Scouting viert jubileum op grootse wijze Vereniging Bierproeven organiseert Duitse bierproefavond Kapsalon Barbers Collecte Gehandicapten Sport Aphrodite p S.-- v ItH I Speelpaleis ’’Fakibolo” Moergestel PROFILE BRILLEN LENZEN Peter Burgers Nederlands kampioen Tijdens het NK veldlopen voor gemeen- te-ambtenaren, op 26 maart in Apel doorn, is Peter Burgers Nederlands kam pioen geworden in de categorie vetera nen. Daarnaast behaalde hij een twee de plaats in het totaal van alle catego rieën, met ruim 1.500 mannelijke deel nemers. Dansliefhebbers: Opgelet! Schepens Tweewielers WOENSDAG 2 APRIL 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1232 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Huidverzorgingsinstituut de esseise Petra Tekath: duizendpoot bij Scouting werd op bijzondere wijze gehuldigd. Scouting Moergestel RUUD PAN IS Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen ’Moergestel-Nieuws Op vrijdag 4 april a.s. organiseert de Moergestelse vereniging ’’Vereniging Bierproeven” haar maandelijkse bier- proefavond met deze keer als onder werp ’’Duitse bieren”. Deze bierproefavond is zoals gewoonlijk voor iedereen toegankelijk. Gedurende de avond wordt u op de hoogte gebracht van Duitse bier- stijlen zoals o.a.: Alt, Kölsch en Dortmunder verder wordt u het verschil uitgelegd tussen Weissbier en Weizenbier. Ook onderwerpen als het in 1516 ingevoerde Reinheitsgebot en het jaarlijkse terugkerende Oktoberfeste zullen de revue passeren. Natuurlijk worden er op Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 In de week van 30 maart t/m 5 april is er weer de collecte voor de gehandi captensport. Laat onze collectanten niet in de kou staan. We hopen op ieders medewer king om onze collecte te laten slagen. Alvast bedankt namens ons comité. ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl p. i luiuiuiLuiyiiiyjuiouiuui Naast deze geweldige prestatie heeft hij in het wegcircuit 2002 van de regio Midden-Brabant een tweede plaats weten te behalen, en een derde plaats in het crosscircuit 2002-2003. Deze rangschikkingen heeft Peter bereikt door meer dere podiumplaatsen in het afgelopen cross- en wegseizoen. Zowaar ook mooie prestaties, zeker gezien het feit dat hij zich beperkt tot ruim dertig trainingskilometers per week. Peter van harte proficiat met de door jou behaal de prestaties. Afgelopen zaterdag was er de landelijke open dag van Scouting. Dus ook in Moergestel stonden de deuren open voor iedereen die maar een kijkje wilde komen nemen. Voor ons was deze dag ietwat specialer, aangezien wij dit week einde ons jubileum vierden. We waren namelijk 40 jaar oud geworden. Dus werd o.a deze dag anders ingepakt dan normaal. We wilden groots uitpakken. En we denken dat het met een schilderij van 30 meter een heel eind in de richting kwam. deze avond ook een aantal van deze Duitse spe- ciaalbieren geproefd en beoordeeld, waaron der twee zeer speciale Duitse kloosterbieren! Aangezien deze kloosterlingen geen trappis ten zijn, heet hun bier geen trappistenbier maar gewoon ’’Klosterbier”. Indien u geïnteresseerd bent om deze bij zondere bierproefavond bij te wonen, bent u a.s. vrijdag om 20.00 uur van harte welkom in het zaaltje van Café de Brouwer aan het Root ven. De prijs voor deelname aan deze avond is voor leden 8,00 en niet leden 10,50. Voor meer informatie kunt u contact opne men met het bestuur 06-26540764 06- 53695393 of www.bierproeven.tk burg, Duitsland, Polen, Groot-Brittanië, Ierland, Zwitserland, Frankrijk, Denemarken en Thailand. Verder was er vermaak die avond in de vorm van karaoke. Het was maar goed dat er geen "idols jury” bij aanwezig was. De zondag was er onze jaarlijkse brunch voor leden en hun families. Niets zo leuk om de contacten te versterken als een gezamenlijke maaltijd. Aansluitend, vanwege het jubileum, een receptie. Bedoeld natuurlijk om iedereen die ons wou feliciteren hiervoor in de gelegen heid te stellen. En gezien de opkomst blijkt dat we veel meer mensen kennen dan we ge dacht hadden. Een drukte van jewelste en uiter aard weer veel oude verhalen. De fotoboeken werden weer driftig doorgebladerd en ja, dan blijkt dat sommige mensen alweer een stuk ouder zijn geworden. Diverse