Fiets-Skeelertocht Moergestel Ouderenreis Zilveren speld voor Sia Reijrink EN DE ALPENJAGERS I Aphrodite n I 18 MEI CRESCENDO Kapsalon Barbers Nieuwe Hoofdman en Ere-hoofdman bij Gilde Sint Catharina PROFILE DE FIETSSPECIALIST Collecte Epilepsiefonds Veerkes Z kampioen! Schepens Tweewielers WOENSDAG 14 MEI 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1238 9 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst De echtgenotes werden verrast met bloemen. Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Collectebus gemist? Maak uw bijdrage dan a.u.b. over op giro 222111 ten name van heet Nationaal Epilepsie Fonds. Bij voorbaat hartelijk dank! Komende zondag 18 mei start voor de derde keer de Moergestelse Fiets- Skeelertocht. Een evenement met afgelopen jaar ruim 200 deelnemers welke op de fiets of op skeelers een keuze kunnen maken uit diverse, uitda gende tochten. Speciaal voor gezinnen is er een 30 km lange fiets route samengesteld. Zij die graag langer genieten van de mooie natuur is een route van 60 km beschikbaar. De keuze is aan u. Gezelligheid en sportiviteit staan voorop. Dit jaar gaan beide routes richting de bosrijke omgeving van Oisterwijk. Bij het samenstellen van de skeelerroutes is ook rekening gehouden met de kwaliteit van het wegdek. Zoals voor de deelnemende fietsers is er ook voor de skeelers een keuze uit twee afstanden; 25 km en een uit dagende 40 km lange route. Naast een leuke In de week van 19 t/m 24 mei wordt er in ons dorp weer gecollecteerd voor het Nationaal Epilepsie Fonds. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 j Op vrijdag 27 juni a.s. organiseren we een reis. Een boottocht op een van de mooiste rivie ren van Nederland: De Eem, een bezoek aan Amersfoort en Spakenburg dat zijn de voor naamste ingrediënten van deze dagtocht. Zo vader, zo zoon... actieve en gezellige zondag is het kopje koffie of thee bij de controle post gratis. Voor de kin deren is er een bekertje limonade. Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd, met dank aan onze gulle sponsors. Zin om ook mee te doen? Schrijf dan nu in bij Franky van Boxtel, De Aanstede 16 Moergestel. Bij de start ligt uw deelname kaart dan al klaar en kunt u direct ver trekken. Inschrijven bij vertrek kan natuur lijk ook. Starten kan tussen 10.30 en 14.00 uur vanaf het ROEF! terrein, Stokeind 13 te Moergestel. De deelname kosten te voldoen bij vertrek, bedragen 2,50 per persoon en voor kinderen tot en met 10 jaar slechts 1,00. Tot ziens aan de start! Voor verdere inlich tingen tel. 513 3103/513 1161 of via e-mail; fiets.skeelertocht@12move.nl Op vrijdag 9 mei jl. is Peter Wolfs offi cieel geïnstalleerd als nieuwe Hoofdman van het Gilde Sint Catharina. Hierbij volgt hij zijn vader, Harrie Wolfs, op. Harrie is ruim Tl jaar Hoofdman van ons gilde geweest. Gedurende deze periode heeft hij, samen met zijn vrouw Miet, zich altijd voor het Gilde ingespannen. Zo heeft Harrie maar liefst vijf geslaagde gildenfeesten onder zijn leiding mogen organiseren, waar hij dan ook met trots op terug kan kijken. In zijn toespraak bedank te hij alle leden, die het hem mogelijk hebben gemaakt om het Gilde te brengen tot wat het nu is. Voor al deze inspanningen mag Harrie zich in de toekomst Ere-hoofdman van het Gilde Sint Catharina noemen. Wij willen Harrie nogmaals hartelijk bedanken voor zijn inzet en feliciteren in zijn nieuwe functie als Ere-hoofdman en zijn opvolger Peter veel succes! De Overheid van Gilde St. Catharina Na 3 keer achtereen derde te zijn geëindigd in de derde divisie van de Tilburgse Dart com petitie is het dit jaar dan eindelijk gelukt. Veerkes Z is kampioen!!! Na een spannende strijd waarin ze 12 teams achter zich wisten te houden, zijn ze met een gemiddelde van 7,3 punten per wedstrijd op de eerste plaats geëin digd, met een voorsprong van 11 punten op de nummer 2. In het persoonlijk