Toer Mee 2003 5 Jongerencentrum Vision weer van start! PROFILE Familie - softbal-toernooi Aphrodite Welke Moergestelnaar wil de Moergestelse reus af en toe dragen? Motorclub ’t Stokske OPROEP Dansgroep Trend BRILLEN LENZEN Schepens Tweewielers WOENSDAG 10 SEPTEMBER 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1252 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst y De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Na een lange, hete zomer waren de weersvoorspellingen voor de laatste zondag van augustus minder gunstig. Op deze dag werd de 23ste Toer-Mee gereden, de sponsorfietstocht waarvan de opbrengst naar het project van pater Theo Raaijmakers in Bolivia gaat. Brameco, Café Cafetaria Epi, Van Dijk Ver huur, Gebackerij van Hulten, De Gèsselse, Herberg de Veerkes, Jumbo Denissen, Rabo bank, Meurs Zoetwaren, Slagerij Ketelaars, Slijterij In den Korenmaaier en ander bedrij ven en winkels voor hun financiële steun. De volgende Toer-Mee zal worden gereden op zondag 29 augustus 2004. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl M. O. V.-groep (Missie-, Ontwikkelings- en Vredeswerk) De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Motorclub ’t Stokske organiseert ook dit jaar weer voor alle motorliefhebbers een gezellige toertocht vanaf de Zandstraat in Moergestel. Deze toertocht vindt plaats op zondag 14 sep tember a.s. Men kan starten tussen 9.30 en 10.30 en de tocht is ongeveer 285 kilometer lang. Inschrijfgeld is 5 Euro (voor koffie, worsten brood enz.) Voor inlichtingen kunt u bellen: Café ’t Stokske 513 1385 ofj. Reinders 513 0791. Huidverzorgingsinstituut L De 400 deelnemers aan deze tocht konden kiezen uit de route van 25 of van 40 km. Alle deelnemers waren het eens dat het, ondanks een enkele bui regen, een prachtige route was, die voerde door Berkel-Enschot, Loon op Zand, Biezenmortel, Oisterwijk en weer Moergestel. De kinderen met een kinderkaart hebben bijna 300,- bijgedragen. Met de kinderkaart kre gen deze kinderen allerlei extra’s, zoals een cadeautje bij de start, een ijsje bij de finish en de drie met het hoogste sponsorbedrag maak ten kans op een extra prijs. Deze prijzen zijn gewonnen door: Victor Welbers, Mara van Dijk en Simoon Hermus. Zij hebben hun prijs intussen ontvangen. Ermelindis was afgelopen zondag in het Belgische Ladeuze. Hoewel ze pas vier jaar jong is, is reuzin Ermelindis een behoorlijk populaire dame. Zowel in Moergestel zelf als daarbuiten waar ze de naam en faam van ons dorp - letterlijk - hoog houdt. Ermelindis wordt door een groepje vrijwilligers letterlijk op handen gedragen. Deze vrijwilligers hebben af en toe behoefte aan een paar extra dragers. Wie heeft interesse om, als daar behoefte aan is, bij te springen? In de vier jaar is rond de drie reuzen van Moergestel, Heukelom en Oisterwijk een hechte groep ontstaan. Het is een gastvrije groep die zich gemakkelijk openstelt om anderen op te nemen. Wie meegaat kan rekenen op veel sfeer, vriendschap en vrolijkheid. Iedereen die wel eens mee is geweest kan beamen dat de reuzenu itstapjes iets aparts zijn, iets om niet gemakke lijk te vergeten. Ermelindis is met haar vier jaar een gewichtige dame. Ze weegt om en nabij de vijftig kilo. Om haar voort te kunnen bewegen tijdens mani festaties wordt ze gedragen. Dat is gemakkelijk om te doen. Rond Ermelindis is een vaste groep dragers. Maar het is heel goed te begrijpen dat niet iedereen steeds kan. Op zulke momenten zou het geweldig zijn wan neer deze dragers op een paar mensen een Jongerencentrum Vision te Moergestel is weer begonnen met allerlei activiteiten.De basisschooljeugd vanaf 6 jaar kan op zater dag 13 september hun eigen stripboek maken van 14:00 - 16:00 uur. De entree is €1,50. Woensdag 17 september is er een kinderdis co van 