Op Goede Vrijdag 18 en 2e Paasdag 21 april zijn onze kantoren gesloten! 5 iML., Het is tijd voor Goede Vrijdag en Pasen. ^Lz- K Prettige Paasdagen toegewenst door Rabobank De Hilver. Start voorverkoop 26e Helvoirts Weekend 14 mei Nationale Voorleesdag Paul “Sr Openingstijden: In de periode van 4 mei t/m 24 mei 2003 op woensdag en vrijdag van 10.00 tot 18.30 uur. Zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. In de periode van 24 mei t/m 24 augustus 2003 dagelijks geopend van 10.00 tot 18.30 uur De schoonmaak van de kerk heeft ook dit jaar weer zijn vruchten afgeworpen: alles glimt weer, blinkt en schittert. En dat allemaal door de hulp en inzet van in totaal 52 vrijwilligers! Buiten was het koud, maar de eerste ‘helper’ was toch al voor 08.00 uur aanwezig. Voor de mid dag zag ik mijzelf geholpen door 36 ‘helpende handjes’ en ’s middag waren dat er 16. Maakten er vorig jaar slechts enkele mannen zich sterk voor deze klus, dit jaar waren er al 10. De sfeer was opperbest. Soms leek de kerk wel een bijenkorf, gonzend van bedrijvigheid. Alles liep gesmeerd, mede dankzij het warme water van Slager Ketelaars, de heerlijke cake en kren tenbrood van Bakkerij van Hulten. Plus de geleende stofzuigers... en Martien, bedankt voor alle aandacht in ‘De Gèsselse’... Vele handen maken nu eenmaal licht werk en om 15.00 uur waren we al klaar. Dat moest ook wel, want ’n uur later was er alweer een uitvaart. Dit is: er samen zijn voor de kerk! Het kan weer Pasen worden. Alle mensen: héél hartelijk bedankt, trots ben ik op mijn kerk, maar ook op jullie!!! Corry op ‘t Hoog De voorverkoop van de toegangskaarten voor het komende 26e Helvoirts Weekend is in volle gang. Helvoirts Weekend, dit jaar 29, 30, 31 mei en 1 juni, zal ook weer plaats vinden in de grote feesttent midden in Helvoirt. De orga nisatie heeft besloten om de kaarten niet duur der te maken en voor 11,- kun je dan ook nu al zo’n toegangsbewijs op de voorverkoop- plaatsen aanschaffen. De avondprogramma’s zien er als volgt uit: Hemelpop (donderdag 29 mei) met optre dens van: Lasgo, Tilt, Gebroeders Ko en de BNN Costa show. Hollandse avond (vrijdag 30 mei) met optredens van: Cool Down Café, Altijd Lazerus, Jan van Brusselband, Tiroler Express en Tropical Discoshow. Helvoirts Weekend in concert (zaterdag 31 mei) met optredens van: Jeopardy, Di-rect, Intwine, V-male en Tropical Discoshow. De voorverkoop adressen zijn: Café de Bolle Keizer, Snackbars ’t Passantje en Henkies Hap, Elektrotechniek van Hattum, Drogisterij Roelofs en Foto Pijnenburg, allen in Helvoirt. (telefonisch reserveren is niet mogelijk). Voor meer info: www.helvoirtsweekend.nl Kinderen trakteren ouderen op een verhaal Voorlezen is leuk, gezellig, spannend en leer zaam en je kunt het overal doen. Bijna ieder een kan het en voorgelezen worden is helemaal een feest. Veel vaders, moeders, opa’s, oma’s, leer krachten lezen dan ook gelukkig dagelijks voor aan kinderen. De bibliotheek heeft een ruime keuze aan voorleesboeken, gedichtjes, sprook jes, avonturen of gewoon een grappig verhaal tje. Dit jaar viert de Nationale Voorleesdag haar 10e verjaardag. Bij een feestje hoort ook een trak tatie vinden ze in de bibliotheken Oisterwijk en Moergestel. Op woensdagmiddag 14 mei zullen kinderen de bewoners van de zorgcen tra De Vloet en De Reuselhof trakteren op een gezellig voorleesuurtje. Kinderen van de bovenbouw die het leuk zou den vinden om hier aan mee te doen kunnen informatie krijgen en zich opgeven tot 1 mei in de bibliotheken Oisterwijk en Moergestel. Vraag dan wel naar Jeanny Tolboom of Trudy van den Heijkant. Tot ziens in de bibliotheek! in Moergestel voor de \al lerjongsten t/m 12 jaar I Uw 11 Z di wtf* Xe hr Sportcentrum "Stokeind" Stokeind 11 5066 XA Moergestel Telefoon 013-5133451 b.g.g. 06-12710283 Rabobank ■F PAGINA 5 t 4 M S': W Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013)513 2268 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 16 APRIL 2003 te Het' speelpaleis in de Parel van Brabant

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5