vrijwilligers Personeel gevraagd Zoek n sponsor voor ToerMee, (al is het er maar één...) TOE Jan en Erik in Natuurtheater Oisterwijk met Brabants cabaret op een mooie zomeravond F Doe Stichting Huifbedrijden De Vosjes' is op zoek naar In drie etappes op de fiets van Erik Dekker. mee!! Voor informatie: Harrie Smolders, 513 2403 Rabobank Minimum leeftijd 18 jaar en enige ervaring of opleiding is een pré. Tel. (013) 513 1315 - Fax (013) 513 2073 - www.draaiboompje.nl Ter versterking van ons keukenteam, zoeken wij een meisje of jongen die onze kok kan helpen met het bereiden van maaltijden voor groepen evenals het maken van schalen voor koud en warme buffetten. Na een korte inwerkperiode moet je de kleine kaart t.b.v. ons eetcafé alleen kunnen bereiden. Werktijden zijn in overleg maar zijn meestal op vrijdag, zaterdag en zondag, gemid deld 10 uren per week. Wil je meer informatie...? Bel dan voor een afspraak naar 013 - 5131315 en vraag naar Ben van Esch. die per week 1 halve dag 2 halve dagen of 1 hele dag mee willen helpen huifbedrijden voor verstandelijk en lichamelijk gehandicapten. kante types, zoals de musici, de vakbondsman en de vakantiereis met hullie Drieka van de par tij zullen zijn. Het wordt een avond vol weemoed, nostalgie, maar vooral Brabantse humor. inlichtingen bij Frans de Laat Tel. 06-20072090 Of (013) 513 2293 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 1. Haal nu de Rabox®Wielereditie.* 2. Ga internetbankieren. 3. En win de originele fiets van Erik Dekker. fietsen uit solidariteit. Dus op de woensdagen 16,23 en 30 juli bent u welkom in het Natuurtheater, aanvang 20.30 uur. De entree bedraagt 7,50. Bij slecht weer gaat het programma gewoon door in vestzaktheater De Witte Lelie, aan de achterkant van het Natuurtheater. Reserveren is dan noodzakelijk, omdat dit zaaltje maar 65 stoelen heeft: 528 3225. Weer of geen weer: Op drie woensdagavonden in juli treden Jan van Rijthoven en Erik Potters weer op in het Natuurtheater in Oisterwijk. In dit avondvullend optreden zijn de leukste stukskes uit hun programma’s Vollek! en Balkenbrij op genomen. De avond wordt een aaneenschakeling van Brabantse conferences, luisterliedjes en types, en de thema’s handelen over het Brabant van vroeger en nu. Jan en Erik zijn nog niet toe aan een nieuw pro gramma, omdat ze op dit moment met Balken brij optreden. Toch wil het Natuurtheater ook dit jaar cabaret van eigen bodem brengen, om net als vorig jaar niet alleen Oisterwijkse caba- retliefhebbers, maar ook onze vakantiegasten en Brabanders uit de regio naar het openlucht theater te trekken. Daarom is in overleg gekozen voor een programma met de hoogtepunten uit hun beide shows, aangevuld met enkele nieuwe sketches. Aan het programma is flink gesleuteld. U zult zeker de mooie Brabantse luisterliedjes kunnen horen, ingeleid door komische confe rences, en we gaan er van uit dat enkele mar- Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is.. ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 9 JULI 2003 vervolg voorpagina wat lekkers, je kunt ’n spelletje doen en je krijgt ’n ijsje. Lijkt het je wat of wil je eerst nog meer infor matie? Bel dan gerust naar Harrie Smolders, Burg, van Heeswijkstraat 9, tel. 513 2403. Hij kan je er alles van vertellen! De 23e Toer Mee gaat zondag 31 augustus van start vanaf het St. Jansplein. Tussen 11.00 en 13.30 uur kan gestart worden voor mooi uit gezette routes in de natuur van Moergestel en omgeving. Hf PAGINA 5 •Zolang do yatnata Partyboerderij 't Draaiboompje Café Terras Restaurant Catering

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5