Vier generaties Buurtvereniging ’Paopenlaand’ viert 5-jarig bestaan J profil: Iedereen bedankt! Vereniging Bierproeven Bierproefavond zomerse bieren Kapsalon Barbers Aphrodite Haarmode Ursula per 01-09-’03 Kapster bij u aan huis Bel voor ’n afspraak 06-18082276 Voor de allerliefste geboortekaartjes... Schepens Tweewielers 1 WOENSDAG 3 SEPTEMBER 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1251 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst h Huidverzorgingsinstituut 1 4 „7 ’z de esselse Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Op deze avond zullen we de nazomer onder steunen met verschillende bieren die het gevoel van de hete dagen zullen laten herleven. Van de fruitige vakantiesmaken tot de verfrissing van het ijs, het zal allemaal aan de beurt komen. De proefavond vindt plaats op 5 september vanaf 20.00 uur in Café de Brouwer te Moergestel. Van tijd tot tijd krijgen we ’n bericht door van vier generaties in ons dorp. Afgelopen weken was het weer zover. Met de geboorte van Pien Denissen werd de vierde generatie weer compleet. Op de foto over-oma Anneke van Esch-Bekkers, oma Thea Traa-van Esch, moeder Suzanne Traa en kleine Pien in de armen van over- oma. Van harte proficiat! Voor meer informatie; tel: 0653695393, info@bierproeven.net, www.bierproeven.net Iedereen nogmaals hartelijk bedankt voor de getoonde inzet tijdens de jeugdvakantieweek en tot volgend jaar! Kees van de Loo, Geesje van den Boer, Jessica van Boxtel, Maureen Hekker, Ruud Hekker, Hein van lersel, Jurgen Kaal, Marcel Kennis, Corrie Mallens, Dré Mallens, Yvonne Poppe- laars, Dion Tekath, Denise van de Ven. Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 Ursula Mouthaan, Pr. Beatrlxstraat 5, Moergestel DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! In 1997 werden de eerste huizen van het plan Papenacker II opgeleverd en toen alle nieuwe bewoners van deze mooie wijk eenmaal gesetteld waren, bleek er behoefte te zijn aan een buurtvereniging. Na een intensieve week, die voor iedereen prima is verlopen, is de jeugdvakantie week voor dit jaar weer voorbij. Zonder de inzet van een groot deel van de Moergestelse bevolking was zo’n grandioze week niet mogelijk geweest. De organisatie van de jeugdvakantieweek wil graag de volgende bedrijven en personen bedan ken die ons zo gul gesponsord hebben, finan cieel en/of materieel: Schoenwinkel Ligtvoet- Nimco, Rabobank De Hilver, Frans Becx, René Bruurs, Kees van Dal en Kees van de Sande, ’t Draaiboompje, Den Boogaard, DA Kemps, Roef!, Scouting St. Jan, Kanoboerderij De Reusel, Van Velthoven, Frank Vogels, Homeij, Fista Middelbeers, Benegas, Epi, oma Hekker, Fam. Verhoeven, Dors(t)vlegels, Fam. Aarts, Gerard Antonis, Vision Jongerencentrum, Horeca Moergestel, 3x3 BVB van Gisbergen, Van Dal Kunststoffen, Van Dam Partners, Taxi van de Loo, Kindertherapeute M. Klomberg, Fysiotherapie Wevers, VDK-Agri, Dovako, Metamar Design, Schildersbedrijf Verbakel, CSO, Marébouw, de Moergestelse sauwelaars. Ook zonder de steun van spelleidleiding, bri gadiers en overige hulpen zou de jeugdvakantie week niet kunnen. Bedankt: Theo Verhagen, Sjef Schilders, Piet en Martha Kogels, Nelly van Haaren, Miriam Aarts, Marion Burgers, Maarten van Gils, José op 't Hoog, Willy-Anne Roozen, Wilma van Doormalen, Ria en Ad Kolen, Terry Vogels, Martijn van de Wouw, Nathalie Verberk, Alex Smetsers, Frank Kouwenberg, Anne-Katrien Bakkers, Maartje en Elles, Nea en Judith. Voor het verzorgen van de inwendige mens, het verrichten van allerlei hand-en-spandien sten en de EHBO willen we bedanken: Wilma van de Wouw, Riky Bergman, Sjan en Frans Poppelaars, Ciaen Ad Nouwens, Jan Brekelmans, Angelique de Jong, Frankie van Boxtel. En natuurlijk kunnen we niet zonder onze onvolprezen leiding: Leen en Joke, Bianca Wolfs, Na het overweldigende succes van de fietstocht van afgelopen maand, waaraan een gigantisch aantal van 85 fietsers aan hebben deelgenomen, begint Vereniging Bierproeven dit seizoen