Peter Smulders Gezelligheid begint mef een bezoekje aan ons. Elfde van den Elfde-bal vanaf 21.00 uur in de feestzaal van CT few v. Cha-^ teau Malbat Barbershop-show door vrouwenkoor the Singing Pearls Slijterij ’In den Korenmaaier’ Sonnema Famous L Mis Hooghoudt Cointreau Bailee's Grouse WWMVERHUISTIBJM GEZELLIGHEID ONDER DE KURK met optredens van: Carnavalsband Moeders Mooiste El Nino (percussiegroep) Deze hele avond is de prijs van het bier enkel en alleen voor uw plezier: vrijdag 7 november -4 ndezAuc'f De Sjeik van Dubai bezoekt Café de Brouwer en opnieuw een sfeermakend optreden van: De hele avond o.l.v. DJ "Fast Spinner" F AC Bordeaux Fles 70 cl. EjW Jan Middelhof Ad Klaassen Prins Harry d’n Irste... en nu??? En nu bezoekt de sjeik Moergestel. Op zaterdag 8 november wil hij in café De Brouwer persoonlijk getuige zijn van de onthulling van De Stadsprins van Moergestel door carnavalsvereniging De Pierewaaiers. U hoeft er alleen maar voor te zorgen dat U aanwezig bent op zaterdag 8 november a.s. vanaf20.30 uur in café-restaurant De Brouwer om niets te missen. 75 cl. Vraag naar het info-pakket "Particulier" verhuizen 013 467 05 26 vervolg voorpagina Het enige barbershopkoor in de regio Midden Brabant verrast publiek met een afwisselend koffie-concert in herfst sfeer. Onder leiding van dirigent Mario Larners is er een programma samenge steld uit songs van de laatste 3 jaar barbershop zingen van het koor. Speciale gasten zijn het mannenkwartet Unlimited en de jonge Oisterwijkse zangeres Anna Agren onder pianobegeleiding van Peter van Oevelen. Kunstkring, Stationsstraat 3, Oisterwijk. Zondag 9 november om 12.00 uur. Reserveren Berenburg Of? SPECTACULAIR OPTREDEN Eerst wordt er begonnen met het aftreden van prins Harry d’n Irste en zijn adjudant Jan. Een officiële ceremonie zorgt er voor dat burge meester Kortmann de sleutel van het Piere- waaiersrijk terugkrijgt en dat prins Harry wordt opgenomen in de Eregarde van ex-prinsen. Daarna is het bal. De zusterverenigingen De Dorstvlegels en De Durdraaiers starten dan met het afsluiten van de gebruikelijke wedden schappen tegen De Pierewaaiers over wie de nieuwe stadsprins zal worden. Rond de klok van 23.00 uur vangt er een spec taculair optreden aan. De sjeik heeft toegezegd hieraan zijn medewerking te verlenen. De Piere waaiers mogen gebruik maken van zijn harem, zijn kamelen, zijn buikdanseressen, zijn muzi kanten. Bovendien is de sjeik er bijzonder op gebrand te vernemen wie zijn collega-sjeik wordt in Moergestel. Hij wil dolgraag met hem kennis maken en tot in de vroege uurtjes met zijn collega feesten, echter wel met dien verstan de dat het gevolg van de sjeik van Moergestel de harem van de sjeik van Dubai met rust laat. Maar als het gouden vocht overdadig vloeit zal dat nauwelijks een probleem zijn. Dit alles ter eer en meerdere glorie van de nu nog onbekende en mysterieuze nieuwe stad sprins van het Pierewaaiersrijk. We zijn zeer benieuwd hoe het aanwezige pu bliek op dit programma gaat reageren, of er aanwezigen zijn die de spanning niet aankun nen en hoe lang er nog in Moergestel gespro ken gaat worden over dit unieke gebeuren. bij Nelleke, tel: 521.23.84 of kaartverkoop aan de zaal vanaf 11.30 uur. WEET JE NOG WEL Hoewel het koor meestal in het engels zingt maken ze in dit concert een knipoog naar het verleden met een prachtig Nederlands lied in barbershop-stijl. De paraplu’s, laarzen en de regen brengen de herfst terug uit de tijd van de radio, de tijd van Jack Bulterman. Dirigent Mario Larners, die zelf zingt in het Nederlandse kampioenskwartet Radio Times weet als geen ander de arrangementen, van expert op dit gebied Rob van der Meulen, te vertalen naar het koor. ER MAG NAAR ONS GEKEKEN WORDEN Presentatie. Show hoort erbij! Bij elke song heeft Yvonne Batenburg (bass in het koor) een choreografie gemaakt die als ondersteuning dient bij het uitdrukken van de inhoud van de song. Zichtbare en hoorbare interpretatie van een song zijn er om de emotionele lading van een song uit te leggen. Deze uitstraling van zelfverzekerdheid en plezier in het zingen zal elk publiek boeien. Info voor nieuwe leden bij Yvonne Batenburg, tel: 528 4887 en voor optredens bij Anneke Dam, tel: 521 0175. Onze website: http://home.wanadoo.nl/thesingingpearls Help de Sint 'ti handje giro 404040 Deventer Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel Tel. (013)513 1350 VERHUUR TAPINSTALLATIES Gmnjinwr cream uqU SYC jl '2rC. I I f;-. - <j i'i Liter Liter Liter - Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes is er vaak niet. Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met een 'noot’-bijdrage van 15,- op giro 404040 bezorgt u een kind al 'n heerlijk avondje! Wilt u eerst meer informatie, bel ons dan even. Maak kans op een ballonvaart! Als u vóór 5 december een 'noot’bijdrage doet. loot u mee voor een gesponsorde ballonvaart in de Kinderhulpballon! France, met de smaak- sensatie on ice. Bailey’s drink je op je eigen manier, puur on-the-rocks of als Bailey's shake. pNEopa? Fles Ou Ubele Graaft NATIONAAL FONO» KIXOIRHULF Brinkpoortstraat 32, 7411 HS Deventer, Tel.: 0570 - 611 899 Internet: www.kinderhulp.nl e-mail: info@kinderhulp.nl 1 Liter__^i^i D’n tyelantier Fles 70 cl. (mjtsómchw I Sonnema Berenburg, Süp ‘m op syn Frysk. Hooghoudt uut Grunningen, je drinkt ‘t om de smaak en nergens anders om. Finest scotch raised in the Highlands. Het meest gevraagd in Schotland. t If I ;i ïnt.-w I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5