moorman MV XJnn Miezels Uitslag loterij Moergestelse jaarmarkt ijs van de Wouw Algemeen Belang Protestantse Gemeente Oisterwijk Gildenbroeders gehuldigd Biest-Houtakker H. Antonius Bibliotheek-nieuws ‘Alpenjagers’ Th. Schepens, pastoraal werker 7 7 Spanningsvrije slaap is essentieel voor AUTOMOBIELBEDRIJF Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Heer Jezus Christus, Gij hebt tot uw leerlingen gezegd: “Kom en volg Mij”. Op voorspraak van Maria vragen wij U: Roep ook vandaag mensen om te getuigen van uw Evangelie. Dat zij in kracht van de Heilige Geest mogen bij dragen aan het dienstwerk van uw Kerk. Amen. Gerard en Corrie van de Wouw - op ’t Hoog 50 jaar getrouwd. AFSLUITING VOORLEESSEIZOEN MOERGESTEL Tijdens de Nationale voorleesdag wordt er in de bibliotheek natuurlijk voorgelezen. De voor lezers hebben al een heel mooi boek klaarlig gen. Kom je ook? Het voorlezen is op woensdag 14 mei van 3 uur tot half 4 voor kinderen van 3 t/m 6 jaar. Met dit voorleeshalfuurtje wordt het voorlees- seizoen afgesloten. In de wintermaanden werd er wekelijks voorgelezen op woensdag. Wij wil len hiervoor de vrijwilligers, die elke keer klaar stonden: Anneke, Corry, Harry en Hetty heel hartelijk bedanken. Tot ziens in de bibliotheek. Op maandag 12 mei a.s. bespreekt de fractie van Algemeen Belang de agenda van de raadsver gadering van 5 juni. Aan de orde komen onder meer: het voorstel tot het vaststellen van de jaar rekening over het dienstjaar 2002; het voorstel tot het vaststellen van een nieuwe “Verordening leerlingenvervoer gemeente Oisterwijk 2003” en het voorstel tot het bespreken van het Burgerjaarverslag 2002. De diverse onderwer pen van de commissievergaderingen zullen eveneens besproken worden. Ons overleg start om 19.00 uur in fractiekamer 8. Wij zijn graag bereid met U in discussie te gaan over de geagen deerde onderwerpen, maar U kunt ook bij ons terecht over onderwerpen die Uzelf direct of indirect aangaan. Mocht U verhinderd zijn, dan staat het U altijd vrij om rechtstreeks con tact op te nemen met Noud Smits (tel. 513 1694), met Ferry Pörtzgen (tel. 521 7217), met Chris de Veer (tel. 513 2496), met Arnold van Beekhoven (tel. 521 7032), met Trees Verhoeven (tel. 513 1814) en/of met Ria Peters (tel. 528 6753). Wij bieden U graag een luisterend oor. Graag tot ziens en/of horens. .0704 .0139 .0542 .0578 .0976 .0443 .0444 .0353 .0311 .0487 •0793 Indien u niet in de gelegenheid bent geweest Zondag 11 mei Aanvang 10.15, Kerkstraat 64. Voorganger: ds. W. de Leeuw. De Schriftlezingen zijn: Exodus 18 en Johannes 10: 11-16. Na de dienst staat de boekentafel voor u klaar en kunt u schrijven voor Amnesty National. Er is kindernevendienst en crèche; Jeugdkerk van 15-17 jaar, thema ‘Onderweg’. Vrijdag 9 mei Rock Solid op de zolder van de Voorhof uw gezondheid Zaterdag 26 april jl. werden bij het Gilde St. Joris twee gildenbroeders gehuldigd en drie onderscheidingen uitgereikt. Gildenbroeder Piet Moorman is 25 jaar bij het Gilde. Hij kreeg een zilveren kruisboogje opge speld door het Kringbestuur van het Kwartier van Oirschot. Ook zijn vrouw werd in de bloe metjes gezet. Ook was er een gouden jubilaris: Gerard van de Wouw (Ome Gijs). In deze periode is hij 15 jaar tamboer geweest en zit hij nu al weer 15 jaar in de schietcommissie. Hem werd een mooi zilveren schildje opgespeld en hij kreeg een oorkonde overhandigd door het Kringbestuur en burgemeester Kortmann. Mevrouw van de Wouw kreeg een mooi boeket bloemen. Uiteraard waren er passende woorden van de burgemeester, vanuit het Kringbestuur en het gildebestuur. TEMPUR zorgt voor uw Rug Uw matras en hoofdkussen zijn belangrijker dan u denkt. Veel lichaamspijn wordt veroorzaakt of verergerd door onnatuurlijke slaaphoudingen. 