van fanfois is deze dag in de winlf in dtaaren van 9.00-16.00 uur. Extra inzameling speelgoed Lokale Omroep MTV Oproep! Natuurlijk is de koffie ffaar en maken we er 'ngezettige dag van want... er is nog meer.. als u op zaterdag 5juli a.s. francois tMic/iiels komt feliciteren met z’n 30e verjaardag! Xjo Micpiels GRATIS WAARDEBON* Groot pretpaleis in Moergestel 1 III ik heb je nodig IHm - v Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. - De openingstijden: vrijdag van 17.00 tot 01.00 uur; zaterdag van 13.00 tot 01.00 uur; zondag van 13.00 tot 24.00 uur; maandag van 13.00 tot 24.00 uur; dinsdag van 13.00 tot 24.00 uur. HAAREN MOERGESTEL DRUNEN In samenwerking met SFOR zijn wij voor een ziekenhuis in Bugonjo, Bosnië, een extra inzameling begonnen van speelgoed, knuffels en baby- en kinderkleding. Als een en ander verzameld is zal SFOR zorgdragen voor het transport naar de plaats van bestemming en voor de overdracht aan het ziekenhuis aldaar. Heeft u nog goed, schoon en heel speelgoed en/of baby- en kinderkle ding staan laat het ons dan a.u.b. weten. Het wordt dan bij u opgehaald. Waar wij vooral erg blij mee zijn is speelgoed voor jongmens en meis jes van 10-15 jaar. Voor deze leeftijdsgroep is het erg moeilijk om goed speelgoed te krijgen. Dus kijkt u de kasten nog eens na en denk aan ons als u gaat opruimen. De kinderen in Bugonjo zullen er erg blij mee zijn. Stichting Mensen werken voor Mensen: Leen van Herck, Moergestel, Tel. 513 2567. Van tijd tot tijd krijgen wij te horen dat het zo jammer is, dat er van een bepaalde plaatselijke gebeurtenis of activiteit, géén verslag is gedaan via de lokale om roep MTV. Wat MTV betreft is dat beslist géén onwil, maar vaak te wijten aan het feit dat: wij daar niet of vaak te laat van op de hoogte werden gesteld, of: onze beschikbare mensen (allemaal vrijwil ligers) op dat moment reeds bezet waren. Vandaar deze OPROEP aan alle plaatselijke verenigingen, comité’s, organisaties en clubs: gaat u binnenkort een activiteit organiseren, laat dat ons dan a.u.b. vooral tijdig weten!!! Wij: de lokale omroep MTV, vinden plaatselijke acti viteiten meer dan de moeite waard, en zullen dan ook onze uiterste best doen om dat ’in beeld te brengen’. Uiteraard voor zover dit alles past binnen onze mogelijkheden en de gestelde programma-eisen. Uw activiteiten kunt u op de volgende manie ren bij MTV kenbaar maken: via e-mail: info@moergesteltv.nl schriftelijk: Lokale Omroep MTV, Industrieweg 16, 5066 CJ Moergestel telefonisch: 521 5586 (Jan van Eijndhoven) De lokale omroep MTV is er voor U: maar rekent ook op U! KINDERVRIENDEN Veel extra én vooral jong publiek verwacht Duursma op vrijdag 4 juli tijdens het bezoek van kindervriend Bob de Bouwer aan het ker misterrein. Deze TV-held - iedere dag te zien op Fox Kids - is enorm populair onder de jeugd. ”Hi j neemt vanaf 19.00 uur alle tijd om met de Hierbij moet worden gedacht aan de Bowler Roller, Kamelenrace, vuilnisbakkenspel, grijp- kraantjes, bussensport, Skeeball, Pusher, Jackpot en sperensport. Omkomen van de honger hoeft men op deze kermis ook niet. Er is gezorgd voor een gebak- en nougatkraam, visverkoop en een suikerspin- en popcornkraam. De complete woninginrichter kinderen op de foto te gaan en handjes te geven”, vertelt de kermisorganisator. ”Een hit op iedere kermis!” Groot zal ook de toeloop zijn als clown Bassie van het bekende TV-duo Bassie Adriaan zich op de kermis vertoont. De goed lachse clown stelt iedereen maandag 7 juli in de gelegenheid om samen met hem kermis te vieren. Misschien deelt Bassie zelfs wel gratis ritkaartjes uit! MOERGESTEL - Het Sint Jansplein, de Raadhuisstraat en Kerkstraat: alledrie zijn van 4 tot en met 8 juli het domein van tientallen kermisattracties. Vijf dagen lang staat Moergestel weer in het teken van het grootste openbare pretpaleis van Nederland. Jong en oud laat zich nog altijd naar het kermisterrein trekken voor een gezellig bezoekje. Bob de Bouwer en clown Bassie vergroten die feestvreugde alleen maar! Moergestel is één van de favoriete kermissen van organisator René Duursma. ”Het is er altijd echt Brabants gezellig”, zo meent de Hollander oprecht. Voldoende reden voor hem om ook dit jaar flink uit te pakken met enkele topattrac ties. Wat te denken van de Katapult, waarbij men in een soort kogel tientallen meters het luchtruim wordt ingeslingerd. Niet alleen de gene in de kogel voelt zijn maag even voor in de mond zitten. Ook voor het publiek, veilig op de grond, is de Katapult een indrukwekkend gevaarte om te zien! Bovendien kunnen de inwoners van Moergestel zich in de handen wrijven met de komst van de volledig opgeknapte en gerestylde Super- Bowl. ”Een superfraaie snelheidsmolen die ook nog eens de moeite van het bekijken waard is”, verzekert de kermisorganisator. In De American Wipp gaan de ’billen van de bank’, zoals Duursma het zelf graag omschrijft en in de autoscooter vindt vooral de iets oudere jeugd volop kermisvertier. CAPRIOLEN Op veel Brabantse kermissen is de Cake Walk, oftewel het Lunapark, niet weg te denken. Zo ook in Moergestel niet. Een echte gezinsattractie is ook het loopspookhuis en de Superrups. Voor de kleinere kermisbe zoekers staan een draaimolen, Wuzzle kindertrein en mini zweefmolen klaar. Niet helemaal nieuw op de vaderlandse kermis maar wel spectaculair zijn de trampolines. Deze zijn echter wel een maatje groter dan de exemplaren die tegenwoordig bij veel mensen in de tuin te vinden zijn. In speciale tuigjes kan jong en oud en de raarste capri olen uithalen. ’Altijd prijs’ geldt voor de jeugd bij het bekende lijntrek- en eendjesspel. Duursma vertelt dat ook diegenen die een gokje willen wagen of een spelletje willen spelen volledig aan hun trekken komen in Moergestel. Er is (gratis) Parkeerruimte bjj onze winkels in overvloed!!! 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 2 JULI 2003 PAGINA 3 feest! feest! feest! 'Deze bon (max. 1 per gezin) is geldig in onze winkels bij 'n aankoop van tenminste 150,- (niet geldig op aanbiedingen of in de opruiming). World Vision v i Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 giro 99 world vision, amersfoort bel 0900 0255 (10 ctpm) of surf naar www.worldvision.nl €30,-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3