500 Vierdaagsewandelaars SLIPS UITNODIGING Poirters 'Les Misérables' in Natuurtheater Donateurs Zangvereniging "Crescendo" Ledenvergadering Algemeen Belang 50 jaar Het is tijd voor een nieuwe uitdaging Proficiat van je kinderen en kleinkind voor de leden van Rabobank De Hilver COMPUTERTYPEN vanaf groep 6 aanvang september 2003 3 SLOGGI M R EtS GRATIS Rabobank De Hilver Cees Horsten De receptie vindt plaats op vrijdag 20 juni 2003. Op het parkeer terrein van onze bank in Hilvarenbeek (achter Gelderstraat 8-10) staat een tent opgesteld waar wij u om 17.00 uur verwachten. De receptie zal tot ongeveer 20.00 uur duren. Wij attenderen u erop dat de parkeermogelijk- heden schaars zijn in het centrum van Hilvarenbeek. Bij de blauwe band kunt u maximaal één uur parkeren met een parkeerschijf. Wij hopen uiteraard dat u onze vereniging een warm hart toedraagt zodat wij ook dit jaar weer op uw steun mogen rekenen. Want: wat is een vereniging zonder vrijwilligers en donateurs? Hartelijk bedankt alvast! TYPEBUREAU VAN DER PLUIJM 013-5133793 MODEHUIS Vanaf 1986 is onze directeur, René Coppens, werkzaam bij de Rabobank in Hilvarenbeek. De laatste zes jaren als algemeen directeur. Na 17 jaar werkzaam te zijn geweest in Hilvarenbeek, Diessen en de laatste periode ook in Moergestel, is het voor hem nü tijd voor een nieuwe uitdaging als algemeen directeur van Rabobank Deurne. Meer dan 100 medewerkers voor en achter de schermen werken aan deze duurste productie in het bestaan van de V.O.S. belangeloos mee, waarbij het vermeldenswaardig is dat van de ruim 45 spelers veel jongeren van 16 tot 22 jaar meewerken aan deze spectaculaire musical. De musical wordt ondersteund door een orkest van 10 personen. Naast de spelers hebben 15 medewerkers de schitterende decors gemaakt en een team van ruim 20 personen heeft de grote hoeveelheid kostuums tot in de puntjes verzorgd. Sommige groepen zitten al vol, dus geef je snel op!!!!!! Op maandag en woensdag Onder regie van Teresa van de Ven staat bij de Verenigde Oisterwijkse Spelers voor dit jaar het stuk van Victor Hugo "Les Misérable" op het programma. Vijf avond- en drie middagvoorstellingen zijn er dit jaar te weten: 21-25-28 juni en 2- 5 juli, aanvang 20.30 uur, alsmede 22- 29 juni en 6 juli, aanvang 14.30 uur. In de week van 16 juni kunt u een van onze koorleden bij u aan de deur ver wachten. Het aantal lopers was minder, maar de gezellige sfeer was dat zeker niet. De deel nemers aan de 21e wandelavondvierdaagse hebben genoten van de prachtige routes en het uitstekende weer. Dat het aantal lopers dit jaar minder was valt gro tendeels te wijten aan het feit dat de scholen 'n hele week vakantie hadden. De intocht vrijdagavond was wederom feestelijk: dankzij de medewerking van onze harmonie die de wandelaars muzikaal 'inhaalde' en d'Ambiejans die voor een gezel lig muziekje zorgde op het St. Jansplein. De verstaanbaarheid in het theater is perfect omdat er dit jaar met 24 zogenaamde "druppels" wordt gewerkt; dit is alleen mogelijk door de medewerking van een van de hoofdsponsors. De belichting tijdens de avondvoorstellingen geven onze gasten het beeld dat zij zich daadwerke lijk in Parijs wanen in het jaar 1830. Gezien de te verwachte grote belangstelling zijn de toegangskaarten op datum; de voor verkoop is gestart op maandag 2 juni. Groepen van meer dan 25 personen genieten een korting van E 2,00 per toegangsbewijs (normaal 12,00). Informatie hieromtrent via het secre tariaat 06-55167926. Graag nodigen wij de leden van Rabobank De Hilver uit om persoonlijk afscheid te nemen van René Coppens. Hij stelt prijs op een informele bijeenkomst, waarbij hij zich onder de gasten begeeft om op een ontspannen wijze onder het genot van een hapje en een drankje afscheid te nemen. 23 Mei jl. hield Algemeen Belang bij café-restaurant de Brouwer haar alge mene ledenvergadering. Aan het begin van de vergadering werd op pas sende wijze aandacht besteed aan het overlij den van medeoprichter, raadslid en commis sielid de heer F. Pörtzgen. Het in 2002 aangekondigde streven naar ver nieuwing en verjonging zowel in de fractie als in het bestuur kreeg in deze vergadering een eer ste invulling. Bestuursleden J. van Best en J. Slaghuis traden af volgens schema en waren niet voor herver kiezing beschikbaar. In de plaats van de heer van Best werd gekozen Pieter Burgers (Moergestel). In de plaats van Jan Slaghuis werd Ruud van de ven als voorzitter gekozen. Ruud zal in de loop van het tweede halfjaar de voorzitters- functie op zich nemen. Tot dat moment blijft de heer Slaghuis deze functie waarnemen. Hans Denissen trad wegens te drukke werk zaamheden eveneens terug uit het bestuur. Hij wordt opgevolgd door T. Viellevoye. i i ÜF'*’' L JF1 M ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 11 JUNI 2003 PAGINA 5 Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Voor vaderdag! I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5