klassement van hun poule is Twan de Bakker eerste geworden. Op zaterdag 17 mei zullen onze kampioenen in Herberg “De Veerkes” een feestje vieren dat aan vangt om 21:30 uur. Op deze avond zullen de kampioenen van Veerkes Z een demonstratie wedstrijd darten tegen Veerkes All Stars. Er is ook gelegenheid om één van de kampioenen persoonlijk uit te dagen. Iedereen is van harte welkom op deze avond om samen met hen een gezellig feestje te bouwen en de kampioenen te feliciteren. Van harte proficiat met het kam- pioenschap!!! Op 23 april jl. is aan Sia Reijrink-Rijnen, Vossenhoorn 9, de zilveren speld uitge reikt door de vertegenwoordiger van het Epilepsiefonds, de heer Sas. Zondag a.s. 14.00 uur: Crescendo en Alpenjagers! Zondag 18 mei om 14.00 uur Bijzonder concert ‘Crescendo’ en ‘Alpenjagers’ Een niet alledaagse muzikale combinatie is a.s. zondag te beluisteren in de zaal van Party- boerderij ’t Draaiboompje. Zangvereniging ‘Crescendo’ houdt hier nl. haar Zomerconcert met medewerking van ‘De Alpenjagers’. Naast het programma dat zij ieder voor zich voor hun rekening nemen valt er uiteraard ook een geza menlijke samenwerking te beluisteren. Liedjes die iedereen kent en door iedereen natuurlijk gezellig kunnen worden meegezongen. Zomaar een gezellige zondagmiddag op zon dag 18 mei in ’t Draaiboompje. Daar moet u bij zijn! U bent van harte uitgenodigd. Gratis natuurlijk! Het schema ziet er als volgt uit: Vertrek ‘s morgens om 8.30 uur op het St.Jansplein daar staat dan de bus klaar. We rijden naar Zaltbommel waar we een kopje koffie met gebak krijgen aangeboden. Daarna rijden we naar Amersfoort waar we een rond rit maken en schepen in voor een 2 uur duren de boottocht over de rivier de Eem. Aan boord krijgt U een goed verzorgde koffietafel. In Spakenburg aangekomen bezoeken we het stadje met de mogelijkheid het museum 't Vurhuus een bezoek te brengen. Dit museum bestaat uit diverse volledig ingerichte woon huizen zoals die jarenlang in het dorp gestaan hebben. Uiteraard zijn er talrijke kostuumfi- guren in klederdrachten opgesteld. We besluiten deze mooie dagreis met een heer lijk diner in Montfoort. We verwachten om pl.m. 20.45 weer thuis te zijn. De kosten van deze prachtige reis zijn 30,- - pp. Bij aanmelding te voldoen. U kunt zich opgeven bij Corrie Spaninks, Hofakker 8 of bij Annie Swinkels, Klooster- laan 47 Er zijn maar 50 plaatsen beschikbaar dus wees er snel bij. Huidverzorgingsinstituut Sia heeft ruim 10 jaar de collecte voor het fonds georganiseerd in Moergestel. De organisatie houdt o.a. in dat ze jaarlijks plm. 25 collectan ten aanzoekt. Zij deelde Moergestel daarbij zodanig in dat elke collectant ongeveer een gelijk aantal woningen had. Als organisatrice zorgde zij ervoor dat de collectanten in het bezit kwamen van de bus, folders, en de legiti matie. Na afloop van de collecte werden de bus- sen op een bepaalde tijd bij haar gebracht en telden zij samen de opbrengst per bus. Tot slot zorgde zij ervoor dat de opbrengst via de bank werd overgemaakt naar het kantoor in Houten. Het Epilepsiefonds ontvangt middels deze jaarlijks te organiseren collecte in zijn tota liteit plm. 1.500.000,-. Daarnaast ontvangt het fonds middels legaten en giften enz. onge veer nog zo’n zelfde bedrag. Sia heeft als vrijwilligster een heel nuttige bij drage geleverd en haar taak op voortreffelijke wijze uitgevoerd, reden waarom zij deze speld met ere kan dragen. Met ingang van dit jaar wordt haar werk als organisatrice overgeno men door de dames de Laat (Postelstraat) en Janssen (Krijtestraat). de esselse SF. F Openingstijden: Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieu ws ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Kerkstraat 2I. Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten h I4i lirlwar-znrninncinctiti ii it di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1