D pr jfil= Jamai Elise de Ruiter: de Moergestelse ’mol’ I Bh Kapsalon Barbers Aphrodite Nu opgeven voor de 21e vierdaagse! Inge van Velthoven naar Nederlands kampioenschap handbal - 1 YOGA in Moergestel P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN Tel. 013-5132680 1 BRILLEN LENZEN Schepens Tweewielers WOENSDAG 28 MEI 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1240 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Ervaar het zelf Afwezig van maandag 9 t/m vrijdag 13 juni. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Een nieuw initiatief voor jong en oud man of vrouw De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 E. van DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 DE MOL Toen Elise afstudeerde (2002) zocht ze aflei ding in het zoeken naar een uitdaging. Ze kende ‘de mol’ en vond dat een leuk programma. Ze besloot zich ervoor op te geven. Als ze dan tóch het avontuur wilde zoeken. interesse in een proefles? Hatha-Yoga Moergestel Helvoirts weekend pakt nog eens even uit!!!! a.s. donderdagavond in de tent tijdens Helvoirts Weekend Het blijft een programma vol verrassingen. De organisatie van Helvoirts Weekend heeft alsnog een optreden van Jamai weten te boeken en wel op donderdagavond 29 mei a.s. tijdens de Hemelpop. Bezoekers die een kaartje hebben zijn zeker van een plaatsje in de grote feesttent. Op dit moment zijn er nog een aantal kaarten verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen a €11,- op=op! Meer info: www.helvoirtsweekend.nl 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR NIET BEREIKBAAR... Hoofdrol voor Elise in ‘Wie is de mol’ Miljoenen Nederlanders hebben de afgelopen drie maanden het Avro-programma ‘Wie is de mol’ gevolgd. Het was inmid dels de derde succesvolle ‘mol’ van deze omroep gepresen teerd door Angela Groothuizen. Voor velen was het ook der tien weken lang de vraag wie nou de echte mol zou zijn. Wel wisten diverse van onze inwoners dat zich een plaatsgeno- te onder de tien deelnemers bevond... Elise de Ruiter Wie schetst echter haar verbazing dat de makers van het TV- programma haar benaderden of zij de rol van ‘de mol’ wilde spelen. Daar wilde ze eerst even over nadenken en met vriend Raoul over leggen... Uiteindelijk zei ze ‘ja’ tegen die uit nodiging, al zag ze er best wel wat tegenop. Ze mocht immers tegen niemand iets vertellen. Dat deed ze ook niet, zelfs niet tegen haar moeder. Ook zij zag pas zaterdagavond dat Elise al die weken lang ‘de mol’ was geweest. En dat terwijl de afleveringen al in novem ber van het afgelopen jaar waren opgeno men... veelal improviseren, en vooral niets laten mer ken’. Dat moet ontzettend vermoeiend geweest zijn. Elise kijkt er echter met veel plezier op terug. Met de mol-fandag, afgelopen zondag (waarbij de hele familie De Ruiter was uitge nodigd), en ’n drukke intemet-chat op maan dag is het doek voor deze ‘mol’ voorgoed geval len. Elise heeft er weer veel fijne mensen door ontmoet en ook dat vindt ze erg leuk. DE HOEFKENS We werden wat dat betreft enkele weken gele den getipt door een van haar leeftijdgenotes. Navraag leerde ons dat Elise de dochter is van de familie De Ruiter, De Hoefkens 41. 26 Jaar geleden kwam Elise hier ter wereld. Ze doorliep de Hertog Jan basisschool en ging daarna naar het VWO aan het Theresia-lyceum in Tilburg. In 1995 besloot Elise haar studie voort te gaan zetten in Leiden, waar ze ook ging wonen. Ze studeerde er Nederlandse taal en letterkunde, richting taalbeheersing. Op dit moment is ze communicatie-medewerkster op de Rabobank in Amsterdam. De wandelavondvierdaagse wordt dit jaar weer gelopen van dinsdag 3 t/m vrijdag 6 juni. Men kan zich opgeven van 26 t/m 31 mei en 2 juni elke avond tussen 18.00 en 21.00 uur en wel op de volgende adressen: Krijtestraat 17, Regenbeemdeke 7, De Stappert 49, De Hoefkens 39. Op elk adres kunnen ook groepen ingeschre ven worden (een groep bestaat uit minimaal 10 personen). Het inschrijfgeld bedraagt €2,50 p.p.; bij de start op