leiding en be stuursleden werd een waardering uitgereikt in de vorm van een certificaat en bijbehorend speldje van scouting Nederland. Bijna iedereen kwam zo aan de beurt, want er waren certifi caten voor 5, 10, 15, 20, 25 en 30 jaar lidmaat schap van Scouting Nederland. Veel bedankjes, bloemetjes en kusjes van/voor iedereen. Het was een fantastisch weekeinde en nu kunnen we uitkijken naar ons zomerkamp. Dit belooft het hoogtepunt van ons jubi leumjaar te worden. Maar daar gaat u nog wel meer van lezen. Langs de Bosstraat bij D’n Donk hadden we een laken van 30 meter gespannen en dit werd door alle leden en bezoekende kinderen beschilderd. Het bleek een heel kunstwerk geworden. Verder presenteerde iedere leeftijdsgroep zich op hun eigen wijze, ’s Avonds was er feest voor leiding en bestuur, maar ook de Stam en Explorers waren hierbij uitgenodigd. Nu worden wij nogal eens verwend met hapjes en drankjes, maar deze avond zou een vermelding in de befaam de Michelingids behoren te krijgen. Ricky, Robbert, Elly, Annie en Wilma hadden zich als echte kooktalenten ontwikkeld want het was grandioos. Ze hadden 40 jaar Scouting culinair ingekleed. Uit alle landen, waar we ooit met Scouting Moergestel, of waar scouts uit Moergestel geweest zijn, hadden ze spe cifieke gerechten gemaakt. En dat zijn er nogal wat geweest. Nederland, België, Luxem- Denk je wel eens: "ik moet eens wat meer gaan bewegen”? Hou je van dansen en lekker swingen? Misschien is "Trend" dan wel iets voor jou. Trend is een dansgroep uit Moergestel die al een geruime aantal jaartjes bestaat. Tijdens deze jaren zijn er heel wat leden bijgekomen maar helaas hebben we de laatste tijd ook weer afscheid moeten nemen van wat leden. Daarom zijn we nu op zoek naar nieuwe mensen die onze dansgroep willen komen versterken. Wij oefenen elke maandagavond van 20.00 uur tot 21.30 uur. Moderne dans, Streetdance, Jazz zijn een aantal genres uit ons dansrepertoire. We zijn op zoek naar mensen die een beetje aansluiten bij onze leeftijd, zo tussen de 20 en 30 jaar jong. Lijkt het je wel wat maar ben je nog niet geheel overtuigd? Kom dan gewoon eens een kijkje nemen in clubgebouw den Donk, Bosstraat la in Moergestel. Voor informatie kun je bellen naar 511 4132. Groetjes en misschien tot ziens! Dansgroep Trend Kortom: Moergestel biedt de jeugd in de lente en zomerperiode speelruimte, speelgenot en vooral een tehuis waar zij zich thuis voelen. "Fakibolo”, een welkome beschaduwde en regenbestendige speelplaats als aangename en enerverende dagvulling met vele uitdagende kindervriendelijke activiteiten. ALGEMENE INFORMATIE: "Fakibolo”, de ontmoetingsplaats voor de aller- jongsten is gehuisvest in Sportcentrum "Stokeind”, Stokeind 11 5066 XA Moergestel, Tel. 513 3451; b.g.g. 06-12710283. OPENINGSTIJDEN: In de periode 4 mei t/m 24 mei 2003: op woensdag en vrijdag van 10.00 tot 18.30; zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30; In de periode van 24 mei tot 24 augus tus 2003 dagelijks geopend van 10.00 tot 18.30. De tennishal te Moergestel ondergaat in de zomerperiode een spraakmakende metamorfoseGeen sluiting voor de overdekte sporthal, want op zondag 4 mei a.s. zullen de winterse activiteiten plaats maken voor een bijzonder mooi kinde- rattractiepark en dat speciaal voor de allerjongsten tot en met 12 jaar. Wat heeft Moergestels overdekte sporthal de jeugd in de zomermaanden te bieden? 2 Overdekte tennisbanen die daags na koning innedag omgetoverd zullen worden in een jeugdattractiepark met diversen speeltoestellen zoals glijbanen, wippen, filmcabine en als abso lute topper een 9 Vi meter hoog springkussen. Dit alles is een ultieme beleving waar de jeugd zich ongeremd en veilig kan vermaken. Dit kinderparadijs is geopend vanaf 4 mei a.s. tot en met 24 augustus 2003. Ook is er voor de ouders, opa’s, oma’s en andere begeleiders gelegenheid om vanuit de sfeervolle en gezellige ingerichte ont vangstruimte hun kroost te zien ravotten, zien samenspelen en met gepaste trots de pure spontaniteit van kindervreugde van heel dichtdij te kunnen gadeslaan. DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326 1®- E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1