Middels Héél véél keus in mooie zitplaatsen!!! Culinaire verrijking door Linnen Groot succes voor Heartbreakers Natuurtheater Oisterwijk presenteert: Luuk’s poppentheater Voor de allerliefste geboortekaartjes... ik heb je nodig ■RM I -V j- r— Wegens enkele problemen kon het dit jaar niet doorgaan, maar daar voor in de plaats is er voor de ouders een Tango Bossalon georganiseerd, op de locatie van het Boscafé de Rode Lelie. Tan- queros uit alle landen zijn uitgenodigd evenals alle andere mensen die van Tango muziek houden. Deze week vol plezier voorjong en oud vind plaats van 21 juli t/m 25 juli. De poppenkast begint 's middags om half 3 en de entree be draagt 4 euro. De Tango avond vindt plaats op vrijdag 25 juli van 20.00 tot 24.00 uur en de entree bedraagt 4 euro. MOERGESTEL De complete woninginrichter Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 DRUNEN HAAREN Van maandag 21 juli t/m vrijdag 25 juli speelt poppenspeler Luuk elke dag 2 voorstellingen met Jan Klaassen, waaronder de verjaardag van Jan Klaassen, de geheimzinnige Kist, de Regen boog en de Heksenwedstrijd. Elke dag dus twee leuke en spannende voorstellingen gevolgd door een kleine workshop, waarbij de kinderen (onder leiding van de poppenspeler) in een van de 5 poppenkasten een stukje kunnen instude ren en opvoeren voor de ouders en de andere kinderen. De kinderen mogen hun eigen pop pen meenemen, maar.je moet er snel bijzijn, want vol is vol. De nacht van Jan Klaassen is er dit jaar niet bij. samen met de enthousiaste inzet van zowel leerlingen als leerkrachten, deze musical voor alle toeschouwers tot een spektakel om naar te kijken. Voor en na het optreden werden er ’’kunst voorwerpen” verkocht ten behoeve van La Troupe Lenga. Alle voorwerpen waren de af gelopen tijd door de leerlingen zelf gemaakt. La Troupe Lenga is een groep kinderen uit Burkino Faso, die de school onlangs bezocht en waar de leerlingen graag iets voor wilden doen. Door de verkoop van de kunst kan een aardig bedrag naar Afrika overgemaakt wor den. Al met al een hele geslaagde musical die door het prima weer, de grote opkomst van toeschou wers en de fantastische inzet van leerlingen, leerkrachten en ouders zeker voor herhaling vat baar is. Komt u volgend jaar ook kijken? Sinds eind juni is Oisterwijk een restaurant rijker. Patron-propriétaire is Alwin Houwing, een enthousiaste en ervaren horeca-man die zijn sporen reeds verdiende bij diverse restaurants in binnen- en buitenland. Een gedreven persoon met één missie; zijn gasten tot in de kleinste details van dienst te zijn. Alwin weet zich ondersteund door een sterke keukenbrigade, onder de ervaren leiding van Chef de Cuisine Ronald Tausch. Ronald werk te eerder als sous-chef bij de Swaen in Oisterwijk en ontwikkelde zich verder in het sterrenres taurant La Rive van het Amstel Hotel. Een garantie voor een culinair verrassende avond. De inrichting van Linnen is een oase op zich. De entourage straalt warmte uit, maar blijft toch trendy. Het restaurant beschikt over een deels gescheiden lounge-ruimte waar de gasten worden verwelkomd en hun eerste drankje ont vangen. Men kan zich daar vast oriënteren op de kaart; de gerechten worden één voor één stijl vol op de wand geprojecteerd. Éénmaal in het restaurant ontvangt de gast een gevarieerde menukaart, gebonden in... linnen. Ook buiten bestaat de mogelijkheid voor lunch en diner. Het terras is ingericht met veel groen en roept herinneringen op aan een Italiaans binnenpleintje. Zo blijft een etentje in de buiten lucht toch een intieme belevenis. Ervaring, toewijding en creativiteit zijn de uit gangspunten bij Linnen. Daarnaast zorgen de strak gedekte tafels, de sublieme wijnen en de eigen visie ervoor dat de gast zich bij Linnen altijd voelt als middelpunt van een verrassende avond. Restaurant Linnen, Gemullehoekenweg 5, 5061 MA Oisterwijk. Tel. 521 2374. Dinsdag en woensdag gesloten. De musical Heartbreakers, geheel uitgevoerd door leerlingen van Openbare Basis school de Bienekebolders, was een groot succes. Vrijdag 11 juli werd het schoolplein van de Bienekebolders omgetoverd tot een theater, waar familie en vrienden van de leerlingen konden genieten van twee span nende en boeiende voorstellingen. Ieder jaar verzorgen de achtstegroepers een afscheidsmusical. Op de Bienekebolders zijn het echter niet alleen de schoolverlaters die een rol hebben in de musical, maar alle leerlingen spe len mee. Dit keer zaten er uit alle groepen kin deren in het koor en speelden de kleuters een hoofdrol in de ’’Nachtmerriedans” en de ”Heb- bendans”. Weer anderen zongen en dansten in de "Vampierdans” en de ’’Hartenklep”. De ’’Rookrap” en en het lied ’’Hartenloos” werden vol overgave meegezongen. Aan de titels is te zien dat het een spannend verhaal is. Hoe kan het ook anders met lied teksten van Paul van Loon, bij velen bekend van zijn Griezelbus- en Kippenvelverhalen. Naast Vampiers en Zombies gaat het verhaal echter ook over gezond leven, je hart en roken (niet roken dus!). Dat ’’gezonde” en spannende verhaal maakte, Ook dit jaar is Jan Klaassen er weer met al zijn vrienden om alle kinderen uit Oisterwijk en omgeving een leuke dag te bezorgen. ,s (gratis) parkeerruimte blJ onze winkels in overvloed!!! ««•“•“’ïL' t DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 16 JULI 2003 PAGINA 3 World Vision bel 0900 0255 (I0 ctpm) of surf naar www.worldvision.nl Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 giro 99 world vision, amersfoort Voor de thuisblijvers... k 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3