I O Koekenactie! E.H.B.O.: geslaagden en jubilarissen 21e Wandelavondvierdaagse in Moergestel PR FIL- DE FIETSSPECIALIST Aphrodite A Informatiedag Stanislaus en Reuselhof Frans van Kempen uw nieuwe wijkagent Schepens Tweewielers Inschrijven Roefeldag 2003 i 5®% WOENSDAG 21 MEI 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1239 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst JUBILARISSEN Frans van Kempen. Jeugd van B.C. de Aanstede. Zaterdag 31 mei van 14.00-16.00 uur Aan de lokale politiezorg wordt momenteel weer erg veel aandacht besteed. Daarom wor den er overal wijkagenten benoemd die gaan samenwerken met de bewoners en andere instel lingen in de verschillende wijken en kleine kernen. Dus, als u vragen aan mij heeft of denkt dat ik op een andere manier iets voor u kan beteke nen, bel mij dan. Een afspraak is zo gemaakt. Ziet u mij in Moergestel, spreek me dan gerust even aan. Elkaar leren kennen en er samen wat van maken, daar gaat het om. Tot ziens, Op dinsdag 27 mei a.s. houdt B.C. de Aanstede een koekenactie in Moergestel. Op die dag komen jeugdleden van B.C. de Aanstede bij U aan de deur om koeken te verkopen. We starten om 15.30 uur en rond de klok van 21.00 uur hopen we alles verkocht te heb ben. De opbrengst kom geheel ten goede aan de jeugd van onze badmintonvereni ging. Wij hopen op Uw steun en zeggen U bij voorbaat al dank. De organisatie is in handen van de Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel en staat onder auspiciën van de N.W.B. Men kan voor de wandelingen inschrijven in de periode van 26 mei t/m 30 mei (behalve op donderdag 29 mei) en 3 juni, elke dag tussen 18.00 en 21.00 uur. Het inschrijven kan op de volgende adressen: Krijtestraat 17, Regen- beemdeke 7, De Stappert 49 of De Hoefkens 39. Het is mogelijk dat een adres op een bepaald moment gesloten is, ga dan gerust naar een ander adres. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 pp, aan de start kan men ook nog inschrijven maar dan is het inschrijfgeld 3,00 pp. De Stichting adviseert de wandelaars om niet tot de laatste dag met inschrijven te wachten i.v.m. de lange wachttijden. Bij de inschrijving ontvangt men een brief waarop enkele belangrijke punten staan aan gegeven. Een extra aandachtspunt is dat men buiten de bebouwde kom links moet lopen of zoals het op de routes staat aangegeven. De start is elke avond tussen 18.00 en 19.00 uur vanaf het St.Jansplein, op vrijdag 6 juni zijn de Even voorstellen: Beste inwoners van Moergestel Sinds 22 maart 2003 ben ik uw wijkagent. Nadat ik eerst een lange tijd in Hilvarenbeek - Middelbeers heb gewerkt, ben ik sinds 1 januari 1997 werkzaam in het team Oisterwijk - Hilvarenbeek. Ongeacht of u nu in Oisterwijk, Moergestel of Heukelom woont, u mag zelf kiezen in welke plaats u zich inschrijft. Omdat dit jaar de 10 Jaar lid: Dion van Gorp, Angelique de Jong, Jan van Loon en Peter Swinkels (niet aanwezig). 15 Jaar lid: Hans Berendschot (niet aanwezig) en Jack Wouters. 20 Jaar lid: Wil van Oudheusden (niet aanwezig). 30 Jaar lid: Gerrie van Gisbergen. starttijden aangepast omdat de Stichting alle wandelaars ongeveer tegelijkertijd op het St.Jansplein wil laten aankomen. De starttijden zijn dan voor de 15 km.-wandelaars om 17.15 uur, de 10 km.-wandelaars om 17.45 uur en de 5 km.-wandelaars om 18.30 uur, wij hopen dat dit voor de allerkleinsten niet te laat zal zijn. Door deze ongelijke start hopen wij dat de wan delaars tussen 19.45 en 20.15 uur gezamenlijk in een grote stoet voorafgegaan door Harmonie "Prinses Juliana" het St. Jansplein zullen berei ken, Om de sfeer te verhogen heeft het straat orkest d'Ambiance zich bereid getoond, haar muziek voor het publiek en de wandelaars ten gehore te brengen. Op vrijdag 6 juni is er de mogelijkheid om bloemen op het plein te kopen, dit wordt ver zorgd door leden van de KVO. De Stichting hoopt dat het weer gezellige wan delingen worden met mooi wandelweer en op vrijdag een gezellige avond op het plein met veel publiek. Voor meer informatie 513 2207 (tus sen 18.00 en 21.00 uur). De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel. Traditiegetrouw worden aan het eind van het seizoen bij de E.H.B.O. de diploma’s uitgereikt. Dat gebeurt dan aan degenen die de afgelopen winterperiode de E.H.B.O.