Kleurig schouwspel tegen Moergestelse lucht, ‘D’n Ajpnj enTapperij officieel haar deuren! H Popconcert Jongerenkoor Diessen Johan Roefs sluit verloren skeeler- seizoen af met overwinning J.M.A. Stieger TANDARTS Bundel liedteksten van dominee Harry Tacken Alweer een B P@rty Nights bij ËS PR2FIL-. Aphrodite De praktijk is gesloten van woensdag 1 t/m vrijdag 10 oktober. Schepens Tweewielers ij 4 1 .ROEREN WOENSDAG 24 SEPTEMBER 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1254 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Zie pagina 7 De kaartverkoop is al in volle gang. Via onze website www.pophistory.tk zijn ze eenvoudig te bestellen. Dit spectaculair concert wilt u beslist niet missen. Wees er daarom snel bij voor de kaarten. Tot 25 oktober in Sporthal De Hercules! Tandarts B.J. de Haan ’Sporen in de tijd’ is de titel van een bun del liedteksten die oud-Moergestelnaar Harry Tacken onlangs ten doop heeft gehouden. ’Zingen is een aparte vorm van geloven’, schrijft Tacken in het voorwoord van het boekje dat vijftig kerkelijke liederen van zijn hand telt. ’De toonhoogte van het gezongen woord kan je op tillen uit de sleur en het alledaagse van het bestaan.’ Harry Tacken (42) is momenteel dominee in Gelselaar en Haarlo, twee lieflijke dorpen in de Achterhoek. Hij studeerde theologie in Tilburg en verrichtte daarna pastoraal werk binnen de katholieke kerk. Ondermeer was Tacken pastor in Oirschot, Spoordonk, de Beerzen en Dongen. In 2000 maakte hij de overstap naar de Hervormde Kerk, vooral om samen met anderen intensiever de Bijbel te kunnen bestuderen. Het komt dichterbij dan u denkt... Pop- history: het popconcert van Jongeren koor Diessen. De voorbereidingen van het popconcert door het Jongerenkoor Diessen zijn al enige tijd in volle gang. De gezonde spanning bij de orga nisatie en koorleden neemt toe want over slechts vijf weken is het al zover. Op 25 oktober a.s. wordt de Sporthal Hercules te Diessen omgebouwd tot een groots concert gebouw. Het Jongerenkoor Diessen zal dan een Zaterdag 27 september organiseert jon gerencentrum Vision te Moergestel weer voor de tieners een disco avond ”P@rty Nights” van 20:00 - 23:30 uur. De entree is gratis. Je kunt voortaan ook internetten bij jongeren centrum Vision in Moergestel voor maar 2,50 per uur! Dit is mogelijk tijdens het afterschool- cafe op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30 - 17:30 uur en op vrijdagavond van 19:00 - 22:30 uur. Maar ook tijdens de weekendcafés op zaterdagavond. Je kunt dan natuurlijk ook een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. In het kader van het Jaar van de Gehandicapten kozen zondagavond liefst dertien heteluchtballonnen het luchtruim. Ze namen ’n aantal gehandicapten mee waar van sommigen zelfs inclusief hun rolstoel. Vele honderden toeschouwers genoten op de velden van ’t Draaiboompje van een kleurrijk schouwspel tegen ’n strak blauwe lucht... niet verder dan 405 toerkilometers. Ondanks alle tegenslagen wist Johan het skeelerseizoen toch met een goed gevoel af te sluiten door een prachtige prestatie te leveren in een recreanten wedstrijd op 13 september in Oss. Het par cours van 21.1 kilometer (halve marathon) was bijzonder zwaar doordat het gedeeltelijk over klinkers in de dorpskernen van de gemeente Oss voerde. Van de 96 deelnemers legde Johan dit parcours in een tijd van 50 minuten en 37 se conden het snelst af en ontving hiervoor een prachtige beker. Na afloop werd Johan gefe liciteerd door de bekendste Ossenaar SP-politi- cus Jan Marijnissen. historisch popconcert verzorgen. Tijdens het concert zullen enkele tientallen popnummers uit de jaren zestig, zeventig, tachtig en negentig de revue passeren. Voor de basisschooljeugd is er deze week ook weer een leuke activiteit. Op zaterdag 27 sep tember organiseren we bosspelen. De entree is 1,50 en we gaan ons dan van 14:00- 16:00 uur lekker uitleven in de bossen. Neem wel je flets mee! Heb je je nog niet ingeschreven voor de circus workshop op 11 oktober? Dit kan nog tot 1 ok- tober.Tijdens deze workshop kan de basis schooljeugd allerlei circuskunstjes leren van professionals, die ze aan het eind van de mid dag kunnen tonen aan vrienden en familie. De kosten zijn 2,50. Voor meer info bel 5133261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Vrijdag a.s. opent - ’Sporen in de tijd’ kent een oplage van dui zend exemplaren. De bundel kost 7,50 euro. De opbrengst gaat naar ’Kinderen in de knel’, waarvan het project Peacelinks zich richt op een zanggroep van kindsoldaten uit Sierra Leone. Dominee Harry Tacken heeft ’Sporen in de tijd’ opgedragen aan zijn vader Bèr Tacken, die 28 april 2002 in het Tilburgse St. Elisabeth Ziekenhuis overleed. Voor bestellingen: 0545-482216. Huidverzorgingsinstituut I. Hij publiceert met regelmaat in liturgische periodieken als ’Tijdschrift voor Verkondiging’ en ’Tot uw dienst’. De vijftig liederen zijn veelal geschreven naar aanleiding van een voorval of actuele gebeurte nis in de parochie of gemeente waarin Tacken op dat moment werkte. Hij omschrijft ze zelf als ’gelegenheidsteksten zonder literaire pre tentie’. Winnaar Johan Roefs samen met Jan Marijnissen. Johan Roefs van Schaatsclub ”De Ven nen” had goede voornemens gemaakt voor het skeelerseizoen 2003. Samen met zijn clubgenoot John Schepens zou hij veel skeelertochten van de SBN (Skatebond Nederland) gaan rijden om zodoende hoog in het landelijk en zui delijk toerklassement te eindigen. John Schepens slaagde met 1595 officieel gereden kilometers in deze opzet, het geen hem in het landelijke klassement een notering in de top 40 opleverde. In het klassement van Zuid-Nederland wist John zelfs de vierde plaats te veroveren. Door een aantal opeenvolgende blessures en een virusinfectie, waarmee hij zelfs elf dagen in het ziekenhuis belandde, kwam Johan Roefs echter de esseise Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 1919 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326© E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! 11uiuvei4.UI yiilyoiiiöutuui Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1