VOLOP VOORDEEL Jij boft, foezel Vlaaien groot Let op onze speelgoedfolder Vlaaien klein BIJVELT v/d VEN H.Verkooijen t Kinderdisco Volop leuke Vaderdag cadeautjes! Kampioenen MTV Stokeind JWG sa WllWO VOO5 r erko STOMERij. de vriéndelijkste “w kleding! De Vennen” skeelerde weer naar Den Bosch Moergestelse dartcompetitie 2003 R.S.V. EE.V.I.O.R. Sportvereniging ’’ROEF!” Dames Stokeind want: 10/12 personen 6 personen Epi 1 blijft goed punten pakken en door het 6- 4 verlies van Veerkes J tegen Veerkes Z lopen zij weer wat punten uit. Ook Plok pakt weer 8 punten waardoor ze nu op gelijke hoogte staan met Veerkes M. Er is deze week weer een uit worp boven de 75 te melden, en wel een 76 uit worp van Willem Mutsaers (Veerkes M). Deze week is de laatste speelweek van de eerste ronde en daarna gaan we verder met ronde 2 tot aan de zomerstop. INDUSTRIEWEG 5, MOERGESTEL TEL. (013) 513 2134, FAX (013) 513 3716 (One hundred and Epi) 104; 2. Peter Geerts (Veerkes A) 94; 3. Willem Mutsaers (Veerkes M) 76 Banketbakkerij Raadhuisstraat 19, Moergestel, Tel. 013-513 3788 De gehele week geopend. Alleen woensdagmiddag gesloten. ’t Fijne komt van de Banketbakker...! Wij hebben voor jouw Pa autopoets, auto shampoo en interieurreiniger tegen aantrekkelijke prijzen. Wij hebben ook scooters en brommers voor Pa, zodat de auto beschikbaar is voor jou. Wij hebben nieuwe en gebruikte auto’s voor Pa, die jij misschien mag lenen Doe de auto van jouw Pa eens vol met goedkope brandstof van ons Quicktank station. Ook dit jaar organiseerde Schaatsclub ”De Vennen” weer een skeelertocht naar Den Bosch. Oorspronkelijk was als datum voor deze acti viteit zondag 25 mei gepland. In verband met het slechte weer werd de variant op het tradi tionele dauwtrappen uitgesteld tot zondag 1 juni. Deze keuze bleek een juiste want op 1 juni waren de weersomstandigheden schit terend. In alle vroegte skeelerde een groep van 12 leden (helaas wat minder dan wanneer de tocht op 25 mei had kunnen doorgaan) richting de St. Jan. Het peloton skeeleraars bestaande uit 4 dames en 8 heren werd begeleid door 3 fiet sers en een volgwagen. Via een prachtige door Mathieu Bruurs uitgezette route over rustige wegen met zo veel mogelijk goed berijdbaar asfalt, werd na een tocht over 35 km Den Bosch bereikt. Op de Parade nabij de St. Jan werd een kopje koffie met een, door clubsponsor Adviesburo van Dam Partners aangeboden, Bossche Bol genuttigd. Voor 4 van de 12 deelnemers was vanuit Den Bosch vervoer terug naar Moergestel geregeld. De overige 8 deelnemers (waaronder 2 dames!) ROEF HANDBAL Donderdag 12 juni zijn voor de jeugd de laat ste trainingen. We verwachten alle jeugdleden om 18.45 uur samen met hun ouders op het Roef-terrein. Dinsdag 17 juni evaluatie-bijeenkomst voor alle werkgroepen van het Roef-Taxandria-toer- nooi om 19.30 uur in het clubgebouw. Zondag 22 juni ons jaarlijks terugkerend fami- lie-vriendentoernooi als afsluiting van ons sei zoen. We verwachten dat iedereen weer probeert een team bij elkaar te krijgen. HANDBAL IS ALTIJD RAAK! Shell Straatvoetbal toernooi in Hendrik Ido Ambacht De El van Audacia heeft op zaterdag 31 mei deelgenomen aan de finalewedstrijden, 4 tegen 4, in Hendrik Ido Ambacht. In de voorrondes waren ze iedereen reeds de baas, vandaar dat ze werden uitgenodigd, met nog 9 andere E-teams uit Zuid Nederland, in Hendrik Ido Ambacht. Op een met stenen verharde parkeerplaats wer den de 4 tegen 4 wedstrijden gespeeld van elk 10 minuten. In de voorronden werden ze knap tweede, door met 5-0 te winnen van Jeka en