dubbel zo schoon superlage prijzen tegen donderdag 8 mei vrijdag 9 mei zaterdag 10 mei Vanaf moederdag wordt het thuis van onze showroom bankstellen L Vision FRANS VAN VELTHOVEN Tevens vele leuke aanbiedingen in koloniaals, oud grenen, eetkamerstoelen, fauteuils en decoratie!!! Teveel om op te noemen. Zeker een kijkje waard. i Miele 10 tot 20 uur Kantstraat 9, Haaren (ingang Akkerstraat) 0411 - 622981 10 tot 20 uur 10 tot 17 uur Nieuwe bevers gezocht Het is misschien nog wat vroeg voor het nieu we beverseizoen, maar toch denken we daar al aan. In dit Scouting jubileumjaar is namelijk iets unieks met de bevers aan de hand. Bijna 75% van alle bevers zal tijdens het jubileumkamp overvliegen naar de Esta’s. Hierdoor ontstaat voor een heleboel Moergestelse kleuters de mogelijkheid om vanaf september 2003 bij de bevers te komen spelen. Geef je nog snel op voor de Burendag in Oisterwijk en Moergestel Aardbeienplukkers vanaf 1 3 jaar. Ballonnen van Scouting komen terecht in Uden half 7 4*1 Robert-Jan van Korven Bosstraat 26 5066 EB Moergestel De bevers spelen elke zaterdagochtend van 10.30 uur tot 12.00 uur in Huize Hotsjitonia. Hier beleven ze elke keer weer een ander avontuur. De ene week wordt er gekookt, de andere week gaan we weer eens naar de bos sen en weer een andere keer zijn de bevers vooral sportief bezig. Kinderen die in september 5 of 6 jaar oud zijn, kunnen zich nu al opgeven voor het komende seizoen. In mei en in juni zijn er voor deze kin deren dan nog mogelijkheden om eens een keertje te komen kijken in Huize Hotsjiotonia. Opgeven bevers kan bij Suzanne Helmons, tel. 513 3006. Ook voor vragen en het informa- tieboekje over de bevers kunt u bij haar terecht. Beste bewoner van Oisterwijk of Moergestel, Op zaterdag 14 juni 2003 is het weer Burendag. De dag waarop buren door Sint Joseph, de Twen en de huurdersvereniging worden uitge nodigd om samen een leuke activiteit te onder nemen. De Burendag kan in het teken staan van samen een stuk van de buurt opknappen of brandgangverlichting aanbrengen, maar kan ook in het teken staan van de gezelligheid en een lekkere barbecue kan dan op zijn plaats zijn. Wat u in ieder geval op deze dag wilt gaan doen, Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 GEVRAAGD AGENDA MEI 2003 Zaterdag 10 mei Foto’s maken; 14:00 - 16:00 entree 1,50; vanaf 8 jaar; maak leuke foto’s van elkaar! Saturday Night Fever; 20:30 - 22:30 uur; 10 - 15 jaar; 22:30-02:00 uur; 16+; entree gratis; Back to the 70's. Woensdag 14 mei Oefenmiddag voor de miniplaybackshow; 13:30 - 15:00 uur entree gratis; vanaf 6 jaar. Nieuwe openingstijden: woensdag en vrij dag 15:30-17:30; vrijdag 19:00-22.30 uur. Vision’s Saturday Night Fever Bij het eerste themafeest in Vision zal het meteen gaan knallen! Op zaterdag 10 mei zul len de glitterpakken, plateauzolen en discomu- ziek samenkomen tijdens Saturday Night Fever. Van 20:30 - 22:30 uur kunnen de tieners uit hun dak gaan op de discomuziek van de 70 's en van 22:30-2:00 uur de 16+ers. De entree is gratis. Je kunt tijdens de openingstijden ook inter netten, darten, poolen, tafelvoetballen, lezen, muziek luisteren, relaxen enz. enz. Voor de basisschooljeugd gaan de activiteiten ook gewoon door: op zaterdag 10 mei wordt er gestart met foto's maken. Je kan dan leuke foto 's van elkaar maken, die je de week erop zelf kan afdrukken. De entree is 1,50, de acti viteit duurt van 14:00 -16:00 uur en is bestemd voor de jeugd vanaf 8 jaar. De stempelkaarten kunnen nog gewoon gebruikt worden. Ook wordt er woensdag 14 mei van 13:30 15:00 uur weer verder geoefend voor de mini playbackshow. Je kunt je dan voor het laatst opgeven, oefenen met playbacken en dansen. Degenen die niet mee willen doen kunnen mooie decors bouwen. laten wij geheel aan u fantasie over. Woning stichting Sint Joseph vindt het belangrijk om burencontact te stimuleren en zal daarom kij ken op welke wijze zij u buren-activiteit kan sponsoren. Deze week is het de laatste week dat u zich nog kunt inschrijven. Dus wacht niet lan ger en schrijf samen met u buren een goed idee voor de Burendag op papier. Een inschrijffor mulier kunt u ophalen of bestellen bij Sint Joseph, de Twern en de huurdersvereniging. Tot ziens op de Burendag! Tijdens de jaarlijkse St. Joris-viering van Scou ting St. Jan werden de prijswinnaars bekend gemaakt van de ballonnenwedstrijd die werd gehouden tijdens ons Jubileumweekend. Het bleek dat de verst reikende ballon buiten mede dinging meedeed.het was nl. de ballon van Kim! Jammer, maar de leiding streed niet mee voor de prijzen. Gelukkig konden de 5 prijs winnaars hun prijs, die mede door Novy Van Wezel tot stand kwam, hun prijs in ontvangst nemen. Dit alles gebeurde rond het kampvuur. Na rond het kampvuur de draak te hebben ver slagen, werd er voor alle leden stuk draken brood gesmeerd en met een beker warme cho- comelk geserveerd. De kop van de draak werd aangeboden aan Kim en Marlijn om wat extra energie te op te doen. Hierna werd een cadeau aan Petra aangeboden welke nog hoorde bij haar Zilveren Waarderingsteken. Het was een schitterende schaal gemaakt door Lies Potters voorzien van ons eigen insigne. Het verhaal van St. Joris werd nog eens verteld en daarna was het tijd om onze belofte te vernieuwen. Hiermee eindigde de St. Joris-viering en ging iedereen weer moe maar voldaan naar huis. 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 7 MEI 2003 PAGINA 4 4 L f STUNTVERKOOPÜ! SLA UW SLAGE Marjan’s Meubelen Ben je geïnteresseerd: Bel dan tussen half 6 en naar: 06-51784005 Nieuwste Miele-stofzuiger Seventy-five met extra sterke zuigkracht en metalen zuigbutzen. t re .ruigbiM rxxkeef stand y -'! -- aiv-h'Xjk gratis Miele-kinderstafzuiger die echt werktl Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTRO-TECHNISCH BURO Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 4