Medewerker m/v n pi BIBLIOTHEEK Hèükel Gemèükel: groots evenement in parmantig klein dorpje stichting^penbare voor de afdeling groente en fruit Auditie Protestantse Gemeente Oisterwijk Vanwege het succes van JUMBO Denissen te MOERGESTEL zoeken wij: JUMBO is een snelgroeiende supermarktketen met 52 vestigingen voornamelijk in Zuid Nederland. Met de formule van JUMBO: 'De Zeven Zekerheden' staat de consument meer dan ooit centraal. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau. Kortom de beste supermarkt in de buurt. Wij bieden: - Een fulltime baan - Goed salaris conform CAO. - Diverse doorgroeimogelijkheden - Vakgerichte cursusmogelijkheden - Prettige werksfeer in een gezond bedrijf Klantvriendelijkheid is erg belangrijk in deze baan. Ben je uitgestudeerd (doordat je er bijvoorbeeld geen zin meer in hebt) dan liggen er bij ons mogelijkheden voor je. Heb jij interesse in deze functie, kom dan langs of schrijf naar: JUMBO Denissen T.a.v. de heer Denissen Rootven 38 5066 AX Moergestel of bel voor meer informatie: 013-513 2359 MOERGESTEL Camel Trophy met fietsen en Heukelomse prijzenregen Vervolg van pag. 1 Wie maakt Jumbo nóg beter? J JJj D Met vriendelijke groeten, Theo Schepens, pastoraal werker pluhangen, maar dan veel origineler. Er zijn dweilorkesten. Straattheatergroepen zwerven over het weiland waarop de feesttent met bier tap staat. Het ‘feestweiland’ ligt langs de weg van Berkel-Enschot naar Oisterwijk. Het eve nement duurt van 13.30 uur tot 18.00 uur. Het Hèükel Gemèükel kent twee hoogte punten. De eerste is een alternatief voor de kamelenrace waarmee het Heukeloms eve nement twee keer op rij goede sier heeft gemaakt. Hardlopende kamelen zijn in Nederland niet meer beschikbaar. Het alter- ’t Is weer voorbij... De zomervakantie is vanaf 1 september weer voorbij. Vanaf die datum zijn de openingstij den van de bibliotheek Moergestel: Maandag15.00 - 20.00 uur Woensdag14.30 - 17.30 uur Donderdag14.30 - 17.30 uur Vrijdag15.00 - 20.00 uur. Stichting Musivo 2000 Oisterwijk doet nog maals een oproep i.v.m een auditie voor de nieuwe musical "Maroesja". Uitvoeringen 15/17 oktober 2004. Wij zoeken kandidaten en wel voor spel/zang/koor, zowel mannen als vrouwen vanaf 16 jaar. Zondag 31 augustus: Kerkstraat 64: voorganger mw. dr. M. van Baest uit Tilburg. Aanvang: 10.15 uur. Kivitslaan: voorganger mw. ds. W. van Egmond. Aanvang: 9.30 uur. De Schriftlezingen zijn: Zacharia 8:4-8,20-23( het is beter het hele gedeelte te lezen van 4-23) en Marcus 8: 22-26. In de Kerkstraat is er Kindernevendienst. dat dat allemaal steeds moeilijker wordt en dat er eigenlijk nood is aan een paar vrijwilligers die zo af en toe eens met een zuster willen wan delen of een boodschap doen in het dorp. Ik vond meteen dat hier een taak ligt voor de parochie of voor het dorp. Vroeger hebben de zusters ons geholpen, nu ligt er een vraag of wij hen kunnen helpen. Het gaat nog maar om een korte tijd dat ze onder ons zijn, hooguit twee jaar. En het zou eigenlijk een mooi afscheids cadeau voor hen zijn: dat wij voor de tijd dat ze nog hier zijn, eraan bijdragen dat ze een goede oude dag hebben. Ik heb beloofd hier werk van te maken. Er moeten toch mensen te vinden zijn, die met plezier wat tijd over heb ben voor deze zusters? De gemoedelijkheid, van een soort die bijna ver dwenen is, was daar debet aan. Eigenlijk is die gemoedelijkheid de grootste attractie. Er is van alles te beleven, zoals de agrarische sport ‘gaf- felhangen’. Te vergelijken met het stadse para- Het tweede hoogtepunt is een Rad van Avontuur (Fortuin). Op zich totaal niets bijzonders. Maar de inwoners van Heukelom hebben er wel iets bijzonders van gemaakt. Met dit Rad van Fortuin zijn louter prijzen te winnen die deze kleine gemeenschap zelf heeft voortgebracht. Dat zijn vooral agrarische- en tuinbouwpro ducten. Deze originaliteit, waaruit de zelfbe wustheid van deze kleine kern spreekt, zou alleen al een reden kunnen zijn zondag 31 augustus eens een kijkje te gaan nemen op het Hèükel Gemèükel van Heukelom. Voor meer informatie: www.heukel-gemeu- kel.nl Het Hèükel Gemèükel werd zes jaar geleden voor de eerste keer georganiseerd toen Heukelom het zilveren feest vierde van het jaarlijkse buurtfeest. De feesttent stond op zon dag leeg. Op initiatief van het Heukeloms Hèrmenieke (moet een mens ooit gehoord heb ben) werd een naar buiten toe gericht evenement gehouden. Dat was meteen een groot succes, een succes dat drie jaar geleden dubbel en dwars werd geëvenaard. Elk zichzelf respecterend dorp heeft tegen woordig een flink evenement waarmee het zich kan presenteren. Het kleine Heukelom kan niet achterblijven. Op zondag 31 augus tus wordt voor de derde keer het Hèükel Gemèükel gehouden. Een van de bijzonder heden van dit sympathieke evenement is dat prijzen zijn te winnen die bestaan uit pro ducten van deze agrarische gemeenschap. Zoals champignons, aardbeien, zuivelpro ducten, vlees van een varken en zelfgemaakte jam. PAGINA 3 natief is een Camel Trophy-wedstrijd met tweepersoonsfietsen (een soort Piet Plezier). Met deze fietsen moet zo snel mogelijk een parcours met hindernissen worden afgelegd. Alleen al het kijken naar de verrichtingen is gegarandeerd lachen geblazen. Dit waren zo wat krenten uit de ‘pastorale pap’. Er valt nog ontzettend veel meer te vertellen, maar ik moet me beperken. Beste Theo, ik wens jou alle goeds toe bij je werk en ik wens vreugde, vrede, veiligheid en vriend schap toe aan de kinderen die aan jouw zorg zijn toevertrouwd. Hopelijk wordt het dit jaar weer een succesvolle ToerMee. Vrijdag 5 september Opening seizoen met ’n optreden van Charlene. Vanaf 21.00 uur in ’t Draaiboompje. Vrijdag 19 september: Opbouwen feesttent aan de Heuvelstraat vanaf 18.30 uur. ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2003 Het evenement vindt eens in de drie jaar plaats. Het grootste deel van de driehonderd inwo ners is er bij betrokken. De originele naam van het gratis toegankelijke evenement geeft per fect weer waar het tijdens het Hèükel Gemèükel om draait. Hèükel is de dialectnaam van Heukelom. Gemèükel is een schitterende dia- lectuitdrukking die zoiets wil zeggen als ‘zom aar wat aandoen op een gemoedelijke manier’. OISTERWIJK EN MOERGESTEL Een aantal inwoners van Heukelom toont enige producten die te winnen zijn tijdens het Hèükel Gemèükel op zondag 31 augustus.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3