met 4-0 van Dosko en echter verloren van Bladella, vandaar dat ze moesten strijden om de derde of vierde plaats. Kozakken Boys was net iets te sterk. Kampioen werd Bladella, tweede De Meeuwen uit Zoutelande en derde Kozakken Boys uit Werkendam en vierde onze jongens van Audacia. Tim van Kerkoerle, Stijn Heslenfeld, Nick van Ewijk, Bas van Riel en Camille van den Meijdenberg waren de spelers, die getraind werden door de '40 jarige' Frans Oerlemans en begeleid door Peter van Kerkoerle. Proficiat! ROEF KORFBAL FEESTWEEKEND 14 EN 15 JUNI Komend weekend is het dan zover en viert Roef, korfbal haar 25-jarig jubileum. Het pro gramma is als volgt samengesteld: Zaterdag 14 juni 18.00 - 21.00 uur: Receptie en reünie voor leden, oud-leden en genodigden. Aan de deelnemers zal tevens het jubileum boek worden uitgereikt. Iedereen is van harte welkom ook al heb je jezelf (nog) niet aangemeld. Zondag 15 juni 10.30-15.00 uur: Familie/leken- tournooi, waarbij door een 14-tal teams om de prijzen zal worden gestreden. Deelnemers en toeschouwers, iedereen is van harte welkom. Er is tevens een springkussen aanwezig, zodat ook de kleintjes zich zeker zullen vermaken. 17.30 -afsluitende feestavond voor de leden en overige genodigden Een mooi programma, waarbij wij uiteraard een ieder die Roef korfbal een warm hart toe draagt van harte uitnodigen om een bezoek aan ons sportpark te brengen (naast de sport hal). TOT ZIENS OP 14 EN/OF 15 JUNI. Wedstrijden deze week Woensdag 11 juni; Veerkes Z - Café Cambrinus; Plok - One hundred and Epi; Donderdag 12 juni; 't Draaiboompje - Veerkes A; Veerkes M - Veerkes J; Vrij deze week is Epi 1. Jongerencentrum Vision in Moergestel brengt nu ook een disco voor de klein sten. Woensdag 18 juni is er een disco van 13:30 - 15:00 uur voor de basis- schooljeugd vanaf 6 jaar. De entree is €0,50. Er zullen dan de leukste hits ge draaid worden. Tevens kan de basisschooljeugd vanaf 6 jaar op zaterdag 14 juni mokken beschilderen. Dit kan nog net op tijd voor vaderdag, maar je kunt na tuurlijk ook voor jezelf een leuk mok maken! De activiteit duurt van 14:00-16:00 uur en de entree is 1,50. Neem wel zelf een effen mok mee. Voor de tieners en 16+ers is er op zaterdag 14 juni een 80 's party. Van 20:30 - 22:30 uur zijn alleen 10-15 jarigen welkom en van 22:30 - 02:00 uur is de party bedoeld voor de 16+ers. De entree is gratis. Natuurlijk is Vision ook open op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30- 17:30 uur en op vrij dagavond van 19:00 - 22:30 uur tijdens het afterschoolcafe. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren relax en, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer info bel 013-5133261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl. Uitslagen speelweek 8: Café Cambrinus - Plok 2-8; Epi 1 - 't Draaiboompje 8-2; Veerkes A - Veerkes M 6-4; Veerkes J - Veerkes Z 4-6. Stand na speelweek 8:1. Epi 18-51; 2. Veerkes J 7-45; 3. Veerkes A 7-37; 4. Veerkes Z 6-35; 5. Veerkes M 6-32; 6. Plok 6-32; 7. 't Draaiboompje 6-26; 8. Café Cambrinus 7-22; 9. One hundred and Epi 7-20. Ranglijst 180-worpen; 1. Roy van Riel (Veerkes J) lx; 2. Stefan Geerts (Veerkes A) lx; 3. Rob Van der Pluim (Veerkes J) lx Ranglijst uitworpen boven 75; 1. Bas Kerkhof Na een spannende en enerverende competitie, waarbij door alle teams flinke strijd is gele verd, zijn uiteindelijk 4 teams van MTV Stokeind kampioen geworden in hun klasse. Allereerst (jazeker, voor de 4e keer op rij!) het Damesteam (Stokeind 1) van de dinsdagmor gen, spelend in de Hoofdklasse. Dit