Het is tijd voor een diplomamap Oisterwijk Mike van der Zanden genomineerd voor Paralympische Spelen 2004 Gesprek met de inwoners van Moergestel over leefbaarheid dorp Loon- en Transportbedrijf BRUURSvot Sportvereniging ’’ROEF!” H.S.V. De Rietvoorn Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Jeugdschaakclub Moergestel Moergestelse dartcompetitie 2003 R.S.V. EE.V.LO.R GRONDVERZET KIPTRAILERTRANSPORT CONTAINERSERVICE CULTUURTECHNISCHE WERKEN Maandagavond 30 juni 2003 Met kantoren in Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel Tel. (013) 513 1496 Fax (013) 513 3963 Je bent geslaagd! Gefeliciteerd! Waarschijnlijk staatje hoofd nu alleen maar naar vakantie en feesten met je klasgenoten. Een bezoek aan Rabobank De Hilver is dan wel het laatste waar je aan denkt. Sorry maar dan gaat er wel een gratis diplomamap aan je neus voorbij. En die is nou net zo handig als je straks gaat studeren en solliciteren Wij doen daar namelijk kopietjes in van je diploma en cijferlijst. Prettige vakantie. gemeente Dit gesprek van het College met de Moergestelse bevolking vindt plaats op maandag 30 juni, aanvang 19.30 uur in vergadercentrum 'Den Boogaard’, St. Jansplein 5 in Moergestel. U bent van harte welkom aan dit gesprek deel te nemen. Mocht u als voorbereiding hier op de reactie van het College op het dorpsontwikkelingsplan willen ontvangen, dan kunt u deze verkrijgen bij mevrouw F. Bergevoet. Zij is telefonisch bereikbaar onder nummer (013) 52 91 346. Ook voor overige vragen en/of opmerkingen kunt u bij haar terecht. Eind vorig jaar hebben de inwoners van Moergestel een dorpsontwikkelingsplan voor hun dorp opgesteld. Vervolgens hebben zij dit aangeboden aan de gemeente. In dit dorps ontwikkelingsplan staat hoe de inwoners van Moergestel aankijken tegen de leefbaarheid van hun dorp. Verder is hierin door middel van een aantal actiepunten aangegeven hoe de leefbaarheid kan worden behouden en verbeterd. Het College van de gemeente Oisterwijk heeft in de afgelopen maanden een reactie op deze punten geformuleerd. De volgende stap is nu het organiseren van een gesprek tussen het College en de inwoners van Moergestel over bedoelde actiepunten. De Hilver Heuvelstraat 20, 5066 PC Moergestel PAGINA 7 waaraan alle sporters uiteraard in eerste instan tie moeten voldoen’. Daarnaast dient Mike vormbehoud te tonen o.a. nog in de wedstrijden die komen gaan in onder meer nog Canada. We houden u op de hoogte. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 KONINGSVISSEN SENIOREN Op zondag 22 juni wordt op het Blekven gevist om de felbegeerde koningsbeker. De wedstrijd begint om 8.30 uur. Voor het Blekven geldt een voerbeperking van maxi maal 1 liter aangemaakt voer. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Jan Rokven 513 3122 of Hans van Esch 0499-571189. ROEF HANDBAL Donderdag 12 juni was de laatste trainings- avond voor de jeugd. Alle ouders waren uitge nodigd voor een bakske koffie en velen hadden daar gehoor aangegeven. We vonden het heel leuk dat jullie interesse toonden voor jullie kinderen, die weer een heel jaar heel enthou siast met handbal bezig zijn geweest. Op deze avond gingen we strafworpen nemen. Elk team kreeg een keeper toegewezen en ieder een mocht 3 pogingen wagen om te scoren, nou moet je natuurlijk ook nog een beetje geluk erbij hebben. Ook de ouders werden verzocht om mee te doen. De bekers voor de kinderen en wijn voor winnaars bij de vaders en moeders gingen naar: Gemengde D-jeugdMaxime Verwijmeren Meisjes C-jeugdAnne Roosen Ivo Rosenberg Inge van Velthoven Wedstrijden deze week Woensdag 18 juni; Epi 1 - Veerkes A; Veerkes Z - Plok; Donderdag 19 juni; ’t Draaiboompje - Café Cambrinus; Veerkes M - One hundred and Epi; Vrij deze week is Veerkes J. ARNHEM - De NebasNsg heeft zes leden van de nationale selectie zwemmen voorgedragen voor nominatie aan de Paralympische Spelen van Athene 2004. Alle zes zwemmers hebben tijdens de Wereldkampioenschappen in Argentinië voldaan aan de limiet voor deelna me aan de Paralympische Spelen. Een van de zes is onze dorpsgenoot Mike van der Zanden, Sportman van het Jaar 2002. Mike, qua handicap uitkomend in de S10 categorie, zwom de 100 meter vlinderslag in 1:01.82 minu ten. De Commissie Topsport van NOC*NSF heeft de voordracht inmiddels gehonoreerd. Een nominatie wordt niet vanzelfsprekend omge zet in kwalificatie voor de Paralympische Spelen Nog een paar partijen en dan is de strijd om het clubkampioenschap beslecht. De beste zes jeugdschakers van de club strijden om dit clubkampioenschap. Zoals het er nu naar uitziet hebben Mitch van Dijk