met medewerking van maar liefst 36 kapellen in alle horecabedrijven van Moergestel De Blaoskapellencommissie van C.V. ’De Pierewaaiers’ presenteert zondag 19 oktober a.s. vanaf 13.00 uur het SPONSORS 2003 Kom ook naar de Muzikaalste Zondag van het Zuiden... U bent welkom in Café ’t Centrum, Tapperij De Schouw, Café-cafetaria Epi, Happerij-Tapperij d’n Egelantier, Café-Zaal De Brouwer, Herberg De Veerkes, Café De Klaore, Café ’t Draaiboompje, Café-Restaurant ’t Stokske, Auberge De Man, Feestcafé Cambrinus en Partycentrum Den Boogaard. Interpolis A.B.C. van Ierland Tilburg B.V. s Dommelsche Bierbrouwerijen Alkulux B.V.,Tilburg Rabobank, Moergestel Gebr. Janssen, Moergestel Isolatiebedrijf H. Verhei jen. Moergestel x Slijterij in den Korenmaaier, Moergestel Schildersbedrijf H. Kerkhof, Moergestel Bouwbedrijf M J Vromans B.V., Udenhout C.S.O., Moergestel Alexander v.d. Avoird CVT, van Tilburg Keukens, Tilburg Graveka, Diessen Raab Karcher Bouwstoffen, Tilburg Somers Maas Superior Shoes van Bommel, Moergestel Televersal Communicatie Partners, Moergestel Van Gorp Gas Verhaaren B.V., Moergestel Fabory Centers Nederland B.V., Tilburg Bemoti B.V., Tilburg Asmi Liftlease, Cothen Bruurs LoontransportbedrijfMoergestel Frank van den Braak Fokvarkens, Heukelom La Trappe, Abdij O.L.V. Koningshoeve De Gèsselse, Moergestel Grafisch Bedrijf Emmen, Moergestel B&E Groente en Fruit, Moergestel Bouwbedrijf Hein Verhoeven, Oisterwijk Pontmeyer Tilburg B.V., Tilburg Mastermate Holtgrefe, Waalwijk Bouwmat. Handel Cementbouw Zuid MTV Maricon, Moergestel Kees van Balkom Kanoboerderij de Reusel, Moergestel Electr. Techn. Bureau F. van Velthoven B.V., Moergestel Olie- en Benzinehandel, Westgeest B.V.,Oisterwijk Tankstation Total, van Esch Schoolstraat, Moergestel A.M.J. op ‘t Hoog Zn. Aannemersbedrijf, Moergestel Kapsalon Carin, Moergestel Vadestru B.V.,Udenhout Van Dijck Creatieve Bestratingsmaterialen, Grond- en Wegenbouw, Moergestel A.J. Rijkleding, Oisterwijk 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 15 OKTOBER 2003 PAGINA 8 r' 21e Blaoskapellen- festival

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 8