LSI Ook toe aan aandacht voor uw beleggingen? Oisterwijk Hard werk in ’t Kwartierke ’de Opgave’ voor Structuurvisie Plus gereed Nu gratis een second-opinion r Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank De Hilver gemeente Geleidelijk- aan komen steeds meer dorpsbewoners tot het besef, dat het zaliger is te geven dan te ontvangen en zij vinden dan ook de weg naar hun portemonnee om een Moer- gestelnaar met zijn jonge gezin enige financiële verlichting te brengen. Het gaat daarbij primair niet om grote bedra gen, maar elk bedrag - hoe klein ook - is welkom. Bij ’t Kwartierke wordt hard gewerkt aan de verbouwing, de opening en twee enquêtes. De verbouwing van ’t Kwartierke is in volle gang. Het sloopwerk is voor het grootste gedeelte gedaan en er wordt nu druk gewerkt aan een tussenschot, de nieuwe plaats van de disco, de bar en de nieuwe kleuren. De nieuwe naam, Vision, is al bekend en hier is nu een logo bij gemaakt en er wordt op dit moment druk gewerkt aan een nieuwe internetsite. Voor meer info bel 513 3261, check de web site www.kwartierke.nl of mail naaf kwar- tierke@hotmail.com In juni 2002 is gestart met het opstellen van een Structuurvisie Plus voor de gemeente Oisterwijk. Onlangs heeft u kunnen lezen dat de Startnotitie gereed is. Toen zijn wij aan de slag gegaan met de confrontatiefase. Deze fase is nu ook afgerond en de hierbij behorende notitie, ‘de Opgave’, is nu klaar. Inhoud notitie ‘de Opgave’ In de confrontatiefase zijn de belangrijkste vraagstukken aangegeven waarop de Structuurvisie Plus uiteindelijk een antwoord moet geven. Bij het zoeken naar oplossingen voor deze vraagstukken is uitgegaan van de duurzame ruimtelijke kwaliteiten van de gemeente. De opgaven voor de Structuurvisie Plus zijn verwoord in de notitie ‘De opgave’. Deze notitie is nu klaar. Terinzageligging notitie ‘de Opgave’ De notitie ‘de Opgave’ kunt u vanaf donderdag 27 maart 2003 inzien in het gemeentekan- toor, de Lmd 44 in Oisterwijk, bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ), balie 3 en in de informatieruimte bij 'Voorlichting', balie 5. Daarnaast ligt de notitie ter inzage in de open bare bibliotheken in Oisterwijk en Moergestel. U kunt de notitie inzien tijdens de opening stijden van het gemeentekantoor (dagelijks van 8.30 -12.30 uur) en de bibliotheken. Verder staat de notitie op de gemeentelijke internetsite (www.oisterwijk.nl/ structuurvisieplus). Als u opmerkingen of vragen heeft over de startnotitie kunt u hiervoor contact opnemen met mevrouw Bergevoet, telefoonnummer (013) 52 91 346. Hoe verder? In de volgende fase zal de visie concreet worden vormgegeven. Onderdeel van deze fase vormen de zogeheten werkbijeenkomsten. Tijdens de bijeenkomsten wordt, aan de hand van voorstellen van het bureau BRO, gediscussieerd over de gewenste toekomstrichting. Deze bijeenkomsten vormen de bouwstenen om te komen tot de uiteindelijke visie. Er wor den ook werkbijeenkomsten gehouden met bewoners en leden van de klankbordgroep. Er vindt een bijeenkomst plaats in Oisterwijk en een in Moergestel. De inhoud en opzet van de beide bijeenkomsten is identiek. De bijeenkomst in Oisterwijk vindt plaats op dinsdag 15 april in de raadszaal van het raadhuis, De Lind 56 te Oisterwijk. De bijeenkomst in Moergestel vindt plaats op donderdag 17 april in party- en vergadercentrum Den Boogaard, St. Jansplein 5 te Moergestel. De avonden beginnen beide om 20.00 uur. Bij deze willen wij u alvast van harte uitnodigen om deel te nemen aan een van de beide bijeen komsten. Al deze mooie dingen kunnen bekeken worden tijdens de opening van 26 april. Met de hulp van de middenstand van Moergestel en in afwach ting van een positieve beoordeling van de gemeente en wat fondsen, zal vanaf begin april het programma van deze dag vastliggen. Het is al wel duidelijk dat deze opening op 26 april zal plaatsvinden en ’s middags zal begin nen met de kindertheatervoorstelling ”de bodemloze badkuip” van Graat Harmien voor de basisschooljeugd en hun ouders. Dan zal in het begin van de avond de officiële ope ning door wethouder Oerlemans plaatsvinden. Daarna zal er een disco zijn voor de tieners en 16+ers. Zoals u ongetwijfeld hebt gemerkt zijn wij onze winkel drastisch aan het ver bouwen om zodoende beter aan de wen sen van deze tijd en van onze klanten te kunnen voldoen. Als eerste stap zijn wij afgelopen september al aangesloten bij de speelgoedformule Toys2Play. Het assortiment van deze formule is groot tegen een zeer concurrerende