervoer zieken. Aan gepaste vakanties voor chronisch zieken. Ver zorging van opleidingen voor bovenstaande hulpverleningen. Daarnaast word inmiddels een project ’’sociaal huisbezoek” opgezet, infor matie en contact hierover: Marion Slenders tel. 528 7714 of06-52162040. Tevens wordt in middels voorlichting en informatie verstrekt op basisscholen omtrent het Rode Kruis. Voor verdere informatie en eventuele vrijblij vende vrijwilligershulp: tel: 528 4639 of e- mail: TheoDiepens@wanadoo.nl Ui moment kunnen wij u mededelen dat de groep exposanten die zich bij ons hebben aangemeld, buiten verwachting groot is! Hoeveel kunstenaars, hoe zij heten en wat zij exposeren blijft nog even een verrassing: u leest daar zeer binnenkort meer over in dit blad. De 200 vierkante meter ondergaan momenteel een complete metamorfose: zowel de vloer, pla fond, wanden, entree, verlichting etc. krijgen een totaal nieuwe uitstraling. Daarnaast is de initiatiefgroep druk bezig alles voor te bereiden voor de openingsexpo- sitie op 2e Kerstdag. Zoals het er momenteel naar uitziet, kan het bijna niet anders dan een groot succes worden, mede dankzij de inzet en medewerking van velen. Dat er behoefte is aan deze zeer ruim opgezette expositieruimte, bleek al snel: konden wij u in ons vorige artikel al laten weten, dat er na onze oproep al verschillende kunstenaars zich had den aangemeld om deel te nemen aan de aller eerste expositie in Galerie De Verdieping, op dit Vanaf 12 november gaat er een meiden avond van start op de woensdagavonden van 19.00-21.00 uur. Als je tussen de 12- 15 jaar bent, zit je goed! Er komt van alles aan bod en het mooie is dat jullie mee mogen beslissen. Om een idee te geven wat er te wachten staat komen hier wat ideeën: er kan een kapper komen om ons de kneepjes van het vak te leren, een make-up workshop, als iemand ergens informatie over wil, kunnen we iemand inhuren die de vragen kan beantwoorden, een filmpje huren en er worden uitstapjes gemaakt waar we voor kun nen sparen. Het belooft veel gezellige avon den. Wil jij hier graag aan meedoen en ken je nog leuke meiden schrijf je dan samen van daag nog in want er is maar plaats voor 15 mei den! Zoals al eerder vermeld is Vision vanaf vandaag begonnen met het maken van een korte speel film door de basisschooljeugd in samenwer king met MTV. Op woensdag 19 november vinden de audities plaats. Dus heb je je nog niet aangemeld en wil je meedoen met de film? Dan kun je je nog aanmelden t/m zaterdag 15 novem ber. Zaterdag 15 november is er voor de basisschool jeugd speciaal vanaf 4 jaar een sinterklaas knut- selmiddag van 14.00-16.00 uur, de entree is €1,50. Ouders die willen helpen, zijn van harte welkom. Natuurlijk is Vision ook open op woensdag- en vrijdagmiddag van 15.30-17.30 uur en op vrij dagavond van 19.00-22.30 uur tijdens het after- schoolcafe. Je kunt dan een potje poolen, dar ten, tafelvoetballen, muziek luisteren relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis,ook tij dens de weekendcafés op zaterdagavond. Zaterdag 15 november is er weer een week- endcafé van 21.00-02.00 uur. Voor meer info 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Woensdag 19 november is het weer bingo in De Reuselhof. U bent allemaal van harte welkom. We hebben weer mooie prijzen en het kopje kofie staat weer klaar. KNOPPENCURSUS Dit is de laatste week dat u zich zelf aan kunt melden voor de knoppencursus. Rabobank ”de Hilver” en de KBO gaan samen een knoppen cursus organiseren. De leden van de KBO heb ben allemaal al een aanmeldingsformulier gekre gen in de Nestor, maar er zijn misschien nog veel meer ouderen die geen lid zijn van de KBO en toch met de knoppencursus mee willen doen. WAT HOUDT EEN KNOPPENCURSUS IN? Tijdens de voorlichting worden de deelnemers uitgebreid geïnformeerd over de mogelijkheden, denkt u daarbij aan het gebruik van passen, chipknip, pinnen in een winkel en eventueel gebruik van Rabofoon. Bovendien wordt aan dacht besteed aan de veiligheid ervan. Er wordt onder leiding daadwerkelijk geoe fend met o.a. het gebruik van de pinpas, chip knip, Rabofoon (indien wenselijk) en een uitles over het gebruik van een pas en de winkel. De cursus wordt gegeven op een avond, en er kunnen elke keer 16 personen aan deelnemen, mocht u voorkeur uitgaan naar zaterdagmid dag dan kan dat ook mits er genoeg aanmeldin gen zijn. Als u wilt deelnemen kunt u deze week nog bellen naar Trees Verhoeven, tel. 513 1814 of 06 51596992. Ik zet u dan op een lijst en u krijgt z.s.m. te horen wanneer u ingedeeld bent. 40. c 'WÉ. -- PAGINA 5 -1 MMU 19 Te koop: Ruime sfeervolle 2 onder een kapwoning.Goed onderhouden en onlangs verbouwd: luxe keuken en badkamer. L-vormige living met massief houten vloer. 1 e verdieping 4 slaapkamers, badkamer en berging. Ruime tuin grenzend aan water. Perceeloppervlak 249 m woonoppervlak 160 m Aanvaarding in overleg. K.B.O. AFDELING MOERGESTEL ‘".y yy Rabobank introduceert de Doorstroomhypotheek. Een hypotheek waarmee u een nieuw huis kunt kopen, zonder dat u uw oude huis al verkocht hoeft te hebben. Maak nu een afspraak met de hypotheekadviseur van uw Rabobank en vraag naar de voorwaarden. Bel 0900-0907 0,10 pm). AX i 3

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5