XJdM Micpiels UN Biest-Houtakker H. Antonius Protestantse Gemeente Oisterwijk TEMPUR® is een volledig drukverlagend slaapsysteem voor ongeëvenaard comfort en slaap Lezing: verlies en troost VVD Fractieberaad KVO-nieuws Gemeente Belangen U klaar en (gratis) Wereldwijd aanbevolen door rugspecialisten Laat u deskundig voorlichten bij Jan Michiels FRANS VAN DER BRUGGEN Stucadoorsbedrijf De complete woninginrichter HAAREN MOERGESTEL DRUNEN Abdij van Averbodestraat 22, 5037 CB Tilburg Telefoon (013) 467 3 i 97 Mobiel (06) 51 18 84 49 Stichti ng Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwijk parkeerruimte Is er bij on» winkels In overvloed!!! Het TEMPUR® Hoofdkussen zorgt voor volledig ontspannen nek- en schouderspieren De TEMPUR® Matras vormt zich naar uw lichaam en bezorgt u een gevoel van gewichtloosheid MOERGESTEL x PAGINA 3 KB.O. AFDELING MOERGESTEL 1 ^eslote^' TEMPUR - Het Drukverlagend Slaapsysteem uit de 21- Eeuw Zondag 18 mei Aanvang 10.15, Kerkstraat 64. Voorganger mevr, ds. W. van Egmond. De Schriftlezingen zijn: Exodus 19: 1-25 Johannes 15:1-8. Aan deze dienst verleent de cantorij o.l.v. Marieke Kwantes haar mede werking en wij vieren de Maaltijd van de Heer. Er is kindemevendienst en crèche. Jeugdkerk van 11-15 jaar thema: ‘je zelf zijn’. Rock Solid: 16 en 17 mei Star games te Arnhem. 1 t 5 t T Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Zondag 18 mei om 10.00 uur woord- en com muniedienst. De intenties zijn voor de zieken van de parochie. Vrijdag 23 mei om 13.00 uur plechtige huwe lijksviering van Joost van Dal en Suzan van Beurden. Voorganger is pastor Remmers. De zang wordt verzorgd door de groep ‘Trouwes’ uit Moergestel. Op 21 mei is de laatste bingo voor de vakantie. Wij hopen weer op een grote opkomst. Het kopje koffie staat weer klaar in De Reuselhof. Groetjes, Lies en Diny. Op maandagavond 19 mei a.s. zal mevrouw Riekje Boswijk-Hummel een lezing verzorgen over het thema ‘verlies en troost’. Mevrouw Boswijk is auteur van diverse boeken en werkt als psychotherapeute en opleider bij het cen trum Boswijk in Vught. Na de inleiding is er gelegenheid om vragen te stellen. De boeken van mevrouw Boswijk en ook boeken van andere schrijvers zullen ter inzage liggen. Deze avond is het initiatief van de werkgroep rouwbezoek van de parochies Befkel, Enschot en Udenhout. Zij willen hun krachten bunde len om zoveel mogelijk mensen met verlieser- varingen te kunnen ondersteunen. Sinds enke le maanden hebben ook de protestantse gemeen te van Oisterwijk en de diaconie van de parochie in Moergestel contact met deze groep en zo proberen we samen te werken. Vandaar dat wij deze uitnodiging van harte bij u aanbevelen. De avond staat open voor iedereen en is gratis toegankelijk. Maandag 19 mei a.s. 20.00 uur in de parochie zaal Berkel, Willibrordusstraat 3 te Berkel- Enschot. GELEZEN: ZUSTER OMA Zondag 11 mei was het moederdag en dat viel dit jaar toevallig samen met roepingenzondag. Voor zuster Bernice Lindsey (56 jaar), een Amerikaanse benedictines, was het daarom een dag met een dubbel feestelijk karakter. Want met drie kinderen en zeven kleinkinderen behoort zuster Bernice tot de groeiende groep ‘sister- moms’: vrouwen met volwassen kinderen die na het overlijden van hun echtgenoot op late re leeftijd hun roeping tot het religieuze leven gewaar worden en intreden in een klooster. Op maandag 19 mei a.s. vindt het fractieover- leg van de VVD, plaats. De agenda voor de komende raadsvergadering van 5juni wordt dan besproken. In deze raadsvergadering wordt de jaarrekening 2002 besproken. Deze jaarre kening wordt ook in de verschillende com missievergaderingen (op 20, 21 en 22 mei) behandeld. Deze commissievergaderingen zijn openbaar, U kunt ook daar komen luisteren. De commissievergaderingen beginnen om 20.00 uur. Wilt u meepraten en/of meedenken in onze fractievergadering? Wij zien u dan graag op 19 mei a.s. in onze fractiekamer (kamer 6, le verdieping) De fractievergadering begint om 20.00 uur. Voor vragen en/of suggesties kunt u ook con tact opnemen met onze fractievoorzitter Cora Steffens (tel.: 528 8449). Graag tot ziens bij onze fractievergadering. CADEAU EERSTE COMMUNICANTEN? Heeft u een eerste communicant in de familie? En bent u op zoek naar een geschikt cadeau? Misschien is dan een kinderbijbeltje