25 MEI: EERSTE COMMUNIE Op zondag 25 mei doen 58 kinderen hun Eerste Communie. Er zijn dan twee vieringen: om 9.30 uur en om 11.30 uur. Evenals de vooraf gaande jaren is het voor die twee vieringen alleen mogelijk om intenties op te geven voor familieleden (of anderszins betrokkenen) van de communicanten: bijvoorbeeld overleden grootouders. Andere intenties kunnen worden opgegeven voor de viering op zaterdagavond; dat is in dat weekend een Eucharistieviering. Zaterdag 10 mei om 10.00 uur zal de jongste groep van Jong Nederland een korte hulde brengen aan Maria, in de kerk, in verband met Moederdag. Zondag 11 mei, 4e zondag na Pasen, Roepingenzondag en tevens Moederdag. Om 10.00 uur Eucharistieviering. Voorganger is rector Merkx. De intenties zijn voor Balthazar Soetens vanwege zijn jaargetijde en overleden familie. Jaargetijde voor overleden ouders Cornelius van Oirschot en Maria Roozen en overleden kinderen. Noud Soetens als 3e maan- delijke gedachtenis. Voor Jan Dirks als jaarge tijde en Jos de zoon, en jaargetijde voor Jan en Anna van den Meijdenberg, voor Mieke en Gerard Coppens. Maandag 12 mei om 13.30 uur is er een Eucharistieviering uit dankbaarheid ter gele genheid van het gouden huwelijksfeest van Jan en Sjaan Abrahams-van Dal. Voorganger is pas tor Remmers, muzikale medewerking van het gemengd parochiekoor, waarvan Sjaan al vele jaren een trouw lid is. VOORLEESMIDDAG OP DE REUSELHOF De Nationale Voorleesdag viert haar 10e ver jaardag. Reden genoeg om te trakteren. Verschillende kinderen uit de bovenbouw van de basisscholen in Oisterwijk en Moergestel komen gezellig naar de Vloet en de Reuselhof om daar voor de ouderen voor te lezen. Onder het genot van een kopje koffie of glaasje limo nade zullen vanuit een heuse voorleesstoel de spannende, leuke of grappige verhaaltjes ten gehore gebracht worden. Wij hopen dat de ouderen hier van zullen genieten. Kinderen die nog graag mee willen doen, kun nen zich nog opgeven in de beide bibliotheken. Zondag 18 mei v.a. 14.00 uur ‘Crescendo’ en Een niet alledaagse muzikale combinatie is zondag 18 mei te beluisteren in de zaal van Partyboerderij ,’t Draaiboompje’. Zang vereniging ‘Crescendo’ houdt hier nl. haar Zomerconcert met medewerking van ‘De Alpenjagers’. Naast het programma dat zij ieder voor zich voor hun rekening nemen valt er uiteraard ook een gezamenlijke samenwerking te beluisteren. Liedjes die iedereen kent en ook door iedereen natuurlijk kunnen worden mee gezongen. Zomaar een gezellige zondagmid dag op zondag 18 mei. U bent alvast van harte uitgenodigd. Gratis natuurlijk! De volgende lotnummers zijn in de prijzen gevallen: Lotnummer le prijs Audioset 2e prijs Radio-CD-speler 4e prijs Samsonite kofferset 5e prijs Braun koffiezetapparaat 6e prijs Braun multigourmet 7e prijs JVC koptelefoon 8e prijs Pannenset 9e prijs Step 10e prijs Fietscomputer 11e prijs Rugzak I om uw prijs op te halen op 4 mei na de trek king in Cafe’t Centrum, kunt u contact opne men met Toon Moorman, 513 3732 om alsnog uw prijs in ontvangst te nemen. Met de reste rende prijswinnaars zal contact worden opge nomen. Hierbij willen we iedereen die deze loterij mogelijk heeft gemaakt bedanken voor hun medewerking en inzet. De Dorstvlegels »'«IO »°°'U Waa' MOERGESTEL Vrijdag 16 mei Na het grote succes van de Hallie Gallie-avond, hebben we ook dit jaar weer wat kunnen Regelen, Lick the