Kindermiddag op ’t Rootven Cocktail party bij De Zonnebloem organiseert de actie ”Zon in de Schoorsteen” Voor de allerliefste geboortekaartjes. Wij nodigen u graag uit! Rabobank J eugdschaakclub Moergestel Kinderboekenweek 2003 feestelijk gevierd Ml Petra Verheyen De schaaklessen bij JSC Moergestel zijn ge- Antwoordcoupon Rabobank De Hilver FRANS VAN DER BRUGGEN Stucadoorsbedrijf Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Abdij van Averbodestraat 22, 5037 CB Tilburg Telefoon (013) 467 34 97 Mobiel (06) 51 18 84 49 Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 Het gaat om het gebaar, om een aardige, nut tige attentie, liefst wat feestelijk verpakt en zo mogelijk vergezeld van een rijmpje, briefje of tekening. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer veel mensen een pakje willen maken. Iedereen kan aan de actie deelnemen. Als u iemand met een pakje wil verrassen kunt u contact opnemen met: Petra Verheyen, tel: 5132351.U krijgt dan informatie over de ver dere gang van zaken. U kunt zich aanmelden tot 12 november. Als u om 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat ik thuis ben. Erik van der Heijden (Graaf van Ursel) en Bram Wonnink (Hertog Jan) hebben redelijk gepresteerd bij het jeugdschaakkampioenschap van District Tilburg. Zowel Erik als Bram wis ten vijf partijen te winnen en eindigden daar door op een gedeelde zesde plaats. Wij vragen hiervoor ook uw medewerking. Misschien hebt u nog even tijd om een ver rassing te maken voor een langdurig zieke, een lichamelijk gehandicapte of een hulpbe hoevende oudere. Aan velen van hen gaat het Sinterklaasfeest ongemerkt voorbij. Bedoeling van ”Zon in de Schoorsteen” is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet vergeten worden. Het is natuurlijk ook heel goed mogelijk om zo’n surprise samen met uw kinderen te ma ken. En als ze al wat groter zijn kunnen ze het misschien al helemaal zelfstandig. Het hoeven beslist geen dure cadeaus te zijn. hij of zij zin in had: knutselen, buiten spelen, liedjes zingen, pinda’s rijgen voor de vogels, of gewoon in een hoekje genieten van' al die kinderen. Hiermee blijkt dat een leuke middag niet af hangt van een groot budget: door de geschon ken appeltjes en chips, het verzamelde ’’afval- materiaal” en veel inzet van de vrijwilligers gingen er om half vijf veel tevreden kinderen naar huis. Op woensdag 15 oktober was het weer tijd voor de jaarlijkse kindermiddag van Buurtvereniging 't Rootven. Dit jaar geen overdekte speeltuin of strakgeplande middag, maar er werd geknutseld! Ruim dertig kinderen gingen aan de slag om een prachtig schilderij te maken. Met van ’afvalhout’ gemaakte schilderijlijsten, karton, veel glitters, verf, gipsornamenten, dia- mantsteentjes en soms ook gewoon gras en zand, maakte elk kind er een fantastisch pronk stuk van. En natuurlijk waren ze allemaal ontzettend trots op hun werk: dat is te zien op de foto! Mede door het prachtige weer en de heerlijke tuin bij Harry en Leen werd het een heerlijk ontspannen middag, waar ieder kon doen waar Voor de 16+ers is er 1 november een cocktail party met wel 25 verschillende cocktails en live gogo dancers. De entree is 3,50 met 2 free drinks inbegrepen. Kom de lekkere cocktails proeven en geniet van de gogo danseressen. Op 1 november kan de basisschool jeugd vanaf 6 jaar herfststukjes maken van 14:00 -16:00 uur. De entree is 1,50. Maak leuke herfststukjes voor thuis. Neem alles wat los en vast zit mee uit de tuin, wat papa en mama kunnen missen, en maak er iets moois van! Woensdag 5 november organiseert Vision een pool toernooi van 13:30 - 15:00 uur voor de basisschool jeugd vanaf 8 jaar. Doe dus mee en wordt kampioen van Vision. Entree is 0,50. Natuurlijk is Vision ook open op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30-17:30 uur en op vrij dagavond van 19:00 - 22:30 uur tijdens het afterschoolcafe. