Het is tijd voor onze algemene vergadering Roodbaarsfilet Pieter Smit O Help kinderen met hersenletsel! s ff! 1 I H 1 elke woensdag EN VRIJDAG OP HET ST. JANSPLEIN! Circusworkshop bij Kinderen schilderen muur bij Jumbo Help de hersenen k Ouderen denken mee over hun toekomst ife wr- a.s. Vrijdag op de weekmarkt: giro 860 Hersenstichting Nederland Rabobank Coöperatieve Rabobank De Hilver U.A. gevestigd te Hilvarenbeek De Stuurgroep Oisterwijk Ouderenproof 55 500 gram f 1 V Veel 55-plussers uit Oisterwijk, Moergestel en Heukelom hebben zich al voor deelname aan gemeld. Zij stuurden de antwoordkaart in die was gevoegd bij de brief met persoonlijke uit nodiging van de Stuurgroep Oisterwijk Ouderenproof. Woensdag 24 september was het zover: kinderen die een teken-/schilderwedstrijd mochten aan de slag achter de Jumbo Supermarkt om er de muur te gaan beschilderen. Onder toeziend oog van Jeanne Geubbels mochten zij zich creatief uiten naar geheel eigen idee en het resultaat mag gezien worden! Een bijna ’levend’ kunstwerk siert nu de 30 meter lange muur aan de achterkant van Jumbo. De winnaars kregen ook nog eens uit handen van Jumbo-eigenaar Rinus Denissen een heerlijk gevulde rugzak! De 55-plussers die nog niets van zich hebben laten horen worden hierbij nog eens geatten deerd op deze belangrijke bijeenkomst. Het zou jammer zijn als zij de kans om mee te den ken over hun toekomst in vergrijzend Oister wijk voorbij laten gaan. Een betere gelegen- voor de jeugd vanaf 6 jaar. De entree voor ’Stitch the movie’ is 1,20. Zaterdag 4 oktober is er voor de 16+ers weer een dancenight van 22:00 - 02:00 uur, de entree is gratis. Je kunt voortaan ook internetten bij jongeren centrum Vision in Moergestel voor maar 2,50 per uur! Dit is mogelijk tijdens het after- schoolcafe op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30-17:30 uur en op vrijdagavond van 19:00- 22:30 uur. Maar ook tijdens de weekendcafés op zaterdagavond. Je kunt dan natuurlijk ook een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl heid tot inspraak zal zich niet gauw meer voor doen. Het advies van de stuurgroep is dan ook: ’Doe mee en stuur de antwoordkaart alsnog in’. Op 20 oktober nemen de ouderen in Oisterwijk c.a. zelf het initiatief. Zij gaan een gestruc tureerd gemeentelijk ouderenbeleid aanzwen gelen. Een beleid dat moet resulteren in een oud erenvriendelijk Oisterwijk waarin de 55-plussers zich prettig thuisvoelen omdat in hun leefomgeving wordt rekening gehouden met hun specifieke behoeften op velerlei gebied. van hersenaandoeningen en psychische ziek ten. Of de toekomst er beter uit zal zien voor al deze patiënten hangt voor een belangrijk deel af van de steun van de Nederlandse bevolk ing. Hoe meer mensen ons steunen, hoe meer we kunnen doen. Als u ons wilt helpen met de collecte, geeft u dan op als collectant of collecte-coördinator aan de regionale promotor, dhr. H. Hendriks, tel. 073 6418477. Wij wachten op uw tele foontje. En.stel niet uit wat u vandaag kunt doen, dus bel nu.uit liefde voor de hersenen. 20 Oktober, inspraakdag voor 55-plussers De belangstelling voor de startbijeenkomst Oisterwijk Ouderenproof, die op maandag 20 oktober a.s. plaatsvindt in de aula van Scholengemeenschap 2College, is erg groot. Op 11 oktober organiseert jongerencentrum Vision in Moergestel een circusworkshop. Tijdens deze workshop kan de basisschool- jeugd allerlei circuskunstjes leren van pro fessionals, die ze aan het eind van de middag kunnen tonen aan vrienden en familie. De kosten zijn 2,50. Heb je je nog niet inge schreven? Dit kan nog tot 1 oktober. Deze week kun je op zaterdag (4 oktober) mooie decorstukken knutselen voor de circusvoor stelling. Het knutselen is van 14:00 -16:00 uur en de entree is 1,50. Woensdag 1 oktober kan de basisschooljeugd vanaf 6 jaar leren elkaar te schminken van 1330 - 15:00 uur. De entree is dan 1,-. Woensdagmiddag 8 oktober is er van 13:30 - 15:00 uur weer een videomiddag bij Vision Voor de achtste maal organiseren de Hersenstichting Nederland (HsN)en het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid (NFGV) hun jaarlijkse collecteweek. Deze wordt in 2004 gehouden in de week van 8 tot en met 14 februari. Beide organisaties zetten zich in voor die ruim drie miljoen Nederlanders die lijden aan een ziekte ”in het hoofd”. Dat kan een neurologische aandoening zijn zoals een beroerte of hersen vliesontsteking, maar het kan ook van psy chische aard zijn zoals een depressie of fobie. De HsN en het NFGV wil hoop en steun bieden aan mensen met zo’n aandoening. Dit doen zij door wetenschappelijk onderzoek naar oorzaken en behandeling te stimuleren en financieel te ondersteunen. Maar ook geven zij voorlichting, scholing en zorg op het gebied ir JL r-. o ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 1 OKTOBER 2003 PAGINA 5 Het bestuur .(TiOn' 95 5 3 Korte Houtstraat 10,2511 CD Den Haag telefoon 070-360 48 16 Donderdag 16 oktober 2003 is het tijd voor de algemene vergadering van Rabobank De Hilver. Vanaf 20.00 uur bent u van harte welkom in Party- en vergadercentrum Den Boogaard te Moergestel. De volledige agenda,de notulen van de vorige algemene vergadering, de jaarrekening 2002 en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor de leden ter inzage op onze kantoren. Maakt u donderdag avond 16 oktober tijd vrij voor onze algemene vergadering? Na afloop van de vergadering spreekt de heer John van den Heuvel op een boeiende wijze over 'Ondernemen met tegenwind'. De heer Van den Heuvel is ondernemer,algemeen directeur van DOOR training en consultancy en voormalig coach van het Nederlandse zeilteam dat heeft meegedaan aan de Withbread zeilrace. Hieronder vindt u de verkorte agenda. Opening Notulenvorige vergadering Jaarrekening 2002 Decharge •Wijziging van het huishoudelijk reglement Benoeming leden bestuur en raad van toezicht Mededelingen en rondvraag X*. Alt r Want stel uw kind krijgt te maken met hersenvliesontsteking of een hersenbloeding, een hersentumor of hersenletsel door een ongeval, dan blijkt dat nog veel wetenschappelijk hersenonderzoek nodig is. - Help de Hersenstichting. Word donateur. Kijk op www.hersenstichting.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5