van September? Wat gaat u doen in de Derde Week Van mei tot september... pj I e de Derde Week van September. The Singing Pearls in Den Bosch en Moergestel Opfriscursus Engels KBO-bedevaart naar de Sint-Jan ’s-Hertogenbosch Expositie Jeanne Geubbels-Denissen Agenda september Bijbelse boodschap •n EL Rabobank Kom nu uw financiële balans opmaken Van 16 t/m 20 september Al onze specialisten zitten voor u klaar Kijk op www.rabobank.nl Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 1% MOERGESTEL For Ladies, vanaf 29 september Het is tijd voor de Rabobank, 14 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 SEPTEMBER 2003 PAGINA 5 Fan. ans 1 1 Zij tekent en schildert al ruim 25 jaar en toont u nu haar laatste werken die uitgevoerd zijn in verschillende technieken. Haar fascinatie voor o.a het Chinese porselein heeft zij geprobeerd uit te drukken in diverse materialen, zoals oliev erf, gewassen krijt en theeextracten. Ook zijn er enkele natuur impressies te zien. Zij is ook deelnemer aan de ateliertocht Moergestel, de ies. )us art- AANMELDING Alle KRO-leden zijn van harte welkom. Geïnteresseerden dienen met het afdelings bestuur contact op te nemen. Alle afdelings- secretarissen hebben een schrijven gehad met informatie over het programma, vervoersmo gelijkheden en parkeerplaatsen, De KBO- afdelingen hebben ook een aanmeldingsfor mulier ontvangen, dat ze moeten terugsturen naar KRO-Brabant. Gezien dat er ruim 1000 plaatsen beschikbaar de ijst, rift. /en •lijk bi- van :d’s 1,60 len :er- )00 d’s ta len io- tart .m. ■ies. ;nd die eek! 3 VRIJDAG 19 SEPTEMBER: Opbouwen feesttent aan de Heuvelstraat vanaf 18.30 uur. >are ter- stel DR iek- ken gen lio- iek- Ip’s oor in van :en- erd. sen hte, iele cd’s and erst iten loor lio- teld van gen den een laar Op zondag 21 september a.s opent in Gallery the A-r-ttic te Moergestel de exposi tie van Jeanne Geubbels-Denissen genaamd ’Het verre Oosten’. Oisterwijk én Heukelom voor de kinderen van Tsjernobyl die op 21 september plaatsvindt. De open dag is op zondag 21 september a.s. van 10.00 tot 16.00 uur. De expositie is daarna nog te zien t/m 31 oktober a.s. U bent van harte welkom aan de Raadhuis straat 37 op woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00-17.00 uur of op afspraak. het St. Jansplein in Moergestel wordt geopend door 5 songs van het barbershopkoor. A capel- la zang, 4 stemmig, brengen de fietsers in goede sferen om een tocht te maken langs de Moer- gestelse en Oisterwijkse galeries. Het enthou siasme van het barbershopzingen zal de basis zijn om deze zangkunst te mengen met de kleuren van de andere diverse kunstvormen die in de prachtige galeries te vinden zijn. Informatie barbershopfestival: 073-6217853 (Jan), barbershopkoor the Singing Pearls: 5210175 (Anneke) of528 4887 (Yvonne), fiets tocht voor Tjemobyl: 513 3623 (Jeanne). zijn in de kathedraal wil de organisatie, die in handen is van de beleidscommissie Identiteit en Pastoraal, graag voor begin oktober weten hoeveel KBÓ-leden en dat zijn er in N oord- Brabant ruim 104.000 bij 33 afdelingen) op bedevaart willen komen. Zaterdag 20 september Barbie en Ken knutselmiddag; 13:30-15:00 uur/ entree 1,50; vanaf 6 jaar; maak zelf kleertjes of laat de jongens je droomhuis bouwen. Weekendcafé; 21:00 - 02:00 uur/ entree gratis; vanaf 10 jaar. Woensdag 24 september Videomiddag; 13:30-15:00 uur/entree€ 1,20; vanaf 6 jaar; 2e film over Mowgli. Het barbershopkoor The Singing Pearls dat haar basis heeft in het Oisterwijkse gaat weer zingend op pad. Zaterdag 20 september lopen de vrouwen van dit koor door de straten van Den Bosch, varen al zingend over de Binnendieze en zingen de after glow (nagloeien) bij verschillende van de talloze cafe’s die Den Bosch rijk is. In totaal doen er 32 koren en 9 kwartetten mee aan het tweejaarlijks barbershopFUNfestival. Het FUNfestival valt samen met ’s Hertogen- bosch Maritiem, tijdens welk evenement talrijke schepen in Den Bosch hun ligplaats vinden. Het wordt dus een dubbelprogramma, vaartochten en barbershopzingen. Einde van de middag om 16.00 uur is er mass- singingop het Kerkpleintje, alle koren en kwar tetten zingen samen o.a. Dat gaat naar Den Bosch toe zoete lieve Gerritje. De fietstocht voor de kinderen van Tjernobyl, zondag 21 september om 10.00 uur met start op BLOEMENHULDE Het is de bedoeling dat de bedevaartgangers bloemen meebrengen. Tijdens de Eucharistie* viering wordt iédereen in de gelegenheid gesteld deze bij het beeld van Maria in de Mariakapel neer te leggen. We hebben een verleden, we hebben een heden, maar hebben we ook een hoopvolle toekomst? Iedereen in Moergestel en omgeving is van harte welkom om te komen luisteren naar een eenvoudige Bijbelse boodschap die gebracht wordt in het gebouw Den Donk aan de Bosstraat la. Voorlopig iedere woensdagavond van 19.45 tot 20.45 uur. D. Heusinkveld en H. Oskam, tel. 06 - 23 705 256. Uw taalkennis is uw bagage. Hoe gaat u over winteren? Een hobby doen of contact met men sen in andere landen. Of is het India, Kenya of een ander Engels sprekend land voor vakantie? Voor alles is Engels een ’must’. Deze intensieve cursussen van 24 weken zijn speciaal voor hen die hun kennis van het Engels in een seizoen willen opfrissen. Slechts 8 Euro per les. Kom maar langs a.s. vrijdag tussen 16.30 en 19.30 uur voor een intake gesprek op Tilburgseweg 52b. Info: Eileen Hourihan, 513 2265. Op dinsdag 7 oktober, de dag van Maria Rozenkrans, houdt de KBO-Brabant een bedevaart naar de Zoete Moeder van ’s-Hertogenbosch. Deze bedevaart vindt plaats in het kader van het Mariajaar in samenwerking met het Bisdom ’s-Hertogenbosch. Om 10.30 uur zal in de kathedraal de Eucha ristieviering beginnen met Mgr. A.L.M. Hurk- mans als celebrant en rector Merkx als concele brant. Het koor is het ouderenkoor Zangvreugd uit Udenhout onder leiding van Henk Lom- mers.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5