prijs. Nu is dus het huishoudassortiment aan de beurt. Daarom heten wij vanaf 2 april a.s. Novy Van Wezel. Novy is het zusje van Marskramer. Het assor timent is afgestemd op zo veel mogelijk klan ten. Daarom kent deze formule ook zo veel voordelen, vooral voor u als klant. Dat ken merkt zich door: voordelige prijzen, goede acties, ’n prima service, actuele artikelen, trends en.’n snelle levering! Actueel op dit moment zijn onze paasartikelen, tuinmeubelen en tuin- accessoires. Zo hebben we het hele jaar door een actueel assortiment. Om de overstap te maken zijn wij echter genoodzaakt om op maandag 31 maart en dinsdag 1 april de hele dag te sluiten. Vanaf woensdag 2 april bent u van harte welkom in onze vernieuwde winkel. Let volgende week daarom speciaal op onze spectaculaire ope- ningsaanbiedingen! Twee stagiaires van ’t Kwartierke (Wiez Roelofs en Wim Hoddenbagh) zijn vanaf begin februari bezig met een onderzoek onder de jeugd van Moergestel en omgeving. Dit doen ze door enquêtes te verspreiden bij basisscholen, middelbare scholen en sport verenigingen. Met deze enquêtes wordt er onderzoek gedaan naar de vrijetijdsbesteding van de jeugd, of zij jongerencentra ’t Kwartierke kennen en wat zij graag in ’t Kwartierke zouden willen zien. De resultaten van het onderzoek onder de basis schooljeugd zal eind maart duidelijk zijn en die van de middelbare schooljeugd en 16+ers eind april. Door tussenkomst van burgemeester Kortmann kwamen wij in het bezit van een brief van de Ambassade van het Koninkrijk der Nederlan den in de Dominicaanse Republiek, gevestigd in Santo Domingo. Met Marcel Oerlemans en zijn vrouw Angelina is van de zijde van de am bassade uitgebreid stilgestaan hoe te handelen om in de registers van de burgerlijke stand van de Dominicaanse Republiek de noodzakelijke verbeteringen aangebracht te krijgen. Op basis van die aangebrachte correcties zal dan de Nederlandse ambassade aldaar een verzoek indienen tot verificatie en legalisatie. Deze aan vraag zal, zo is de toezegging van de zijde van de Nederlandse ambassade, uit humanitaire overwegingen met voorrang behandeld wor den om daarmee enige verlichting te brengen in de benarde situatie van het jonge gezinnetje. Een machtiging tot het verlenen van een ver blijfsvergunning behoort echter weer tot de bevoegdheid van de Immigratie en Naturalisatie Dienst (I.N.D.) in Den Haag, waarbij evenge- noemde ambassade deze slechts kan doorleiden. Marcel is ijverig op zoek naar werk, maar het wil daarmee niet erg vlotten. Hij stelt zich daarbij zo breed mogelijk op en hij wil van alles aanpakken om het onderhouden van zijn gezinnetje voor zijn rekening te kun nen nemen en het hoofd boven water te kun nen houden. Hij richt zich nu op een andere stad, te weten Puerto Plata en hoopt daar meer succes te hebben. Met kleine Allison gaat het daarentegen voortreffelijk. De laat ste weging op de schaal gaf een gewicht aan van vijftien pond en zij begon zich zelfs al om te draaien. Nu blijkt, dat Operatie Allison steeds meer tot de verbeelding spreekt van onze dorpsbewoners, is het goed opnieuw het rekeningnummer te vermelden, zodat het huidige bedrag van €631,- verder kan uitgroeien. Wij hopen, dat u direct Uw overschrijvingsformulier invult en een bedragje overmaakt op Rabobank De Hilver, t.n.v. bankrekeningnummer 1113.62.253 inza ke Operatie Allison. De initiatiefnemers en het Comité van Aanbe veling zijn er U dankbaar voor. PAGINA 5 Telefoon E-mail Internet (013) 505 85 05 lnfo@DeHilver.rabobank.nl www.rabobank.nl Bieden uw beleggingen onder de huidige beursom standigheden nog wel de beste oplossing? Bij de Rabobank denken we daarover graag met u mee. Ook als u nog niet bij ons belegt. Rabobank biedt u daarom nu een kosteloze second-opinion van uw beleggingen aan. Daarbij kijken we gelijk of uw portefeuille in overeenstemming is met de risico’s die u wilt lopen. Bent u geïnteresseerd in deze gratis second-opinion? Bel dan nu voor een vrijblijvende kennismaking (013) 505 85 05 en vraag naar Rob van Overveld, Artur Kox, Frank Michels of Rob van Eekert. Beleggen bij Rabobank De Hilver: persoonlijk en deskundig advies bij u in de buurt. Iedere lokale Rabobank en de andere onderdelen van de Rabobank Groep die als effecteninstelling zijn aan te merken, zijn als zodanig geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Markten te Amsterdam. SB DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 26 MAART 2003 I o

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5