Oisterwijk 1 1 2 Nouwens NOTARIS Workshop Verkeer en Vervoer I www.verhuistip.nl Onbekend maakt onbemind Beginnerscursus countrydansen KBO Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken Wat zijn uw ideeën over het verkeer en vervoer in de gemeente Oisterwijk? Laat het ons weten! Alarmnummer voor als het écht nodig is... FRANS VAN DER BRUGGEN Stucadoorsbedrij f BAERDIJK 20 OISTERWIJK TEL.013-52868 47 FAX 013-521 65 11 E- M AIL: notaris@vanheesewi jk.knb.nl mr. drs. h.g.j.c.m. van heesewijk -tunfeitAiwn/cjJce noto-riti- Abdij van Averbodestraat 22, 5037 CB Tilburg Telefoon (013) 467 34 97 Mobiel (06) 51 18 84 49 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Ook geïnteresseerd in het o zo gezellige countrydansen? Maandag 8 september start Never Give Up Countrydancers weer met een beginnerscursus onder leiding van gediplomeerd instructrice Diny Keizer. Dit vindt plaats in Partyboerderij ‘t Draaiboompje. Als u op zoek bent naar ’n club waar gezelligheid en saamhorigheid hoog in het vaandel staan kom dan eens ’n kijkje nemen. Ook bent u van harte welkom op onze vrije dansmiddagen iede re 2e en 4e zondagmiddag van de maand. Op deze middagen kunt u onder het genot van ’n hapje en ’n drankje dansen op verzoek, want Never Give Up stands for quality! Info: (073) 649 9222. Stijldansen Bent U 50 jaar of ouder, kom dan bij ons bewe gen op muziek. Dat is gezond voor lichaam en geest en voor ons elke keer weer een feest! Ook dit jaar organiseert de K.B.O. te Moergestel, tezamen met de Stichting Welzijn Ouderen (S.W.O.), stijldansen voor senioren. De lessen zijn zowel voor beginners als gevorderden en staan onder deskundige leiding van dansleraar Nico Kuiper uit Tilburg. Elke woensdag vanaf 13.30 uur tot 14.30 uur is er dansles in het Verenigingsgebouw Den Donk, Bosstraat la, te Moergestel. Aansluitend is er dan - na de kof- fie/thee-pauze - nog tot 16.00 uur gelegenheid om te dansen te oefenen of te buurten. De cursus begint in september 2003 en ein digt in april 2004. Naast deze lessen, hebben we ook nog enkele gezellige dans- avonden en organiseren we één maal per jaar een diner-dansant, allemaal oer gezellig dus! Als U geen lid bent van de K.B.O.of in een andere plaats woont, dan bent U bij ons ook van harte welkom! De kosten worden grotendeels vergoed door de S.W.O.de eigen bijdrage varieert van ruim 20,- tot - 30,- per seizoen. Wil U meer informatie, bel of praat dan eens met onze contactpersoon Kees Buiter, hij zal U graag geheel vrijblijvend te woord staan. Zijn adres is: C. Buiter, Kriekenakker 25,5066 MJ Moergestel, Tel. 513 3348 bgg. 06-25333276. Graag svp voor 7 september 2003 aanmelden bij bovenvermeld adres. - Wist U, dat er in “De Roozendries” op maan dagmiddag, woensdagmiddag en vrijdag middag tussen 12.00 en 13.00 uur de gele genheid is om eens heerlijk uit eten te gaan? - Wist U, dat er dan een 3-gangen maaltijd op tafel wordt gezet, bestaande uit een heerlijke soep, een hoofdgerecht met vlees of vis en div. soorten aardappelen, zoals frites, puree of gebakken aardappelen en met natuurlijk vol doende groenten alsmede een nagerecht? - Wist U, dat daarvoor de tafel feestelijk gedekt wordt? - Wist U, dat deze feestelijke maaltijd is voor behouden aan 55+ers, ofU nou alleenstaand bent of een echtpaar vormt? - Wist U, dat U daarbij zélf een keuze kunt maken op welke dag of op welke dagen U wilt komen eten? - Wist U, dat er in den lande en óók in onze regio al vele jaren dergelijke voorzieningen bestaan? - Wist dat het uitgangspunt daarbij is om gezamenlijk een sociaal ontmoetingspunt te creëren waarbij de maaltijd het aankno pingspunt vormt? - Wist U, dat een gezamenlijke maaltijd bij uitstek hét middel is om nieuwe impulsen te geven aan een goede daginvulling? - Wist U, dat de maaltijden verzorgd worden door “DeRunne”? - Wist U, dat U het voor ’t geld niet hoeft te laten? - Wist U, dat U nergens anders voor maar 4,68 ’n 3-gangen-maaltijd voorgezet kunt krijgen? - Wist U, dat vriéndelijke vrijwilligers U als een vorst bedienen? - Wist U, dat U - om te kunnen deelnemen - U zich daarvoor dient aan te melden bij Jacqueline Vis-van de Wouw? - Wist U, dat U haar kunt bereiken onder tele foonnummer 513 2523 of op haar adres Raamackerstraat 10? - Wist U, dat deze maaltijdvoorziening gedra gen wordt door de Kath. Bond van Ouderen, de Stichting Welzijn Ouderen en de Stichting De Runne? - Wist U, dat de organisatie graag in contact wil komen met vrijwilligers die gedurende het gebruiken van de maaltijd de handen uit de mouw willen steken? - Wist U, dat U het voor de tijd die ermee gemoeid is het niet hoeft te laten? - Wist U, dat U voor aanmelding als vrijwilli ger ook terecht kunt bij Jacqueline Vis? - Wist U, dat wij als organisatie graag zouden willen dat dit project in Moergestel van de grond komt en een succes wordt? - Wist U, dat wij dan ook vol verwachting uit zien naar Uw reactie? ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2003 PAGINA 4 www.wketelaars.nl 1'niËMyï' Ledeboerstraot 22 5048 AD Tilburg Geeft u zich vóór uiterlijk 16 september 2003 op! Let op: Onderstaande strook hierlangs afknippen en opsturen naar de gemeente Oisterwijk NAAM: ADRES: POSTCODE EN WOONPLAATS: - GEEFT ZICH OP VOOR DE WORKSHOP VAN: - WENST DEEL TE NEMEN AAN WORKSHOPTHEMA: Verkeersveiligheid Bereikbaarheid gemeente woensdag 24 september 2003 in 'Den Boogaard' in Moergestel woensdag 1 oktober 2003 in 'De Kunstkring' in Oisterwijk (doorhalen hetgeen NIET van toepassing is) Leefbaarheid (bepaal uw eerste en tweede keuze door achter het thema het cijfer 1 en 2 te plaatsen) - Bij 'Verkeersveiligheid' wordt uitgegaan van een objectief en een subjectief deel. Onder objec tief vallen ongevallen en tot subjectief behoort het gevoel van onveiligheid. Voor de aanpak van verkeersonveiligheid zijn de volgende maatregelen mogelijk: enerzijds infrastructureel, zoals snel heidsremmers en anderzijds niet-infrastructureel, bijvoorbeeld handhaving en educatie. Inventarisatie knelpunten in verkeer De gemeente Oisterwijk organiseert twee workshops over Verkeer, met de bedoeling een goed beeld te krijgen van de knelpunten in het verkeer. Mede aan de hand van de geïnventariseerde knelpunten zal begin 2004 een nieuw verkeersplan worden opgesteld. Keuze uit 3 thema's Het nieuwe verkeersplan omvat 3 centrale thema's, te weten: Verkeersveiligheid, Bereikbaarheid en Leefbaarheid. Bij uw aanmelding voor deelname aan een workshopavond moet u aangeven welke twee thema's uw voorkeur hebben, onder vermelding van eerste en tweede keuze. Voor alle drie de thema's worden groepen gevormd met een gelijk aantal deelnemers (maximaal 8 personen). Elke groep stelt eerst een top 8 van knelpunten samen. Vervolgens wordt er gewerkt aan moge lijke oplossingen. - Onder 'Leefbaarheid' valt een aantal aspecten die (soms zijdelings) met verkeer te maken heb ben. Hierbij spelen allerlei hinderlijke zaken, zoals geluid, trilling, stank, zicht en parkeren. Daarnaast hebben ook onderwerpen zoals de onmogelijkheid vanwege barrières om over te steken en sociale veiligheid met leefbaarheid te maken. Nadere informatie Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met de heer F. Molenschot, bereikbaar onder telefoonnummer (013) 52 91 281 of via zijn e-mailadres frank.molenschot@oisterwijk.nl. - De mate van 'Bereikbaarheid' heeft te maken met een bepaald gebied of kern. Bereikbaarheid is meestal afhankelijk van de wijze van vervoer. Hierbij moet u denken aan fietsen, openbaar vervoer, auto- en vrachtverkeer, plus nood- en hulpdiensten. Verder is niet alleen de vervoers wijze, maar ook het vervoersmotief van belang. Daarbij gaat het om school-, recreatief-, zake lijk- en woon-werkverkeer. Om de (on)bereikbaarheid aan te pakken is een scala aan maatrege len mogelijk. W. Ketelaars Oirschotseweg 60 5066 CJ Moergestel Tel. (013) 513 1339 Fax (013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 INTERNATIONALE VERHUIS- ONDERNEMING Speciaal adres voor piano-, vleugel-, en brand ka stfran sport MERKENDE Tel. (013) 467 05 26 Fax (013) 467 21 09 VERHUIZERS e-mail: info@nouwens-verhuizingen.nl Verhuizingen Tilburg projectverhuizingen opslag van inboedels verpakkingen voor overzee verhuislift beschikbaar Van Heesewijk Deelname workshop Wat betreft Moergestel wordt op woensdag 24 september 2003 in Den Boogaard aan het St Jansplein 5 in Moergestel een workshopavond gehouden. Voor Oisterwijk gebeurt dat op woensdag 1 okto ber 2003 in de Kunstkring aan de Stationsstraat 3 in Oisterwijk. Beide avonden beginnen om 19.30 uur en duren tot ongeveer 22.30 uur. Voor de organisatie is het wenselijk het aantal deelnemers te weten. In verband daarmee kunt u zich tot uiterlijk 16 september 2003 voor een van deze avonden aanmelden. U treft daarvoor onder staand een aanmeldstrook aan, die u na invulling naar het hierna volgende adres kunt sturen. U hoeft dan geen postzegel te gebruiken. Adres: Gemeente Oisterwijk afdeling Gemeentewerken Antwoordnummer 12 5060 VB Oisterwijk

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 4