q8q(o ofaz UITNODIGING op de Burendag! allerliefste geboortekaartjes... 1 1 2 J eugdvakantieweek! De leukste anti-verveeltips staan op www. kindertelefoon.nl Kermismatinee ’Alpenjagers’ “Kinderkriebels” Voor de Het is tijd voor een nieuwe uitdaging voor de leden van Rabobank De Hilver Rabobank De Hilver Alarmnummer Ik geef me op voor de jeugdvakantieweek: Naam: Tel.: Adres: Leeftijd is dus: Geboortedatum: O Ik doe mee als spelleiding O Ik doe mee als algemene hulp (St. Teut en Techniek) De receptie vindt plaats op vrijdag 20 juni 2003. Op het parkeer terrein van onze bank in Hilvarenbeek (achter Gelderstraat 8-10) staat een tent opgesteld waar wij u om 17.00 uur verwachten. De receptie zal tot ongeveer 20.00 uur duren. Wij attenderen u erop dat de parkeermogelijk- heden schaars zijn in het centrum van Hilvarenbeek. Bij de blauwe band kunt u maximaal één uur parkeren met een parkeerschijf. Op zaterdag 14 juni 2003 vond in Moergestel een activiteit in het teken van de Burendag plaats. De Burendag is een initiatief van woningstichting Sint Joseph; buren ondernemen met elkaar een activiteit voor en met de buurt. O Ik doe als groepsleiding mee aan: O programma A (groep 1-2) O programma B (groep 3-4-5) O programma C (groep 6-7-8) Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Vanaf 1986 is onze directeur, René Coppens, werkzaam bij de Rabobank in Hilvarenbeek. De laatste zes jaren als algemeen directeur. Na 17 jaar werkzaam te zijn geweest in Hilvarenbeek, Diessen en de laatste periode ook in Moergestel, is het voor hem nü tijd voor een nieuwe uitdaging als algemeen directeur van Rabobank Deurne. Speeltuintje opgeknapt en heropend Op zaterdag 14 juni heeft wethouder J. Oerlemans om 12.00 uur de opgeknapte speel tuin aan de Kriekenakker heropend. Samen met wethouder Oerlemans mocht Monique van Houtum de officiële openingshandeling verrichten. Dat gebeurde door het onthullen van een naambordje met daarop de naam die door de kinderen zelf verzonnen was. voor als het écht nodig is... TILBURG: Toen ik op internet naar de Kindertelefoonsite ging zag ik dat er ontzet tend leuke antiverveeltips stonden op www.kindertelefoon.nl. Maar ik denk dat jul lie er nog meer kunnen verzinnen. Je kunt de tips naar ons sturen. Op de site staat het adres. Je kunt nog meer op de site vinden: discussies, gedichten, vraagbaak en de razende reporter met zijn anti-verveeltips. Heb je geen internet en wil je wel van alles weten over de Kindertelefoon? Dan kun j e ook gewoon bellen. De Kindertelefoon is er voor kinderen tot 18 jaar die van alles willen vragen of vertellen. Iedere dag kun je tussen 14.00 en 20.00 bellen en dan krijg je een vrijwilliger van de Kinder telefoon aan de lijn. Als je belt ben je anoniem. Je hoeft je naam niet te zeggen. Het telefoon nummer is gratis en komt niet op de telefoon rekening te staan. Als je iets over de kindertelefoon wilt weten, of als je iets te vragen of te vertellen hebt bel ons dan: 0800-0432. Volgende week kunnen de kinderen zich al weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. MAAR.We komen nog ontzettend veel leiding tekort. Ben je 15 jaar of ouder en heb je tijd van 25 t/m 29 augustus, geef je dan op als leiding van de jeugdvakantieweek. Als je zeker weet dat je meedoet, maar je hebt nog geen briefje ingeleverd bij Kees of Geesje, doe dat dan alsnog. Het zou voor ons een hele geruststelling zijn als we nog een groot aantal leid(st)ers erbij zouden krijgen voor vrijdag 4 juli. Dan komen we namelijk bij elkaar om de groepen te verdelen onder de leiding. Dus: doe mee en geef je op bij Kees van de Loo, Oirschotseweg 21 (513 1927) ofbij Geesje van den Boer, Pr. Margrietstraat 18 (505 2345). Nog ’n paar weken en het is weer zover. de jaarlijkse kermis. Op zondagmiddag 6 juli van 12.00 tot 14.00 uur is er een Kermismatinee in ’Den Boogaard’, verzorgd door ’De Alpenjagers’. Wilt u dus gezellig ’n dansje wagen, dan moet u die zondag zeker van de partij zijn! Vele buren hebben dit jaar de uitnodiging opge pakt, waaronder ook de bewoners van de Kriekenakker in Moergestel. Vorig jaar al namen de bewoners het tuingereedschap in de hand om het speelveldje op te knappen. De eerste aanzet tot een “herinrichting” werd toen gegeven. In de loop van het jaar is het karwei samen met de gemeente verder afgemaakt. Het speelveldje ligt er nu mooi bij en dus was het tijd voor een opening, maar niet nadat de bewo ners eerst voor de koffie gezorgd hadden met ’n lekker plakje cake. Een wedstrijd voor de leukste naam werd uitgeschreven en op de Burendag onthulde wethouder Oerlemans, zelf ook woonachtig in de Oistelvoortjes, het naam bordje. De “Kinderkriebel” is het geworden. De kinderen spelen ondanks de regendruppels op het springkussen. De naam is zeer toepasselijk, de kinderkriebels zie je spelen op het veld! Graag nodigen wij de leden van Rabobank De Hilver uit om persoonlijk afscheid te nemen van René Coppens. Hij stelt prijs op een informele bijeenkomst, waarbij hij zich onder de gasten begeeft om op een ontspannen wijze onder het genot van een hapje en een drankje afscheid te nemen. J' PAGINA 5 I I I I I I I I I I I I I I I I I DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 18 JUNI 2003 De - TELEFOON i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5