en P@rty Nights bij Sponsortocht Graaf van Ursel groot succes 1-Persoons 140x200 van 134,95 2-Persoons 200x200 van 179,95 XJan Micpiels Opening Nagelstudio Nieuwe directeur Rabobank voorgesteld 4-se'«°ene" dekbed van T< mét garantie korting Lits-jumeaux 200x240 van 225,95 43^^ 'ft r i 11! i NU €*12 50 °^?Adekbed voor 119?5 Ook andere maten leverbaar. voor€ 79^5 Hb www.woninginrichting-janmichiels.nl De complete woninginrichter HAAREN MOERGESTEL DRUNEN terecht voor nascholing om up-to-date te blij ven. Ook is hier de groothandel gevestigd die de Young Nails en Nails Creation producten le vert op het gebied van nagelstyling zoals pro ducten ter verzorging en benodigdheden. Deze groothandel is geopend op donderdag van 19.00 - 21.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. wel zo eng mogelijk verkleden! Woensdag 29 oktober is er weer een videomiddag. Ditmaal wordt de film ’Pokemon forever’ van 13:30- 15:00 uur gedraaid. De entree is 1,20. In samenwerking met MTV zal Vision vanaf november gaan beginnen met een korte speelfilm door de basisschooljeugd. Een toffe film begint natuurlijk met een goed verhaal, daarom beginnen we vanaf vandaag met een ver- halenwedstrijd. Alle basisschoolkids kunnen tot 1 november hun verhalen opsturen naar Vision en degene die wint, mag de film regisseren. Het verhaal moet niet te lang zijn, denk bij de lengte maar aan een stripverhaal van een bladz ijde. Vergeet niet je naam en telefoonnummer bij je geweldige verhaal te zetten! Afgelopen zaterdag heeft onze dorpsgenoot Jolanda Verhagen-van lersel haar nagelstudio Nail Vision Yong Edition geopend aan het St.Janshof 9. Tussen 10.00 en 16.00 uur kwam een groot aantal relaties, genodigde en bekenden haar nieuwe studio bekijken. Er werd een aantal demonstraties gegeven en kon men de nodige nagelverzorgingsmiddelen bekijken. Zij is geopend op afspraak (tel. 511.91.70 of06.45.68.0116) om Uw nagels te ver zorgen maar ook runt zij hier haar opleidings instituut want nagelstyling is een vak en zij leert U dat graag. Zelf heeft zij verschillende, zelfs internationale, opleidingen met goed ge volg afgesloten. Na diplomering kunt U er ook stra en de heer Piet Hesselmans werden her kozen in het bestuur. Ook werd de heer Comé van Aaken herbenoemd in de raad van toe zicht. Verder kozen de leden drie goede doe len die een bijdrage ontvangen van de bank: Scouting Sintjan Moergestel krijgt 1.000, Vrije Tijds Besteding Uilenburg 600 en Welfare Esbeek van het Nederlandse Rode Kruis ontvangt 400. Een onderdeel wat niet op de agenda stond, was de presentatie van de nieuwe algemeen directeur, de heer Jeroen van den Ingh. De heer Van den Ingh richtte zich kort tot de leden, waarbij hij aan gaf dat hij zijn nieuwe functie en werkgebied als een grote uitdaging ziet. Verder benadruk te hij dat hij een goed contact tussen de bank en haar leden van essentieel belang vindt en dat hij zich hier in de toekomst zeker op zal richten. Na de pauze werd het formele deel van de avond afgesloten met een boeiende presentatie door de heer John van den Heuvel genaamd ’Onder nemen met tegenwind’. De heer van den Heuvel maakte, als voormalig coach van het Roy Heiner Dutch Withbreadrace team, een vergelijking van topsportvoorbeelden en de dagelijkse prak tijk in organisaties. Met concrete voorbeelden en een verrassende afsluiting bleef hij de zaal boeien tot de laatste minuut. Gelet op de reac ties na afloop van deze vergadering een goede keuze. Rabobank De Hilver kijkt terug op een zeer geslaagde algemene ledenvergadering. Donderdag 16 oktober jl. hield Rabobank De Hilver haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in Party en vergadercentrum Den Boogaard te Moergestel. De opkomst was goed, ruim 250 personen bezoch ten de vergadering. Tijdens de avond werd ook de nieuwe algemeen directeur, de heer Jeroen van den Ingh, voorgesteld aan de leden. Om 20.15 uur werd de vergadering door de voorzitter van het bestuur, de heer Louis Hoog- hiemstra, geopend met een welkomsttoespraak. De voorzitter blikte terug op het jaar 2002, het eerste jaar na de fusie. Dit fusiejaar heeft de bank ondanks de algemene economische teruggang en de extra onvermijdelijke fusieperikelen goed gepresteerd. Na het vertonen van een korte videofilm waarin de kantoren werden voorge steld en waarin een aantal klanten en medewer kers aan het woord kwam over de fusie, werd door de interim-directeur, de heer Peter Rom- pelberg, e?n toelichting gegeven op de cijfers. De balansgroei en de financiële resultaten wer den van een duidelijke toelichting voorzien. De bank kan tevreden zijn over de ontwikkelingen in het eerste fusiejaar. Op de agenda stonden verder de benoemin gen in de colleges. De heer Louis Hooghiem- Tegen inlevering bÜ aankoop I- .""S EXTR^KORTING!!> S van deze bon van een altVld\°narkeerruWte <9raU bronze \Nin*e's Voor diegenen die de basisschoolactiviteiten te kinderachtig vinden organiseert jongeren centrum Vision in Moergestel op zaterdag 25 oktober P@rty Nights. Dit is een disco, waar de vetste muziek wordt gedraaid voor de jeugd van 10 tot 15 jaar van 20:00 - 23:30 uur. De entree is gratis. Maar je kunt ook internetten, poolen, tafelvoetballen, darten tijdschriften lezen en muziek luisteren tijdens de after- schoolcafés op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30 - 17:30 uur en op vrijdagavond van 19:00 tot 22:30 uur. Natuurlijk zijn er ook andere activiteiten, die alleen voor de basisschooljeugd zijn bestemd, zoals op zaterdag 25 oktober: er is dan een hek- senfeest van 14:00 tot 16:00 uur. De entree van deze lekker enge disco is 0,50 en je moet je Vrijdagmiddag 17 oktober was het dan zover. Alle kinderen van de Graaf van Ursel- school begonnen aan de sponsortocht. Te voet, met skelters, bolderkarren en met de step. Het enthousiasme was erg groot. Op drie plaatsen in het dorp kwamen de kinderen posten tegen waar de sponsorkaarten afgestempeld werd. Ook aan de inwendige mens werd gedacht. Wim van Oort, die een erg interessant ochtendprogramma had verzorgd, liep de sponsortocht ook mee. Aan het einde van de middag werd de cheque aan Wim en Refke (die het project begelei den) overhandigd. De kinderen wisten een bedrag van 2800,= op te halen. Namens de kinderen en de stichting Basic Education Care willen wij iedereen bedanken voor hun gulle gaven. Zonder uw hulp en die van alle vrijwilligers was dit nooit gelukt. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 22 OKTOBER 2003 PAGINA 3 I Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 R F IXI CENTRUM

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3