dinsdag 3 juni bedraagt het inschrijfgeld €3,- p.p., dus best de moeite waard om vooraf in te schrijven. De start is de eerste 3 avonden tussen 18.00 en 19.00 uur en op vrijdag 6 juni voor de 15 km. wandelaars om 17.15 uur, voor de 10 km. wan delaars om 17.45 uur en de 5 km. wandelaars om 18.30 uur. De organisatie heeft weer een aan tal mooie routes uitgezet, en er is ook weer kans voor iets lekkers tijdens de wandelingen, maar dit lekkers is wel alleen voor betalende wandelaars. De organisatie gaat er vanuit dat diegenen die niet bereid zijn startgeld te beta len ook zo sportief zullen zijn geen versnape ringen aan te nemen, dit geldt zowel voor kin deren als volwassenen. Wilt u meer informatie? 513 2207 (tussen 18.00 en 19.00 uur). Tijdens de 4 avonden is de orga nisatie te bereiken via 06-52483244. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel We hebben haar tijdens ons gesprekje graag gecomplimenteerd met de manier waarop zij aan de haar toegewezen rol invulling heeft gegeven, ’n Moergestelse ‘mol’... wie had het ooit kunnen denken... M.O. COMPLIMENT Elise heeft de afgelopen tijd het verloop van de uitzendingen uiteraard gevolgd. Zo ook op internet. ‘Het is ongelooflijk’, zo ver trouwde ze ons toe ‘hoe mensen bezig zijn met zo’n programma’. ‘Het zoeken naar aanwij zingen is door de echte ‘mol-freaks’ het zoe ken naar de welbekende speld in de hooi berg. Werkelijk alles hebben ze er voor over om ook maar één kleine aanwijzing te kun nen vinden’. Ze gaf wel aan de rol van ‘de mol’ heel erg leuk te hebben gevonden. ‘Zeker niet gemakkelijk maar wel een enorme uitdaging, want ondanks de hulp en de aanwijzingen die ik kreeg was het kriskras met haar door Nederland gereden om haar in de gelegenheid te stellen dit mee te mogen maken en de kans te bieden evt. uitge kozen te worden. In maart kwam dan ook de mededeling dat Inge inderdaad geselecteerd was. En zo mocht onze ROEF handbalspeelster met het Brabantse team deelnemen aan de Nederlandse kampioenschappen. Zaterdag 24 mei om 9 uur startte de eerste wedstrijd tegen het team uit regio Den Haag, met Inge in de basis. Het werd 1-0 voor het Brabants team door een prachtige goal door niemand minder dan onze Inge. Dit onder luide aanmoedigin gen van de meegereisde Brabantse supporters. Ondanks nog eens twee doelpunten van Inge ging Den Haag, in een spannende wedstrijd, er met de winst van door. De tweede tegenstan der was Rotterdam. En wéér tekende Inge voor de openingsgoal. In de tweede helft bleken de Rotterdammers net te sterk. Op naar de laat ste tegenstander; regio Oost. Wederom stond Inge in de basis, zou ze weer als eerste scoren? Nee, niet als eerste maar met nog eens twee doel punten werd ze wel topscorer van het Brabantse team. Dit was echter niet genoeg voor de winst. Er zit voldoende talent in de ploeg om er vol gend jaar ongetwijfeld weer te staan. Wij zijn heel trots op Inge en hopen dat ze nog lang heel veel plezier beleeft aan het handbalspel. a.s. Zondag organiseert ROEF samen met Taxandria een groot toernooi op onze hand- balvelden, achter de sporthal het Stokeind, met maar liefst 62 teams. Een mooie gelegenheid om eens kennis te komen maken met handbal. jl Huidverzorgingsinstituut I Met veel enthousiasme en doorzettingsvermo gen was het Inge van Velthoven gelukt om gese lecteerd te worden voor het Brabants jeugd- handbalteam. In september zijn die selectie-trai- ningen begonnen en de ouders van Inge zijn J de esselse Redactie 'De Gèsselse' en Buro '76 1 1 Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, TeL: (013) 513 22 21 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen ’Moergestel-Nieuws’) Waarneming: Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Prorileschepens@hetnet.nl i Ruim 75 jaar fietsplezier! p. nuiuvci^ui yii iyoii iduiuui m m Schoolstraat 5 r J MOERGESTEL di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u d lilVl J iviucnuco I cl zy j; II J Tel. 013-513 1474 E

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1