a.s. Zondag 22 juni De Rabo Komtoer O9OO<0>8844 Ui» Perikelen van een stropop Proficiat aan alle geslaagden!!! E.J. van Delft Aphrodite PR FIL- Directeur verlaat Rabobank De Hilver F.E.V.I.O.R. organiseert concours Afwezig donderdag 19 juni en vrijdag 20 juni Schepens Tweewielers WOENSDAG 18 JUNI 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1243 Moergestel Biest-Houtakker Wiekent Haghorst Moedwillig vernield in de nacht van 6 op 7 juni. Op zondag 22 juni wordt in het centrum van Moergestel de Rabo Komtoer ver reden. Deze komtoer bestaat uit wedstrijden voor jeugdwielrenners en rensters die lid zijn van wielerclubs en een Dikke Banden Race voor alle kinderen op gewo ne fietsen. Het programma voor de jeugdwielrenners wordt om 12.00 uur onderbroken voor een Rabo Dikke Banden Race. Dit is een wed strijd voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar. Deze kinderen rijden op gewone fietsen al dan niet met versnelling. Voor alle deelnemers stellen de Rabobanken Oisterwijk en de Hilver een leuke attentie beschikbaar. Voor de winnaars staat en fraaie beker te wachten. Alle kinderen krijgen bovendien een echte Rabo wielrennershelm in bruikleen en zijn bovendien verzekerd. Inschrijven is mogelijk tot zondag 22 juni om 11 uur in café dé Brouwer. De nieuwe pop wordt donderdag 12 juni geplaatst en valt zaterdag 14 juni om. Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 In het afsluitend weekend van 28 en 29 juni a.s. is er een groot springconcours voor de paarden gepland met een strodorp. Op zaterdag 28 juni vanaf 9.00 uur starten we met de klassen B tot en met klasse ZZ. Op zondag 29 juni is tevens een selectiewedstrijd voor de kring Oirschot, dus met vele ruiters en amazones uit de regio. We beginnen om 9.00 uur met de klasse B daarna de klasse M en rond de middag de zwaarste klas se met daarna de klasse L springen. In deze weekenden is de toegang gratis. U bent van harte welkom bij de manege van F.E.V.I.O.R. aan de Heiligenboom om een kijk je te komen nemen. De stropop staat er als aandachttrekker voor het Gèèsels Gruun Wiekent, a.s zaterdag en zondag. In de nacht van vrijdag 6 op zaterdag 7 juni wordt de pop in brand gestoken. Dit tot ont stentenis van de Stichting WieKentKunst die financieel niet in staat is een nieuwe pop neer te zetten. Moergestelnaar H.C., bewoner van de Maria- hoeve aan de Oisterwijkseweg, komt met de oplossing en biedt een nieuwe stropop aan. Deze wordt donderdag 12 juni geplaatst en ver volgens, heel verstandig, door de brandweer natgesproeid om evt. herhaling van het gebeur de te voorkomen. Door het gewicht van het water gaat de pop echter overhellen en valt uit eindelijk zaterdagmiddag om.Maandagavond is de pop dan weer met vereende krachten keu rig op z’n plaats gezet. Het behoeft waar schijnlijk geen nader betoog dat de Stichting WieKentKunst enorm blij is met het gebaar van de ‘weldoener’ die de nieuwe pop aanbood. René Coppens, al gemeen directeur van Rabobank De Hilver, vertrekt bij deze bank. De heer Coppens heeft de functie aanvaard van algemeen di recteur bij Rabo bank Deurne. Zijn taken worden van af 1 juli waargeno men door een inte- rim-directeur. Deze zal zijn taak blijven uitoefenen tot het moment dat de nieu we algemeen directeur bij Rabobank De Hilver aan de slag gaat. Op 20 juni 2003 vindt in Hilvarenbeek een receptie plaats waar leden en genodigden van de bank afscheid kunnen nemen van René Coppens. Drie weekends op rij organiseert F.E.V.I.O.R. een concours op diverse onderdelen. Het eer ste weekend is inmiddels achter de rug. In het weekend van 21 en 22 juni is het Dressuur voor de paarden uit de regio gepland. Tevens is dit ook een selectiewedstrijd voor de kring Oirschot. Op zaterdag 21 juni komen de klassen B, Ml, Z1 en op zondag 22 juni de klas sen LI, L2, M2, Z2 aan de start. J Huidverzorgingsinstituut De wedstrijden voor de jeugdwielrenners begin nen om 12.00 uur en duren tot ca. 18.00 uur. In totaal worden er 7 wedstrijden gereden in de