95 Aardbeienvlaai MOEDERDAG: Hazelnoot-progres-taart €5 f Peuterleidster Peuterleidster Oproepkracht Geslaagde Skeelertocht tijdens Koninginnedag KOUWENBERG BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Jl f Een kunstgebit verdient de zorg van de tandprotheticus O /H3l X t (in de vorm van ’n hart) of: Beide lekkernijen gemaakt volgens aloud Kouwenbergs-recept! WAT KOUWENBERG MAAKT, DAT SMAAKT!!! Stichting Peuterspeelzalen Oisterwijk is met ingang van het nieuwe schooljaar 2003-2004 op zoek naar: ’n lekkere voor 4 dagdelen bij peuterspeelzaal de Waterhoef. voor 2 dagdelen bij peuterspeelzaal de Coppele. verras moeder met een heerlijke (6 pers.) voor V* I I I j ahA.J Stichting Peuterspeelzalen Oisterwijk 14 r '4-' 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 7 MEI 2003 PAGINA 5 €7.95 Korte functie-omschrijving peuterleidster: begeleiden van een groep peuters van 2 tot 4 jaar voorbereiden en uitvoeren van het activiteitenprogramma onderhouden van contacten met ouders/verzorgers Korte functie-omschrijving oproepkracht: begeleiden van een groep peuters bij de dagelijkse gang van zaken in de peuterspeelzaal. Meer informatie over de functies kunt u inwinnen bij de coördinator van de stichting, Ine Bruinsma, telefoon 013-5217147. Functie-eisen: Voor alle functies zijn wij op zoek naar een enthousiaste man of vrouw die in het bezit is van een kindgerichte beroepsopleiding op minimaal MBO-niveau. Salariëring geschiedt conform de CAO welzijn. Schriftelijke sollicitaties dienen voor 20 mei a.s. te worden gestuurd aan Stichting Peuterspeelzalen Oisterwijk t.a.v. Mevr. I. Bruinsma, Postbus 11, 5060 AA Oisterwijk Een jeugdige deelneemster heeft zojuist een stempel ontvangen na weer een afgelegde ronde. De vacature betreft de dinsdagochtend, dinsdagmiddag, donderdagmiddag en vrijdagochtend. In totaal gaat het om 15 uur per week. De vacature betreft de dinsdagochtend en vrijdagochtend. In totaal gaat het om 7,5 uur per week. Veel Nederlanders hebben een slechtpassend of verouderd kunstgebit. Dit gaat vaak samen niet pijn en ongemak.Een bezoek aan een tandprotheticus kan dan de oplossing brengen. Met nieuwe technieken en materialen zorgt de tandprotheticus dat uw kunstgebit beter past. Ziektekostenverzekeraars hebben de kosten van een tandprotheticus in hun pakket opgenomen. Uw tandprotheticus kan u er alles over vertellen en u gratis adviseren. De oproepkracht kan worden ingezet op alle vijf speelzalen die bij de stichting horen; vier in Oisterwijk en één in Moergestel. Normaal gesproken gaat het om slechts enkele uren per week of soms zelfs per maand. Ook op vrijdag kan een oproepkracht nodig zijn. Telefoon 013-5424177 Telefax 013-5437500 Hoevenseweg 55 De op Koninginnedag door Schaatsclub “De Vennen” in samenwerking met het Oranje- comité Moergestel georganiseerde skeelertocht was met bijna 60 vooral jeugdige deelnemers een groot succes. Om 9.30 precies werd gestart voor de eerste ronde over 4,5 km. De deelnemers reden deze ronde in eigen tempo en als zij nog energie over hadden konden zij doorgaan voor nog een aantal ronden. Na afloop ontvingen zij een oorkonde met daarop hun naam en het aantal gereden ronden. Op vertoon van deze oor konde ontvingen de deelnemers bovendien een drankje van Café ’t Stokske. Evenals vorig jaar verdient de elfjarige Graeme Appeldoorn een eervolle vermelding omdat hij deze keer maar liefst 7 ronden aflegde (vorig jaar 6 ronden). Graeme heeft al aangekondigd dat hij volgend jaar gaat proberen de 8 ronden te halen. voor de gastvrijheid en de drankjes voor de deelnemers, het Klein Speyck voor het beschik baar stellen van de tafel van de stempelpost, Basisschool De Bunders voor het lenen van de brigadierjassen, Inno van den Heuvel voor het prachtige ontwerp van de oorkondes en Yvonne Post voor het printen van de oorkondes. T.T.L. W.Mels, Wolvensteeg 28,5062 DE Oisterwijk tel. (013) 5030982 e-mailw.melsfö; parelnet.nl Lid Organisatie van Nctierlaudse lamiptotiielio De organisatie wil graag de volgende personen en bedrijven hartelijk danken voor hun bij drage aan het slagen van de tweede Oranje- Skeelertocht: de vrijwilligers die zorgden voor de bemensing van de stempelposten en het beveiligen van de kruisingen, Café ’t Stokske A BI - Wachten op spulletjes om het plein te versieren^ Postbus 11 5060 AA Oisterwijk o] J I r l

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5