team bestaat uit de speelsters Leontine van Spaendonck, Marleen Willems, Hanneke van Alphen, Mieke de Groot en invalster Esther Puntman. Op de laatste competitiedag werd tegen de nr. 1 een 5-1 overwinning geboekt en daarmee tevens het kampioenschap binnengehaald. Ook dit jaar moeten onze dames daarom weer verder spelen om het Nederlands kampioenschap. De eerste ronde hebben ze een bye geloot en spe len daarom op 21 juni a.s. een uitwedstrijd in de 2e ronde tegen een team uit west-Brabant. We zijn allemaal benieuwd hoe ver ze deze keer zullen komen. Succes! Onze 2e kampioen is het Heren dubbel team 35+ van de vrijdagavond (Stokeind 1), spe lend in de 2e klasse. De spelers van dit team zijn: Ad Rijnen, Jan van Kerkoerle, Pedro op 't Hoog, Jan op 't Hoog, Jos van de Sande en Huub de Cort. Doordat dit team vorig jaar ook al kam pioen was geworden, stomen ze nu door naar de le klasse. Dus dit belooft wat voor volgend jaar. Onze 3e kampioen is het Gemengd senioren team (Stokeind 1) van de zondagmiddag, spe lend in de le klasse. Dit team, bestaande uit Imke Denissen, Kim Nouws, Mark Kogels en Ruud Linkels is met grote voorsprong op de nr. 2 kampioen geworden. Op 15 juni a.s. moeten ze nog een wedstrijd spelen voor het districts- kampioenschap in de le klasse. Succes met deze wedstrijd! Ons 4e en laatste kampioensteam is afgelopen donderdag kampioen geworden in de 4e klas se door hun directe concurrent met 4-0 te ver slaan. Dit Dames dubbel team van de donder dagmorgen (Stokeind 3) speelde voor het eer ste jaar in deze samenstelling en bestaat uit de speelsters Annemarie Antonis, Marjo Zijlstra, Han Bruinsma, Annie Hekker, Henriëtte Mulders en invalster Riek Helmer. Al deze teams natuurlijk van harte gefelici teerd met het behaalde kampioenschap. Naast deze vier kampioenschappen zijn er door de andere teams (zowel senioren als jeugd) van MTV Stokeind goede resultaten behaald. Een goed vertrouwen dus voor de toekomst. Uitslagen van de verreden wedstrijden Pony's dressuur 24 en 25 mei Tilburg Christa de Brouwer, A-Ll, 10e prijs...149 pnt 167 pnt Anita Roozen, D-B, le prijs176 pnt 158 pnt 129 pnt 151 pnt 154 pnt Anita Roozen, D-B, le prijs Anita Roozen, D-B, le prijs Kim van der Aa, D-B, 7e prijs Kim van der Aa, D-B, 15e prijs Lieke de Pina, D-B, 10e prijs Lieke de Pina, D-B, 1 le prijs Anne van Dijk, D-L2,2e prijs165 pnt Anne van Dijk, D-L2, 8e prijs148 pnt Chantal van Opbergen, D-L2, 3e prijs 164 pnt Chantal van Opbergen, D-L2, 3e prijsl64 pnt Joyce van Opbergen, E-L2, 2e prijs.... 171 pnt Joyce van Opbergen, E-L2,16e prijs.. 156 pnt Marleen van der Aa, E-Z2, 2e prijs 163/162 pnt Marleen van der Aa, E-Z2, 3e prijs Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaten en veel succes op de volgende wedstrijden. Ook dit jaar heeft weer een aantal teams van MTV Stokeind deelgenomen aan de voorjaars tenniscompetitie van de KNLTB. In totaal hadden zich hiervoor 23 teams aangemeld, onderverdeeld in 14 senioren- en 9 jeugdteams. De dauwskeeleraars van ”De Vennen” met begeleiders na aankomst bij de St. Jan. Zie voor meer foto’s van deze activiteit ook de website www.devennenmoergestel. nl. skeelerden via een kortere route (25 km) terug naar Moergestel. Mede dankzij het prachtige weer kan Schaats club ”De Vennen” weer terugkijken op een zeer geslaagd evenement, dat volgende jaren zeker een vervolg zal krijgen. PAGINA 7 •I Rootven 10 MOERGESTEL Tel. 513 18 89 102° 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 11 JUNI 2003 625

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 7