en Tim van de Ven de beste papieren. Omdat Mitch nog drie uitgestelde partijen moet spelen zullen we maar niet koffiedik kij ken, maar naar alle schijn zou de partij tussen Mitch en Tim - die a.s. woensdag op het pro gramma staat - wel eens de meest beslissende kunnen zijn. De tussenstand is als volgt: 1. Tim van de Ven3,17 uit 4 2. Julian Hogervorst2,38 uit 5 3. Bram Wonnink1,96 uit 4 4. Erik van der Heijden1,67 uit 4 5. Mitch van Dijk1,5 uit 2 6. Mick Wonnink0,33 uit 3 Tot en met het einde van het seizoen mogen alle basisschoolleerlingen gratis en vrijblijvend mee doen! Terwijl t/m het einde van het jeugd- schaakseizoen de beste zes jeugdschakers strijd leveren om het clubkampioenschap zullen de andere jeugdschakers - en alle andere geïnte resseerde basisschoolleerlingen - bezig gehou den worden met allerlei denkspelletjes op het schaakbord, waarbij ze punten kunnen verdie nen. Elke week zijn er drie prijsjes te verdienen en op 3 juli krijgen de beste drie zelfs een beker! Alle Moergestelse basisschoolkinderen - die de basisregels van het schaken kennen - mogen hier gratis en vrijblijvend aan meedoen. Als je nog niet kunt schaken maar als je wel meer wilt weten over schaken dan biedt de schaak club je drie gratis kennismakingslessen aan. Als je mee wilt doen aan de spelletjestoernooi- en of aan de kennismakingslessen kom dan wel op tijd! Tijdstip JSC Moergestel: woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur in het Scoutinggebouw aan de Bosstraat. InL: Tom Leermakers. Tel. 528 8173. E-mail: t.leermakers@planet.nl De eerste ronde van de competitie zit er op en Veerkes J heeft nu de kop positie van Epi 1 overgenomen. Maar het verschil is zeer klein dus de tweede ronde zal zeer spannend worden. Er zijn nog wel een paar teams die wedstrijden in moeten halen. Hopelijk doen zij dit op zeer korte termijn. Er is deze week weer een hoge uitworp te melden en wel 90 gegooid door Kees Jansen van Veerkes Z. Uitslagen speelweek 9 Veerkes Z - Café Cambrinus 9-1; Plok - One hundred and Epi 5-5; ’t Draaiboompje - Veerkes A 5-5; Veerkes M - Veerkes J 2-8. Stand na speelweek 9 1. Veerkes J 8-53; 2. Epi 1 8-J1; 3. Veerkes Z 7- 44; 4. Veerkes A 8-42; 5. Plok 7-37; 6. Veerkes M 7-34; 7. ‘t Draaiboompje 7-31; 8. One hund red and Epi 8-25 9. Café Cambrinus 8-23; Ranglijst 180-worpen; 1. Roy van Riel (Veerkes J) lx; 2. Stefan Geerts (Veerkes A) lx; 3. Rob vd Pluim (Veerkes J) lx Ranglijst uitworpen boven 75; 1. Bas Kerkhof (One hundred and Epi) 104; 2. Peter Geerts (Veerkes A) 94; 3. Kees Jansen (Veerkes Z) 90; 4. Willem Mutsaers (Veerkes M) 76 Jongens C-jeugd Meisjes-B-jeugd MoedersToos Swinkels VadersMark Daemen Iedereen gefeliciteerd en we zien de meesten van jullie a.s. zondag voor ons afsluitings-toernooi, het familie-vriendentoernooi. Uitslagen wedstrijden veld: MCJ HVM-Roef 5-11; GDJ Taxandria-Roef 5-1; HS Roef- Mountain stars 5-0; MBJ Breda-Roef 8-23. Programma: Donderdag 19 juni 19.00 JCJ Roef-Wh.Demons HANDBAL IS ALTIJD RAAK! van Athene 2004. Daarvoor moet eerst nog worden voldaan aan de criteria zoals vermeld in de vastgestelde afspraken voor Normen en Limieten. Een van de prachtige volzinnen daaruit: ‘NOC*NSF en de betrokken sportbonden wil len dat Nederland bij de Paralympische Spelen meestrijdt om de medailles en betere finale plaatsen. Om zich voor Athene 2004 te kwali ficeren, moeten Nederlandse sporters dan ook aantonen dat zij tijdens de Paralympische Spelen een redelijke kans maken om bij de beste vier tot zes van hun discipline te eindi gen. Daarop zijn de Nederlandse normen en limieten gericht. Ze zijn in veel gevallen stren ger dan de internationale kwalificatie-eisen, ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 18 JUNI 2003 Uitslagen van de verreden wedstrijden Paarden springen 7 t/m 9 juni Kaatsheuvel Paul Donkers met Rayman, Klasse L8e prijs Paul Donkers met Idylle, klasse Z2e prijs Paul Donkers met Idylle, Finale klasse Z 5e prijs Pony’s Dressuur 1 juni Hilvarenbeek Het 4-tal, 2e prijs157 pnt. Marleen van der Aa, E-Z2, 346 pntIe prijs Chantal van Opbergen, D-L2,167 pnt2e prijs Renee van de Sande, D-Ll, 167 pnt ...3e prijs Christa de Brouwer, A-Ll, 147 pnt5e prijs Anne van DijkD-L2,157 pnt 7e prijs Lieke de Pina, D-B, 154 pnt10e prijs Wedstrijd 8 juni Spona te Tilburg Anita Roozen, D-B, 176 pntIe prijs Christa de Brouwer, A-Ll, 157 pnt2e prijs Marleen van der Aa, E-Z2, 325 pnt4e prijs Lieke de Pina, D-B, 159 pnt8e prijs Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaten en veel succes op de volgende wedstrijden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 7