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren relax en, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. In samenwerking met MTV zal Vision vanaf november gaan beginnen met een korte speel film door de basisschooljeugd. Een toffe film begint natuurlijk met een goed verhaal, daarom beginnen we vanaf vandaag met een verhalen- wedstrijd. Alle basisschoolkids kunnen tot 1 november hun verhalen opsturen naar Vision en degene die wint, mag de film regisseren. Het verhaal moet niet te lang zijn, denk bij de lengte maar aan een stripverhaal van een blad zijde. Vergeet niet je naam en telefoonnummer bij je geweldige verhaal te zetten! schikt voor kinderen vanaf groep 4 van de basis- school! Nieuwelingen mogen altijd de eerste twee keer gratis komen kijken en meedoen. Na de herfstvakantie starten we met een nieuwe jeugdschaakcursus voor geïnteresseerde jon gelui. Inlichtingen bij jeugdleider Tom Leermakers: Tel. 528 8173. E-mail adres: t.leermakers@plan- et.nl JSC Moergestel: ”Den Donk” woensdag 18.30- 20 uur (behalve in de basisschoolvakanties). Tijdens de kinderboekenweek organi seerden de bibliotheken van Oisterwijk en Moergestel allerlei activiteiten voor kinderen. De kinderboekenweek 2003 had als thema ’’diep in het bos”. In een bosrijke gemeente als Oisterwijk is het natuurlijk niet moeilijk om diep het bos in te gaan. In samenwerking met de bibliotheek verzorgde poppentheater ’t Groene Land een theatervoor stelling in het bostheater. Een 40-tal kinderen en hun ouders genoten van de voorstelling. De voorstelling werd gevolgd door een bos wandeling met speurtocht. Na al het luiste ren en speuren werden de kinderen door het bosvrouwtje verrast met een zoute stengel en bosbessensap. Van de bibliotheek kregen ze nog 'n leuk aandenken in de vorm van een mini-zaklampje. Al met al een heel geslaagde middag. In de bibliotheek werd tijdens de kinderboeken week ook niet stil gezeten. O.a. de kinderboe- kenweekquiz trok belangstelling en er waren zelfs 2 kinderen die bijna alle vragen goed had den Fleur Petit en Janneke van der Ven, bei den met 9 punten, mogen in de bibliotheek een leuke prijs in ontvangst komen nemen. De overige kinderen die ook mee hebben gedaan krijgen een leuke attentie. Blij verrast waren we met de schitterende kleurplaat van Kim Ver hoeven. Ook zij mag een cadeautje komen halen. Prijsje zijn op te halen in de bibliotheek Oisterwijk. 5 December, het lijkt nog ver weg. Toch is de Zonnebloem al begonnen met de voorbereidingen voor de Sinterklaasactie. PAGINA 5 Graag zien of horen wij Het complete programma wordt ruim van te voren naar u toegestuurd. Naam Adres PC en Woonplaats Aantal personen: Telefoonnummer Via bijgevoegde antwoordcoupon kunt u aangeven of u geïnteresseerd bent in deze avond. U kunt zich tevens aanmelden op telefoonnummer 013 - 505 88 20 of via e-mail beleggingen@dehilver.rabobank.nl Ja, ik ben geïnteresseerd in het beleggingsseminar ’’Economie Aandelenbeurzen” en meld mij hierbij aan. Tijdens deze avond zal een beleggingsstrateeg van IRIS, het researchinstituut van de Rabobank en Robeco, de volgende onderwerpen presenteren: Hoe werken de markten (anticiperen, verwachtingen, mee- en tegenvallers); Terugblik performance aandelenmarkten (invloed valuta, vergelijking met performance obligaties); Verenigde Staten (prognoses over verwachte economische groei, inflatie, rente, dollarkoers, ontwikkeling bedrijfswinsten); Japan; Europa met nadruk op Nederland. Rabobank De Hilver nodigt geïnteresseerden in beleggen graag uit voor een seminar. Het beleggingsseminar heeft als onderwerp ’’Economie Aandelenbeurzen” en vindt plaats op maandagavond 17 november 2003 in party- en vergadercentrum ”Den Boogaard” te Moergestel. De Hilver r J l N T R U M uw reactie vóór 7 november 2003. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 29 OKTOBER 2003

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5