chicky light. Dus mannen houd deze avond maar vast vrij want dit wordt een avond om nooit te vergeten. Ook voor de vrouwen hebben we natuurlijk iets: topless bediening. Dus wil je dit niet missen kom dan 16 mei om 21.00 uur naar cafe‘t Draaiboompje. Vrijdag 25 mei We gaan deze keer met KPJ kring Tilburg in Tilburg paintballen. Opgave voor 6 mei bij Noortje, Tel. 0499-570188 (graag na 18.00 uur). Kosten per deelnemer 20,- (incl. vervoer, avond eten, paintballen). Zondag 1 juni We gaan weer een dagje met de huifkar weg. Wil je mee, kom dan gewoon om 12.30 naar café ‘t Draaiboompje. Vrijdag 6 juni Welk bier vind jij het lekkerst, kom naar café ‘t Draaiboompje en je kunt proeven. De kos ten zijn 10,- voor 8 verschillende bieren. Aan vang 21.00 uur. Vrijdag 20 juni Het is alweer de afsluiting van het seizoen. Dat wij dit niet zomaar voorbij laten gaan is bekend. We gaan kanoën bij kanoboerderij De Reusel barbecue. Je kunt je tot 18 juni opgeven bij Noortje, tel. 0499-570188. T Kinderen en kleinkinderen van de Wouw U kunt het bruidspaar feliciteren tijdens de receptie die wordt gehouden van 18.30 tot 20.00 uur in Tapperij-Brasserij “De Schouw", Rootven 43 te Moergestel. Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 VOORTAAN OP ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! 1 Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 De complete woninginrichter DE GÈSSELSE’- WOENSDAG 7 MEI 2003 Op 12 mei zijn onze ouders en grootouders Wij willen dit samen met familie en vrienden vieren op zaterdag 17 mei. We beginnen deze dag om 13.00 uur met een heilige mis in de kerk van St. Jans Onthoofding te Moergestel. -Fibrositu Dit veel voorkomende probleem wordt vaak verergerd door een slechte lighouaing waardoor spanningen optreden in Je ru9‘ en scf)Outier- spieren Ischias Heupjicht, die op 1 treedt achteraan het p dijbeen en ter hoogte F van de kuit tot aan de voet, kan verschillende maanden aanhouden. Deze toestand wordt vaak verer gerd door een bed dat een onnatuurhjke slaaphouding veroorzaakt. Armpijn Pijn, stijfheid en een tintelend gevoel in de ormen wordt veelal veroorzaakt door een ontsteking van de nek zenuwen. Deze om standigheden worden verergerd door een slechte slaaphouding, vooral als de nek met op de juiste manier wordt ondersteund. Problemen met - de bloedsomloop Problemen met de bloed* omloop zorgen vaak voor gezwollen voeten en pijnlijke en stijve kuiten gedurende de nacht. De matras zou zocht genoeg moeten zijn om de con- foctdruk, die de bloeddoorstro ming onderbreekt, te verlogen. Heuppijn Pijn in de heupen kon toenemen door een harde matras en kan leiden tot een gevoel van ongemak en zelfs tot een ontsteking van het gewricht Kniepijn - Een ontsteking in en tond de kntegewrichten kan leiden tot een gevoeligheid vaat dtuk en aanraking. Om dit probleem op te lossen dient een matras op zelfs de lichtste plaatselijke druk te reageren. Rugpijn - Rugpijn is een van de meest voorkomen de gezondheids problemen. Pijn en stijfheid worden vaak verergerd gedurende de nacht, vooral als de rug door de matros in een onna- luurlijke houding wordl gedwongen Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend Hoofdpijn/Stijve nek Gespannen nekspieren worden vaak verergerd daar een slechte slaaphouding en kunnen aanlei ding geven tot spannings- hoofdpijn. Als de nek niet goed wordt onder- j steund gedurende de slaap, kunnen de spie- ren uitgerekt en zelfs overbelast worden. wat kon leiden tol pijn 1 en stijfheid. PAGINA 3 ,8 S'

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3