-cursus hebben gevolgd en dat met goed resultaat afhebben weten te ronden. Die diploma-uitreiking vindt jaarlijks plaats tijdens een gezellige avond in het oefenlokaal van De Nieuwenhof en tevens maakt men dan van de gelegenheid gebruik om de jubilarissen te huldigen. Het een en ander gebeurde onder de leiding van de E.H.B.O.-voorzitter Jan Zoontjens, en hij werd daarbij bijgestaan door respectievelijk burgemeester Kortmann en diens echtgenote. Het volledige bestuur was aanwezig alsook arts-docente Mevr, van de Wiel en kaderinstructeur Wil van Rooy. De 21e wandelavondvierdaagse wordt dit jaar gelopen van dinsdag 3 juni t/m vrij dag 6 juni 2003. Er zijn weer mooie routes uitgezet van 5-10-15 km., de organisa tie heeft er voor gezorgd dat de routes zo min mogelijk over de doorgaande wegen lopen i.v.m. de veiligheid van de wandelaars. Kinderen onder de 10 jaar mogen niet zonder begeleiding meelopen. Hoe kunt u mij bereiken? Door te bellen met: 0900 - 88 44. Vraag dan naar Frans van Kempen van het team Oisterwijk. Ben ik in dienst dan wordt u meteen doorverbonden. Ben ik er even niet dan neem ik later contact met u op. Mijn bezoekadres: Politieteam Oisterwijk, Burgemeester Verwielstraat 59, 5062 GC Oisterwijk. Mijn postadres: Politiedistrict Tilburg, Team Oisterwijk, Postbus 8020, 5004 GA Tilburg. Ben ik er even niet?! Ook dat is geen pro bleem. Daarin hebben we ook voorzien. Twee wijkagenten van Oisterwijk, Jan Volleberg en Bob Visser, nemen dan voor mij waar. Ook hen kunt u bellen op 0900- 8844. De geslaagden zijn: Cees Buiter, Rini van Elderen, Monique Hurkmans (niet aanwezig), Mariëlle van lersel, Paul Knoops, Ron van Oirschot, Joris Prins, Jos Puts, Ingrid Storimans, Peter Timmermans, Ine Vermeer en Judith van de Wouw. I Huidverzorgingsinstituut E Dit jaar kunnen kinderen van 6 t/m 12 jaar zich inschrijven voor de Roefeldag 2003 op zaterdag 24 mei 2003. Tussen 10.00 en 11.30 uur in Vision (voorheen ‘t Kwartierke) Bosstraat 1B, Moergestel. Tussen 13.00 en 14.30 uur in wijkgebouw Pannenschuur, Lavendel 9, Oisterwijk. ALLEEN DAN KUNNEN KINDEREN WORDEN AANGEMELD. Diegene die het eerste komt heeft de eerste keuze. Roefeldag in onze gemeente voor de tiende keer wordt gehouden, sluiten we deze dag af met een optreden van variétéshow Jacona. Daarom zal deze keer de Roefeldag tot ca 17.00 uur duren. Het is mogelijk om je als groepje (max. vier kin deren op te geven, het is voor ons uiteraard helemaal geweldig als er dan meteen een vrij- williger/chauffeur wordt aangemeld. Bij het inschrijven hebben we nodig: Voornaam, Achternaam, Adres, Postcode, Tel.nummer, Geboortedatum en eventueel naam van de vrij williger De werkgroep Roefeldag wil het iedereen naar de zin maken, dus als het organisatorisch nood zakelijk is kan dit een kleine verandering in de samenstelling van de route betekenen. Wij hopen op uw begrip hiervoor en vragen u dit aan uw kinderen duidelijk te maken. Zaterdag 31 mei wordt er een informatie middag georganiseerd in het verzorgingcen- trum Stanislaus te Moergestel. Tijdens deze informatiedag willen wij ouderen en hun familieleden voorlichting geven over de stap pen die men kan ondernemen om in aan merking te komen voor het wonen in een verzorgingshuis. Daarnaast wordt er informatie gegeven over het wonen én over de zorgproducten en de dienstverlening waarvan men gebruik kan maken binnen het verzorgingshuis. Daarna is er een rondleiding en kunt u één of beide gebouwen en enkele kamers bezichtigen. Mensen die belangstelling hebben voor deze informatiemiddag kunnen zich via de receptie van Stanislaus opgeven vóór maandag 26 mei. Telefoon 513 9320. Graag tot ziens op zaterdag 31 mei Annie Veeke en José van Gestel. Tel. 013-513 1474 j de esselse Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws') ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthoDedie.nl Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg Maandags gesloten Jjl LI Crhnnlctraat R at.. I- Schoolstraat 5 MOERGESTEL r h

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1