Van den Meijdenberg Q GEALAN nieuws Honkbaljunioren kampioen Audacia- t Sportvereniging ’’ROEF!” Nieuwe tennistrainer bij MTV Stokeind Rabobank De Hilver verlengt sponsoring van wedstrijdschaatsers ”De Vennen” Verschieting Wisseltrofee Gemeente Moergestel R.S.V. EE.V.I.O.R. .Aanwezig 11.10 Wij wensen Miel en Esther heel veel succes! f Uiteraard wil ik de spelers omschrijven zoals hun in het seizoen gespeeld hebben: Luuk van de Wiel: zeer goede pitcher, met veel potentie. Stijn van de Wiel: Binnenvelder met een snelle beweging en pitcher voor het volgend seizoen. Arno Janssen: een bekwaamde verdedigende Het duel leek regelrecht af te stevenen op een 0-0 eindstand, waarmee een neutrale toeschou wer vrede mee zou kunnen hebben maar ook een zege van Audacia kon acceptabel zijn. De ploegen waren weliswaar aan elkaar gewaagd doch Audacia mocht zich een verdiende over winnaar voelen omdat van haar aanvallen meer dreiging uitging dan die van Jong Brabant en de actie van Bomba een doelpunt verdiende. .aanw. 11.00 .vertrek 9.15 .aanw. 11.00 Zondag 2 november 10.00 uur MBJ Roef-Tornado ..Aanwezig 9.30 11.00 uur HS Roef 2-GHV 2 .Aanwezig 10.30 12.10 uur DSRoef-Wh. Demons 2 Aanwezig 11.40 13.20 uur HS Roef 1-Internos 2 HANDBAL IS ALTIJD RAAK!!! Rob en Mike Simon, richt zich op zowel recrea tief als prestatief tennissen. Programma 1 november 10.00 uur MCJ Roef-DOS ’80Aanwezig 10.30 10.50 uur JCJ Roef-Wh.Demons Aanwezig 10.20 11.40 uur GDJ Roef-GHV ROEF HANDBAL Uitslagen: MBJ Roef-Witte Ster 18-10; GDJ Taxandria-Roef 10-6; MCJ Taxandria-Roef 15- 6; JCJ Taxandria-Roef 11-6; HS Desk 3-Roef2 21-17; HS Taxandria 1-Roef 1 20-18. BOUWBEDRIJF 0 -1 3 -1 0 -1 1-4 Tennisvereniging MTV Stokeind heeft met ingang van november a.s. een af spraak gemaakt met een professionele organisatie die een nieuwe trainer gaat leveren. De keuze is gevallen op Simon Tennis school uit ’s-Hertogenbosch. Een tennisschool die kan bogen op een rijke ervaring en intussen is uitgegroeid tot een bedrijf, dat met ruim 30 trainers bij 15 tennis verenigingen in de regio ’s-Hertogenbosch de trainingen verzorgt. Het uitgangspunt van Simon Tennisschool is niveauverbetering door, technische, tactische, conditionele en mentale training. De structuur, die is ontwikkeld door ALLEEN WINNEN IS GOED GENOEG Zondag dus thuis tegen Diessen, een duel waarin alleen een overwinning voor Audacia telt. Bij iedere andere uitslag is RKDSV de periodekampioen. Audacia hoopt op uw steun! De wedstrijdschaatsers en trainers van ”De Vennen”in hun nieuwe kleding met in hun midden de heer Wolfs van sponsor Rabobank ”De Hilver”. binnenvelder met een grote slagkracht. Yuri van der Does: le honkman met slagkracht. Pitcher voor het volgend seizoen. Teun Arts: Utillity, overal inzetbaar en een grote slagkracht. Ernst Bertens: le honkman, ook met een grote slagkracht. Joey Touwslager: Catcher met talent, slagkracht. Johan Burgers: Belangrijke slagkracht en een per fecte 3de honkman. Jeffrey Leijten: Perfecte catcher, slagkracht en een goede buitenvelder Roel Schellen: Rookie of the year, perfecte buiten velder. Ruud Hekker: Een zeer betrouwbare binnen velder en de snelste loper van het team. Sven Klomberg: Goede buitenvelder met goede slagkracht. Hilke Hooghiemstra: buitenvelder met veel poten tie, slagkracht en aankomende pitcher. Deze sporters zullen zeker met veel plezier lang blijven honkballen. Gefeliciteerd mannen! Greets Z giro 5766 Op zondag 5 oktober jl. vond voor de zevende maal de jaarlijks terugkerende verschieting van de ’’Gemeente Moergestel Wisseltrofee” plaats op het schietterrein van Gilde St. Catharina aan de Heuvelstraat. Deze verbroederingswed- strijd tussen