13:30 -15:00 uur en de entree is €0,50. Tevens organiseert Vision een circusworkshop op 11 oktober. Hierbij kan de basisschooljeugd allerlei circuskunstjes leren van professionals, die ze aan het eind van de middag kunnen tonen aan vrienden en familie. Heb jij interesse? Schrijf je in voor 1 oktober. Voor de tieners en 16+ers is er op zaterdag 13 september een filmavond. Om 20:30 uur gaat de zaal open en van 21:00-22:30 uur draaien we de film met Jennifer Lopez als kamermeis je. De entree is €1,20. Van 22:30 - 02:00 uur is er weekendcafe en de entree is vanaf 22:30 uur gratis. Natuurlijk is Vision ook open op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30- 17:30 uur en op vri jdagavond van 19:00 - 22:30 uur tijdens het afterschoolcafe. Je kunt dan voortaan inter netten voor €2,50 per uur! Maar ook een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luis teren, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. beroep zouden kunnen doen. Overigens kun nen geïnteresseerden zich ook vast aansluiten bij de groep. Wie belangstelling heeft zou eens een keer een uitstapje mee kunnen maken. De eerste gelegenheid is zondag 28 september. Voor meer informatie, neem contact op met Paul Spapens. Tel. 513 3072. Zondag 5 oktober is weer als afsluiting ons familiesoftbaltoernooi. Dit is altijd een erg gezellig toernooi. De teams die dan deel nemen bestaan uit vrienden, familie, kennissen, collega’s etc. Er wordt gespeeld in drie verschillende klasse: gevorderden (bestaan uit teams met veel honk- en softballers), half gevorderden (bestaan uit teams met enkele honk- en softballers of ervaren familiesoftbalspelers) en beginners (kunnen jeugdteams zijn). Heb je zin om mee te doen geef je dan op met een team voor vrijdag 26 september. Opgeven het liefst via e-mail: lhekker@home.nl of anders per telefoon 513 2932 Annie Hekker Heb je op maandagavond nog niets te doen en wil je deze vrije avond gezellig invullen, kom dan meedoen met ons. We bestaan al sinds 1988 en zijn altijd zeer actief geweest. Vroeger traden wij nog op bij fes tiviteiten maar nu zijn we voor onszelf met dans en beweging bezig. In de loop der jaren zijn er wat leden vertrokken i.v.m. werk en zwangerschap, daarom zijn wij op zoek naar nieuwe leden. WAT DOEN WE ALLEMAAL? Jazz; street-dance; moderne dans; folk. Zoals je ziet zeer gevarieerd. Leeftijd: vanaf 20 jaar. Onze locatie is scoutinggebouw Den Donk te Moergestel. Vanaf 6 oktober gaan wij weer van start. Heb je interesse bel ons even tel.nr. 511 4132 (na 19.00 uur). jij ,fRI Samen hebben de deelnemers een bedrag van bijna 3.100,-- bij elkaar gefietst, ruim 1.340,- werd vooraf aan huis gesponsord en totaal maakt dit meer dan 4.750,-. Na aftrek van de onkosten zal het overblijvende bedrag overgemaakt worden aan pater Theo Raaijmakers voor zijn opvanghuis voor straatkinderen in Cochabamba, Bolivia. Hij zal daar zeker weer het nodige goede werk mee’ verrichten. De M.O.V.-groep wil graag de vrijwilligers be danken die ervpor zorgden dat de kramen en de overige spullen op tijd op de posten waren, de vrijwilligers die zorgden dat de deelnemers op de gevaarlijke punten veilig konden over steken, en de vrijwilligers die de slagzin op de kaarten invulden bij de posten, de appels uit deelden, de broodjes smeerden, de soep inschep ten en de koffie, thee en frisdrank schonken. En vooral Janneke en Guido voor hun gezel lige spelletjes en leuke prijsjes. We bedanken ook de families Mutsaers, Van Zon, Van de Wouw, Van Haaren en Van Dor- maele voor hun gastvrijheid. Tenslotte bedanken we de sponsors voor hun gulle medewerking t.w.: Familie Boogaers, de esselse (Al 1 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! I iuiu vui lui yu iyoii uuu Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1