een idee. Er zijn er vele, op voorraad in de boekwinkels. Mag ik u in dit verband op het volgende atten deren? De Stichting Kerk in Nood geeft al jaren een klein boekje uit (96 pagina’s) met 98 bijbelverhalen en tevens mooi geïllustreerd. Het boekje heet ‘God spreekt tot Zijn kinde ren’ en kost slechts 3,50 euro. Het is een best seller: wereldwijd zijn er 38 miljoen exempla ren van verspreid, in 127 talen, in 112 landen. U kunt het bestellen bij Kerk in Nood in Den Bosch (tel.: 073-613 0820). Th. Schepens, pastoraal werker Vrijdag 16 mei Na het grote succes van de Hallie Gallie-avond, hebben we ook dit jaar weer wat kunnen rege len, Lick the chicky light. Dus mannen houd deze avond maar vast vrij want dit wordt een avond om nooit te vergeten. Ook voor de vrou wen hebben we natuurlijk iets: topless bedie ning. Dus wil je dit niet missen kom dan 16 mei om 21.00 uur naar cafe ‘t Draaiboompje. Vrijdag 25 mei We gaan deze keer met KPJ kring Tilburg in Tilburg paintballen. Opgave voor 6 mei bij Noortje, Tel. 0499-570188 (graag na 18.00 uur). Kosten per deelnemer 20,- (inch vervoer, avond eten, paintballen). Zondag 1 juni We gaan weer een dagje met de huifkar weg. Wil je mee, kom dan gewoon om 12.30 naar café ‘t Draaiboompje. Vrijdag 6 juni Welk bier vind jij het lekkerst, kom naar café ‘t Draaiboompje en je kunt proeven. De kos ten zijn 10,- voor 8 verschillende bieren. Aan vang 21.00 uur. Woensdag 21 mei is onze Z fietstocht naar de H. Eik. g Vertrek om 19.00 uur vanaf g het St. Jansplein. 1 Wilt u ook naar de H. Eik en kunt u niet fietsen? Neem dan even contact op met een van de bestuursleden. Op maandag 19 mei komt de fractie van Gemeente Belangen bijeen voor de voorberei ding van de komende commissievergaderin gen. Tijdens deze vergadering zullen de agen da’s van de commissievergaderingen van dins dag 20, woensdag 21 en donderdag 22 mei besproken worden. Aanvang van deze verga dering is om 20.00 uur in het gemeentehuis. Op de agenda staat o.a het voorstel tot goedkeuring van de jaarrekening 2002. Voor meer informa tie kunt u zich richten tot een van onze raads leden: Piet Meeuwis tel. 528 4678Cees Rijnen tel. 528 8133, Carel Brands tel 528 2756 of Maria Willems tel. 521 5826. Of bij het secre tariaat Frans van lersel tel. 528 2500.Tot maan dag 19 mei om 20.00 uur in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Een kopje koffie of thee staat voor u klaar. Gemeente Belangen met “De Beste Kijk op Elke Buurt en Wijk” Een verkeerde houding van hef hoofd zorgt voor span ning in nek en schouders, wat tot pijn en letsels kan leiden. De onovertroffen drukver- lagende eigenschappen en de anatomische vormgeving bieden een comfortabele en goede ondersteuning van de nekwervels. De laatste ontwikkeling in slaaptechnologie heeft aangetoond dat een comfortabele en 'lichaamsvriendelijke' matras niet te hard, noch te zacht zou moeten zijn maar meegevend en vooral drukverlagend. De TEMPUR Matras bezit deze kwaliteiten. Ze is gemaakt van een visco-elastisch temperatuursgevoelig materiaal met een open cel structuur waardoor de lucht vrij kan circuleren. De TEMPUR Matras past zich aan aan uw lichaam, terwijl bij een gewone matras uw lichaam zich moet aanpassen aan de matras. Ze vermindert de druk van uw schouders, heupen, armen, knieën, hielen, enz., waardoor uw lichaam kan rusten in een spanningsvrije houding. Wan- neer u voor het eerst gaat liggen op een TEMPUR Matras kan ze hard aanvoelen. Maar door uw lichaams temperatuur en -gewicht verzacht het TEMPUR Materiaal en vormt het zich naar de omtrekken van uw lichaam waardoor u een gevoel van gewichtloosheid krijgt. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 14 MEI 2003 zo waren er in 1999 nog 566 kerkbezoekers per weekend, in 1995 635, in 1992 827 en in 1988 943. Voor de snelle rekenaars onder ons is het niet zo moeilijk om na te gaan, hoe lang dit zo nog kan duren.... Er is nog een andere vraag, waar we steeds min der om heen kunnen. In ons kerkgebouw is plaats voor 690 personen. De 336 kerkbezoekers die wij dit jaar telden, vullen tezamen (net niet) een halve kerk. Maar er zijn per weekend twee diensten; dat betekent, dat de kerk in het week end twee keer voor een kwart gevuld is. Is onze kerk niet te groot

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3