de drie Moergestelse Gilden is destijds in het leven geroepen om de goede on derlinge verstandhouding te bewaren, zoniet te verbeteren. De wisseltrofee, destijds ontworpen door onze Moergestelse kunstenaar Kees Ketelaars en be schikbaar gesteld door het voormalige Gemeen tebestuur van Moergestel, is gewonnen door het Gilde St. Sebastiaan en St. Barbara met 134 punten, na een correctiefactor van 1,51. Aangezien het handboogschieten (van gilde St. Sebastiaan en St. Barbara) een hogere moei lijkheidsgraad heeft dan het kruisboogschieten (gilde St. Joris en gilde St. Catharina) is deze correctiefactor in het leven geroepen. Deze fac tor wordt jaarlijks opnieuw berekend en is voor het komende jaar vastgesteld op 1,21. Tweede werd Gilde St. Catharina met 112 pun ten en derde Gilde St. Joris met 104 punten. In het totaal hebben 34 schutters aan de wed strijd deelgenomen. De punten van de negen beste schutters van de drie verschillende gilden telden mee voor de einduitslag. Op deze dag was er slechts één schutter met 15 punten, nl. Theo Roosen van Gilde St. Joris. Wij willen alle aanwezige gildenbroeders en - zusters van harte bedanken voor het welslagen van deze verbroederingsdag. Tevens willen wij het Gilde St. Sebastiaan en St. Barbara van harte feliciteren met hun behaalde resultaat. De overheid van het organiserende Gilde St. Catharina Lang zal je leven!? Afgelopen drie jaren heeft Rabobank De Hilver de wedstrijdschaatsploeg van ”De Vennen” gesponsord. Dankzij de financiële ondersteu ning was het mogelijk de jonge ploeg extra trai- ningsfaciliteiten te geven, waardoor het presta tieniveau van de schaatsers werd verhoogd. Dit kwam tot uitdrukking in medailles tijdens Zuid-Nederlandse kampioenschappen, promo ties en verbeteringen van clubrecords. Schaats- club ”De Vennen” is daarom erg blij dat Rabo bank De Hilver heeft toegezegd de sponsoring met een nieuwe periode van drie jaren te ver- Door Simon Tennisschool wordt een gediplo meerde hoofdtrainer naar onze vereniging ge bracht. Zijn naam is Miel van Berkel (23 jaar). Hij heeft naast de theoretisch kennis ook een aantal jaren ervaring als tennisleraar bij diverse verenigingen. Naast Miel als hoofdtrainer bli jft Esther Puntman als tweede gediplomeerde trainster bij MTV Stokeind werken onder de vlag van Simon Tennisschool. Samen zullen zij de door jullie gewenste trainingen verzor- gen en het trainingsrooster samenstellen. AUDACIA JEUGD Uitslagen: Longa-Audacia Al 4-0; Audacia Bl-ZIGO 1-5; Bladella-Audacia Cl 6-1; VOAB- Audacia C2 2-3; Audacia C3-Haarsteeg 9-1; Audacia E4-Beerse Boys 12-1; Were Di-Audacia Dl 9-0; Audacia D2-Óirschot 5-3; Blauw Wit- Audacia D3 2-0; Audacia El-Olympus 10-3; Audacia E3-SVSSS 3-0; ’t Zand-Audacia E4 3- 1; ’t Zand-Audacia E5 8-0; SVSSS-Audacia F1 1-4; Audacia F2-’t Zand 6-2; Audacia F3- Tuldania 11-0; Olympus-Audacia F4 4-3; Audacia F5-GSBW 2-0. Programma zaterdag 1 november: Audacia Al - Hilvariaaanw. 13.30 WSC - Audacia BIvertrek 13.15 Audacia Cl - Sartoaanw. 12.00 Audacia C2 - Rielaanw. 11.15 Riel - Audacia C3vertrek 12.00 Boxtel - Audacia C4vertrek 11.45 Sarto - Audacia Dlvertrek 9.30 Helvoirt - Audacia D2vertrek 10.30 Audacia D3 - Blauw Witaanw. 9.00 ’t Zand - Audacia Elvertrek 8.00 Audacia E2 - Were Diaanw. 9.00 Audacia E3 - Beerse Boysaanw. 9.00 Audacia E4 - Were Diaanw. 9.00 JPS - Audacia E5vertrek 10.15 Audacia E6 - Hilvariaaanw. 9.00 Audacia Fl - J. Brabantaanw. 