leeftijd van 8 tot en met 14 jaar. Er is zeer veel belangstelling voor dit wedstrijdevenement. Bijna 300 jeugdige wielrenners en rensters heb ben voor deze wedstrijden ingeschreven. Men komt uit het gehele land en zelfs uit België is een grote deelname te verwachten. Uit Moergestel en de regio zijn ook plaatselijke favorieten voor de overwinning. Deze renner- tjes zijn allemaal lid van de Tilburgse Wielerclub Pijnenburg en maken een goede kans op een ere prijs. Moergestel staat in deze dag toch al in de belang stelling. Samen met de Stichting Wiekentkunst die het Gruun Wiekent organiseren en de jeugd wedstrijden zal het gezellig druk worden in Moergestel. Daarvoor zijn speciale verwijzin gen aanwezig om alle deelnemers en belang stelling ter verwijzen naar de parkeerterreinen. Parkeer daarom uw auto op de aangegeven plaatsen, zodat omwonenden geen overlast ondervinden. “Afscheid nemen van Rabobank De Hilver zal me zwaar vallen”, zegt de heer Coppens. “Vanaf 1986 werk ik bij de Rabobank in Hilvarenbeek. Vanaf 1997 heb ik directeur mogen zijn van deze bank. In deze hoedanigheid heb ik de bank zien groeien naar Rabobank Hilvarenbeek- Diessen en eind 2002 naar Rabobank De Hilver, een bank met 110 medewerkers en een balan stotaal van 500 miljoen. En hier ben ik natuurlijk enorm trots op! Het gaat me na aan het hart om de bank zo kort na de fusie te ver laten, maar de kans die ik nu krijg moet ik met beide handen aangrijpen”, aldus Coppens. “Het is voor mij een grote uitdaging om de Rabobank in Deurne, een bank met 160 medewerkers ei\ een balanstotaal van 780 miljoen, te gaan lei den. Maar ik zal altijd met een wartn gevoel terugdenken aan Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel”, voegt de scheidend directeur toe. 2College Berkel-Enschot VMBO Theoretische Leerweg: Laurens van der Aa, Robbert Burgers, Jaap van den Hurk, Sancho de Kort, Roel Schellen. Koning Willem II College Tilburg VMBO Theoretische Leerweg: Pauline Donders, Ruksan Maha Madakalapuwage, Marleen de Vries. Kempenhorst VMBO College Oirschot Basisberoepsgerichte Leerweg Afdeling Bouwtechniek: Mark van den Crommenacker, Paul Wellen. Afdeling Zorg Welzijn: Carlijn van Oort, Carolien Verhoeven. Leer Werk Trajekt: Gos Denissen, Teun van de Wouw. Kaderberoepsgerichte Leerweg Afdeling Bouwtechniek: Emely Op 't Hoog, Dirk van Velthoven. Afdeling Metaaltechniek, Ruud Smulders. Afdeling Groen: Stef IJsseldijk, Maaike Priems. Afdeling Administratie: Corné Roovers, Erik Siebring. Gemengde Leerweg ICT-route: Margriet Op't Hoog. Metaaltechniek: Chris van de Ven. St. -Odulphuslyceum Tilburg HAVO: Anne van de Schoot VWO: Remco Op 't Hoog, Roel Scheffers, Roel Scherders, Maaike Wolfs, Perry van de Wouw, Gos van de Wouw. Koning Willem II College Tilburg VWO: Stephan van der Aa. 2College Noord Oisterwijk VMBO Basisberoepsgericht: Kasun de Laat. VMBO Gemengde Leerweg: Nikki de Kort, Magale van Loon, Annemieke Witteveen. VMBO Kaderberoepsgericht: Danielle Kordalski, Roel de Laat, Aida Mandie, Lejla Mandie, Miranda Mutsaers, Nouschka van Uffelen. VBMO Theoretische Leerweg: Karin de Cort, Harm van Elderen, Bob van Kerkoerle, Lieke van de Loo, Martijn Mathijssen, Yvette Scheutjens, Hans Siebring, Claire van Trier, Paul Verkooijen, Josette de Vries. HAVO: Sanne van den Meijdenberg, Inge Terwindt. Atheneum: Pauline Jaszewski Maandag 16 juni komt alles weer op z’n pootjes terecht. Zaterdag en zondag: Gèèsels Gruun Wiekent r -5T" X. s- A Het eerste exemplaar. bssbIsb (voorheen 'Moergestel-Nieuws') Waarneming: Laat tijdig uw medicijnen aanvullen Schoolstraat 5 MOERGESTEL HUISARTS GEEN SPOED, WEL POLITIE Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl 51 J Tel. 013-513 1474 d 4 ifi DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21. Oisterwijk. Tel. 52I7326êjHr E-mail: Profileschepens@heinet.nl ZOv- Ruim 75 jaar fietsplezier! de, ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel ■F .V-TL- t 3

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1