met een proef avond met zomerse bieren. Buurtvereniging ’Paopenlaand’ werd opgericht en ontwikkelde zich tot een gezellige en actieve vereniging, die elk jaar de nodige activiteiten organiseert voor haar leden. Zo is er ieder jaar paaseieren zoeken voor de kinderen, een fami- liefietstocht, een creatieve workshop in de ker sttijd en niet te vergeten het onder de leden inmiddels welbekende buurtfeest, ofwel ’t Paopenfist. Dit jaar was het Paopenfist heel speciaal, want er waren twee zaken die de moeite van het vieren waard waren. Ten eerste vierden we het vijfjarig bestaan van onze buurtver eniging en ten tweede werd ons speeltuintje op het plein aan het Pastoor Müskenshof nu dan echt officieel geopend. Een beetje laat zult u denken, maar daar hadden wij onze rede nen voor. Van Berlaere Vastgoedontwikkeling kreeg onze buurt een mooi speeltoestel cadeau toen de Yvonne en Anke, Sanne en Marlies, Marian en Rianne, Wilma en Anita, Annerie en Inge, Koen en Willie, Lotte en Anne, Graard en Nick, Sjan en Peter, Miriam, Majella en Maartje, Lia en Miranda, Kim, Aniek en Peggy, Moniek en Marleen, Ilse en Lindsey, Pelle en Robin, Yvonne en Hanneke, Niek en Wesley, Rinske en Janneke, Sanne en Lynn, Kim en Lotte, Jelmer en Rik, Marjo en Rebecca, Angela en Tristan, Toos en Leonie, Raoul, Rachel en Mark, Jenny en Tessa, Harm, Paul en Johan, Eric en Femke, Claartje, Carina, Aukje en Wim, Ruud en Ruud, Daniëlle en Ankie, Wendy en Neeltje, Roel en Marlijn, Gijs en Pim, Kees en Geke, Pauline en Carlijn, Manou en Niels, Bas en Hylke,Jolanda en Marieke en de diverse invallers. Iedereen die tijdens de jeugdvakantieweek iets is kwijtgeraakt, kan de gevonden voorwerpen komen bekijken bij de Fam. Mallens, Koren straat 6. Tot vrijdag 12 september kunt u op werkdagen tussen 17.00 en 20.00 bij hen terecht. Daarna worden de overgebleven spullen opge ruimd. Volgend jaar is de jeugdvakantieweek, in tegen stelling tot andere jaren, niet in de laatste week van de zomervakantie, maar de voorlaatste week. Dit is van 23 t/m 27 augustus 2004. di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u wijk werd opgeleverd. Ook de gemeente liet zich niet onbetuigd en plaatste een mandschommel die door onze jeugd zeer intensief gebruikt wordt. Echter, wij als buurbewoners vonden dit nog niet genoeg en dus zijn we op zoek gegaan naar sponsors. Die hebben we gevonden in de gedaante van de volgende bedrijven: Rabobank Moergestel, Autobedrijf Donkers, De Kring Interieurbouw en Montagebedrijf Kemo. Dankzij deze bedrijven konden wij nog enkele speeltoestellen bijkopen en toen de inrichting van het plein een beetje was aangepast, vond het bestuur van Paopenlaand de tijd rijp om deze gezellige speelplek officieel, in het bijzijn van de sponsors, te openen. Dat gebeurde afgelopen zaterdag 30 augustus. Voor de kinderen was er die middag een heel leuke vossenjacht door de wijk, natuurlijk met de nodige versnaperingen, en rond de klok van vijf was het grote moment aangebroken. Het toeval wilde dat Bart Hoefnagels, die met zijn familie als laatste nieuwe buurtlid werd ge noteerd, jarig was. Aan Bart dus de eer om de opening, samen met de sponsors, te verrichten. Bart werd in de mandschommel gezet en kreeg een flinke duw van de sponsors, terwijl alle kinderen uit de buurt confetti over hem heen strooiden. Het geheel zag er erg feestelijk uit, zeker toen hierna ook nog eens zo’n 50 bal lonnen werden opgelaten. Na het officiële gedeelte kregen de kinderen alle maal frietjes met knakworst en daarna begon de barbecue voor de grote mensen die over ging in een gezellig feest in de grote feesttent. Al met al een zeer geslaagde middag en avond, ook dankzij het heel redelijke weer. Bij deze nogmaals heel veel dank aan de sponsors en ook aan alle mensen die het Paopenfist weer tot een succes wisten te maken. Op naar de volgende vijf jaar! ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 1 v -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1