11.00 Audacia F2 is vrij Audacia F3 - Hilvaria. Oirschot - Audacia F4 Audacia F5 - EDN ’56 Pony’s Dressuur 12 oktober Rayon wedstrijd Best Anita Roozen, Paola D/Ll le 169 pnt. Chantal van Opbergen, Fury D/L2 le 155 pnt. Joyce van Opbergen, Dustin D/Ml 2e 157 pnt Anne van Dijk, Nora D/L2 2e 152 pnt Kim van der Aa, Vivaldi D/B 3e 155 pnt Christa de Brouwer, Candy C/B 9e 146 pnt lengen. Op zaterdag 11 oktober gingen de wed- strijdschaatsers en hun trainers samen met de heer Wolfs van Rabobank De Hilver op de foto. Zij waren daarbij gekleed in nieuwe kleding waarvan de aanschaf mogelijk was geworden dankzij de verlenging van de sponsoring. Naast deze kleding kregen de schaatsers als voor bereiding op het nieuwe seizoen al een survi valkamp in de Biesbosch en twee trainingsda- gen. Later in het seizoen zullen nog extra tech- niektrainingen op een ijshockeybaan en een trainingskamp worden georganiseerd. Johan, Ernst, Yuri, Sven, Teun, Luuk, Amo, Evert (coach), Jeffrey, Joey, Roel, Ruud, Stijn Na een ”oefen”jaar junioren gespeeld te hebben zijn we eindelijk kampioen. Met diverse trainingen zijn de spelers naar een hoger niveau gegaan. De spelers merken nu ook dat iedereen belangrijk is en dat heeft het tot een goed resultaat kunnen leiden. Echter kan nog niet iedereen op elke positie spe len, zodat we een nog sterkere team kunnen creëren. Dit betekent dat er extra getraind wor den, vooral als we volgend jaar hoger gaan spe len. Deze echte ’’vriendenteam” zal dan ook in de komende jaren ontwikkelen met de doel stelling dat het team op een hoog niveau zal spe len. Uitslagen zondag 26 oktober 2003 Jong Brabant 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Oisterwijk 2 Audacia 3 - Viola 2 Audacia 4 - Longa 4 Rijen 8 - Audacia 7 Programma zondag 2 november 2003 Audacia 1 - RKDSV 114.30 Were Di 3 - Audacia 213.30 Tuldania 2 - Audacia 312.30 GSBW 4 - Audacia 410.00 Audacia 5 - Oirschot Vooruit 612.30 Audacia 6 - Willem II 510.00 Audacia 7 - SVW 510.00 Scenario blijft intact Jong Brabant - Audacia0 -1 Tien minuten voor tijd kwam tijdens een bles- surebehandeling van een Jong Brabant-speler Rob van der Heijden naar de dug-out van Audacia: ”aan een gelijkspel hebben we niks, we moeten winnen, maar hoe?”. ’’Stug door gaan, alles op de aanval” was het advies. Twee minuten voor tijd kwam Bomba weer tot bal- aanname door voor zijn verdedigers te komen, ditmaal aan de zijlijn. Hij besloot een actie te ondernemen, omspeelde fraai twee verdedigers en verschafte zich een paar meter van de achter lijn een vrij veld in de zestien. Het besluit om of een passje terug of de keeper omspelen hoefde hij niet te nemen, hij werd van achteren ge vloerd. Een geheide strafschop dus en de scheidsrechter nam de juiste beslissing. Jos Ligtvoet zat zo goed in de wedstrijd dat hij zonder aarzelen de taak op zich nam: 0-1. Met gemak hield Audacia de resterende tijd het doel schoon en de vreugde in het Audacia- kamp was groot, immers het scenario blijft intact. In een rechtstreeks duel tegen RKDSV wordt a.s. zondag gestreden om de eerste perio- detitel. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd succes op de komende wedstrijden. PAGINA 11 r" Check www.langzaljeleven.nl en win! Diabetes Fonds 1 Levensverwachting weten? - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Hild 20, Moergestel Tel. (013) 513 2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) 5 - 3 tn.v. Diabetes Fonds, Amersfoort Geef aan diabetes en geef om jezelf Al 850.000 mensen met diabetes! Een lang en gezond leven, dat wil iedereen wel. Maar iedereen kan diabetes krijgen, jij ook. Steun daarom het Diabetes Fonds in de strijd tegen deze 'stille epidemie' en investeer in een gezonde toekomst voor iedereen, Word nu donateur en bel 033 462 20 55 of geef aan de collectant. DE GÈSSELSELlWOENSDAG 29 OKTOBER 2003 brengt kunststof in vorm

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 11