4^4** X if Trans van Mest stichting^openbare BIBLIOTHEEK Jazzy in de Jungle r b galerie de verdieping Opleidingsinstituut Groothandel Nagelstudio Filmavond bij Vision Moergestel krijgt een ’verdieping’ Open een RaboTopKid Rekening en krijg een te gek cadeau! 3 NAGELSTYLING NailVision Young Edition - St. Janshof 9 - 5066 AZ Moergestel - Tel. 013.511.91.70 of 06.456.80.116 houden mij een receptie op donderdag 16 oktober 2003. Tbopebijh tot dan! ‘Team Tbertog ‘jan Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken ‘Wij nodigen oud-beerbingen, ouders, oud-cobbega’s en andere bebangstebbenden van fiarte uit tussen 17.00 en 19.00 uur. T)e receptie vindt pbaats op ‘Basisschoob Bbertog Jan, ‘Duyvekptstraat 19 te 9/boergesteb, teb. 013-5131886. Voorlezen is goed, maar vooral gezellig. Het voorlezen is voor iedereen toegankelijk, dus breng gerust vriendjes en vriendinnetjes mee. Wij hopen jullie binnenkort een keer te ont moeten. De voorlezers van de bieb: Harry, Corry, Anneke, Hetty. 1 is een vak 00 wij leren het u graag! ‘Tergebogenheid van de pensionering en tevens 65e verjaardag van onze cobbega S. o- o >2 05 De voorlezers willen jonge kinderen kennis laten maken met deze fantastische boeken. Voorlezen prikkelt de fantasie en stimuleert de taalontwikkeling van kinderen. Door de ge sprekken die rondom prentenboeken op gang komen leren kinderen nieuwe woorden, krij gen ze de kans om te vertellen over datgene wat ze zelf meemaken en doen ze kennis op over de wereld om hen heen. OISTERWIJK EN MOERGESTEL Peuterspeelzaal Janneke heeft in samen werking met de bibliotheek naar aan leiding van de kinderboekenweek een project gedaan op de speelzaal. De afgelopen weken stonden in het teken van het prentenboek ’’Jazzy in de Jungle” van Lucy Cousins. Jazzy heeft zich verstopt in de jungle en mama Jojo weet niet waar. Daarom gaat ze met al haar vriendjes op zoek naar Jazzy. Samen met de peuters hebben we de afgelopen weken het boek uitgediept en leuke activiteit en gedaan. Daarnaast hebben de peuters hard gewerkt aan een collage die vanaf maandag 13 oktober tot Tl oktober te zien is in de biblio theek. Wilt u ook weten waar ’Jazzy’ verstopt zit, ga dan op bezoek in de bibliotheek. Tijdens de openingsuren van de bibliotheek kunt u de mooie knutselwerken van de peuters bekijken. U bent daar van harte welkom. VOORLEZEN IN BIBLIOTHEEK WEER VAN START Met ingang van woensdag 15 oktober wordt in de bibliotheek weer wekelijks voorgelezen. Het voorleeshalfuurtje is van 3 uur tot half 4 en speciaal bedoeld voor kinderen van 3 t/m 6 jaar. Elke week, behalve in de schoolvakanties zijn kinderen van harte welkom. De mooiste prentenboeken en voorleesboeken vind je in de bibliotheek. Zaterdag 18 oktober is er tijdens het weekend- café van jongerencentrum Vision te Moergestel ’the Matrix reloaded’ te zien. De zaal gaat om 20:30 uur open en de film wordt vanaf 21:00 uur getoond. De entree is 1,20. Vanaf 22:30 uur wordt er gewoon muziek gedraaid en kun je een potje poolen, internet ten, darten, tafelvoetballen enz. enz. Vanaf 22:30 uur is de entree gratis. In samenwerking met MTV zal Vision vanaf november gaan beginnen met een korte speel film door de basisschooljeugd. Een toffe film begint natuurlijk met een goed verhaal, daar om beginnen we vanaf vandaag met een ver- halenwedstrijd. Alle basisschoolkids kunnen tot 1 november hun verhalen opsturen naar Vision en degene die wint, mag de film regisseren. Het verhaal moet niet te lang zijn, denk bij de lengte maar aan een stripverhaal van een blad zijde. Vergeet niet je naam en telefoonnummer bij je geweldige verhaal te zetten! De meiden van de basisschool vanaf 8 jaar kun nen zaterdag 18 oktober kleertjes maken voor hun Barbies. De heren kunnen ondertussen droomhuizen bouwen voor de Barbies of gewoon voor zichzelf! De entree is 1,50 en de activiteit is van 14:00 - 16:00 uur. Woensdag 22 oktober kan de basisschooljeugd vanaf 6 jaar enge dingen maken voor het hek- senfeest van 25 oktober. Skeletten, spinnen webben, pompoenen, alles kan geknutseld wor den. Deze knutselmiddagbegint om 13:30 uur en eindigt om 15:00 uur en de entree is 1,50. Voor meer info bel 5133261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Oproep aan Moergestelse kunstenaars Aan de Industrieweg 16 zal op 2e Kerst dag een nieuwe kunstgalerie worden ge opend onder de zeer welluidende en veelzeggende naam ”De Verdieping”. De initiatiefnemer hiervan is Ed Hurk- mans, eigenaar van dit voormalige be drijfspand. Galerie ”De Verdieping”, met een oppervlak te van ca. 200 vierkante meter, wordt verwezen lijkt op de le verdieping van genoemd bedrijfs pand, en zal tot doel hebben ruimte te bieden aan beeldende kunstenaars om hun werk ten toon te stellen. Voor de openingsexpositie, welke zal plaatsvin den op 2e Kerstdag 2003 en zal duren tot eind januari 2004, wil Galerie De Verdieping in con tact komen met Moergestelse kunstenaars, die zich willen presenteren in een gezamenlijke expositie. Graag zouden wij de eindejaars-tra- ditie van Moergestel-Creatiefin ere herstellen. Belangstellende kunstenaars kunnen zich daar voor aanmelden tot uiterlijk 1 november a.s. bij de volgende personen, waar men tevens meer informatie kan verkrijgen: Ed Hurkmans, tel. 513 1316 en/of Hans van Brunschot, tel. 513 1300. Meer informatie over deze nieuwe galerie, de openingstijden en de komende exposities, zult u vanaf heden regelmatig kunnen verne men via o.a. dit blad. Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. i -- ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 15 OKTOBER 2003 PAGINA 5 11012/1 Najaar... tijd voor de tuin. Van renovatie tot aanleg! W. Ketelaars Oirschotseweg 60 5066 CJ Moergestel Tel. (013) 513 1339 Fax (013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 Q. O 2 ■o rc c ro O Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 V Een stoere kluts als je acht jaar of ouder bent. Of een Plosie- rugzak met een spelletjes Cd-rom van Professor Poen en Plosie als je tussen de vijf en acht jaar bent. Ga voor je eerste eigen rekening snel naar de dichtstbijzijnde Rabobank of kijk op www.rabobank.nl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5